Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké pak sebrat peníze, když církvi nepatří. Ty patří nám - pracujícímu lidu, kteří vytváříme ze své tvořivé práce hodnoty.
    • Někdo musí tomu "pracujícímu lidu" říci JAKÉ hodnoty má vytvářet, KDE je má vytvářet, z ČEHO je má vytvářet a JAK je má vytvářet. A to je také práce. A aby se to umělo, musí se hodně učit a i to je práce. A když ten "pracující lid" dostane za svou práci zaplaceno, tak už mu nic nepatří a hodnoty patří tomu, kdo za ně zaplatil. Ale to komunistická dutina lebeční nechápe.
      • Ty jsi kus trotla!
        • Hybaj do dobytčáku a nemíchej se mezi slušné lidi .
    • Vám soudruhu nepatří vůbec nic a nikdy jste něměl nic co jste si neukradl .
      • Blbe Tečko, od kdy se jmenuješ Aleš?
  • A čekal snad někdo něco jiného?Češi si nechávají sráth na hlavu už 24let!
    • Češi si nechávají už 24 let srath na hlavu od "bývalých" i "stále jsoucích" komunistů. *12*
      • Necháváme si srath na hlavu od všech nevím proč?Jsme nejlepší národ v Evropě chtějí nás zničit,ale stejně jim to nevyjde češi přežijí všechno,ale genocida po hadráku to je síla.
        • ???
    • Česi si pos*ali naposledy v r. 1918. Místo aby si zachovali monarchii a přeměnili ji na Středoevropskou konstituční monarchii jako je Anglie nebo na konfederaci po způsobu Švýcarska, tak zničili to co se tvořilo po staletí. A od té doby dělají jednu k*avinu za druhou.
      • Mimo jiné,z čeho by jsi ty monarchy a všechny náklady s tím spojené financoval.Než se zaobírat minulostí je třeba se dívat do budoucnosti,z minulosti se žít nedá a svět se maličko změnil.Samozřejmě je třeba být hrdý na naší bohatou minulost a učit ji i své děti ale to je tak asi vše.
      • Jo Československo nebylo založeno pro čechy a slováky češi o tom nerozhodovali,stejnej podvod jako majetkovej převrat v r.87. Založení Ceskoslovenska v r 1918 je největší ponížení čechů a slováků v dějinách kdy jim bylo namluveno,že mají samostatnost,stejně jako v r 1987,že mají demokracii.
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ,.,
  • Náš pracující lid byl pravičáky okraden. Naše vláda je vydíraná hrstkou lumpů s kDÚ-ČSL, která se schovává za zády svých koaličních partnerů - připravená vždy vrazit kudlu do zad a vyjednávání se neúčastnila. Co to obrátit a nedat jim vůbec nic, protože všechno patří lidu tohoto státu.
    • Ty jsi nejspíš (v)zdělaný, máš jistě VUML a možná i Vokovickou Sorbonu, kde se uděloval tittul RSDr- Rozhodnutím Strany Doktor. Můžeš mi tedy vysvětlit kdo je to ten "lid" a kde k tomu majetku přišel? Já jsem také "lid"? Mně ale nikdy neptřilo nic co se vrací církvi.
      • RSDr ´rozhodnutím strany doktor, nebo taky Rerum srandarum doctor !!!
      • Tobě to nepatřilo, ale patřilo to tvým pra pra pra předkům, protože církev svatá kradla jako straka po tisíciletí.
      • Mo, pokud to nevíš, lid je lid, už z toho slova je to patrno, a pokud ti nic nepatřilo, tak promiň, opravu jsi "tele".
      • Poradím . Lid = Všeholid . Všeholid, množina lidí kteří si osobují právo rozhodovat kdo co má a smí a nebo nesmí vlastnit. V zásadě ozhoduje vždy podle pravidla , že nikdo nesmí vlastnit nic .
  • Jen ať doloží že koupili každý hektar a každou nemovitost za jimi poctivě vydělané peníze.Žádné dary a různé jiné podfuky.Vše na papíře s fakturou a doložit původ peněz.
    • A pokud nedoloží, žalovat je pro podvod ve stádiu pokusu.
  • Černoprdelníci na sra t,vám do huby
  • Kněží si pro budoucnost pořádně zavařili.I když se takto vlastizrádným lumpáctvím církve k nějakému majetku dostanou,tak při nastupující revoluci pak budou mít kněží jisté jen co nejkrutější odporažení za vlastizradu.O tom,že by tito hrabiví lumpové skončili v nějakém ráji se dá pochybovat.Co nejkrutěji je třeba též odporážet všechny politické lumpy,kteří pro tento akt vlastizrady,který má dopomoci ke státnímu bankrotu Česka hlasovali.Než se ve stávajím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek,tak se chudáci kati pořádně zapotí..
  • Ale to se dalo čekat. Jenom komedie pro obelhané občany a voliče !!! To chce komunisty, kteří se s černoprdelníky nebudou bavit, vykopnou je a majetek zabaví va prospěch státu a bylo by to. Tohle kuňkání Sobotky s Babišem je k smíchu a k smíchu jsou i oba slavní "vojevůdci "!!!
    • Každý , naposto každý majitel je lepší než stát . Raději Kožený a nebo Krejčíř než státní úředník .
      • Každá ne. Například kdo krade, jako třeba ty, tak patří za mříže a ne něci vlastnit...
    • Moje slova.!!!
  • Vážení, řekl bych, čert vzal tisíce hektarů lesů a zemědělské půdy. Ale ty hektary musí někdo
    obdělávat. Církevní hodnostáři to nebudou. Od toho je tu dělný lid. Tito vlastníci pozemků tak připravují vznik velmi rozsáhlé základny lidí, kteří budou vděčni a i zpětně se budou odvděčovat, za to, že jim tito vlastníci práci dali. Spojité to nádoby jakoby dobra a nepřímého
    ovládaní lidí.
    • Když seberou kněží práci lidem,kteří na tomto majetku pracují,tak se zase ukazuje ,jako nejrozumnější řešení všechny kněze a jejich poskoky,co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Tuto práci by katovským mistrům měla zaplatit zdravotní pojišťovna.Za to,že vyléčili kněžské lumpy z lumpáren.
    • No a jakýpak j to rozdíl pro dřevorubce jestli bude makat v církevním lese nebo ve státním ? Vůbec žádný a bude mu to jedno .
      • Velikej. na církevním se bude rubat dříví zadarmo, církev penízkama neplatí, ale namíto peněz mu jenom slíbí krílovství nebeské. Na to se jim ale každý dřevorubec může vys at !!!
        • Rozdíl je to obrovský. Prostě když se těm dřevorubcům bude zdát, že jim pan lesní platí málo, tak holt půjdou dělat tam, kde jim zaplatí víc. Teba tam kdo jim slíbí království a ráj komunistický.
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
    ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit