Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šak mi jim to pobereme znovu! Nejlepší a jediná výra a náboženství je komunismus a proto ostatní zlikvidujeme!!!
    • kýho výra ? *8* pokus o trapnou ironii ?
      • Jystě, vždyť to sem přece napsal, já, kozomrt Pišta!!!
  • A taky se nikdy žádných peněz nevzdá. Jeho eminence kardinál duka razí nové revoluční heslo: "Chudý Bůh, bohatá Církev". A podobně jsou na tom i ty ostatní. Některé ovšem, v touze po mamonu už na sebe navzájem brousí nože a jejich hodnostáři se začali škrtit. Kalouskovi se povedlo udělat z česka druhý, téměř kompletně ateistický národ - hned po komunistické Albánii Envera Hodžy.
    • Chudý Bůh? Je-li stvořitelem všeho, je toho jediným absolutním vlastníkem. Vidíš, jak lidé neuvažují, ale úspěšně ropzeštvávají druhé?
    • Na Václaváku je třeba postavit popravčí lešení.Tam pak přivést nahého Duku.Nahého proto,aby nemohl podvádět a pak měli katovští mistři snažší práci.Postavit před něho kýbl s vodou a dát mu minutu,aby prosil svého boha o zázrak a ten změnil vodu na víno.Když bude po minutě ještě voda vodou,tak brát Duku jako kněžeského podvodníka,který se ve své nadutosti a svojí troubovitosti vydává za něco ,co není a ani nemůže být.Předat ho hned katovským mistrům,aby na Dukovi,předvedli okolním divákům,jak má vypadat kvalitní katovská práce.Po zpracování Duky na tuhý krvavý biftek,stejně postupovat s dalšími kněžskými lumpy,až se celé to stádo kněžských podvodníků ,co nejkrutěji odporazí.Stejně krutě je třeba odporážet všechny poslance,kteří,bez prověření,zda nevydávají majetek vlastizrádným lumpům,pro zákon o restitucích hlasovali.Navíc znárodňovat veškerý majetek jejich rodů.Katé ti je z nějaké poslanecké imunity rychle vyléčí.
  • A vůbec buď si budeme krást nicky, a budu zveřejňovat adresy, nebo se na to vykašleme a budeme jednat jako lidi, ne jako ODESES. Nabízím slušnost a věcnost. Kapišto trotlové?
    • Bolševici kradou všechno. I nicky. Bolševikům chybí argumenty a tak místo věcné diskuse jenom pod cizími nicky píší vulgarity a boševické demagocické bláboly.
      Schválně, piš adresy IP. Ale bacha, aby ses nesotal do rozporu se zákonem. *2* A mohl bys mi vysvětlit, jak se k těm IP adresám dostaneš?
    • Je tu spoustu chytrých lidí a není třeba se napadat
    • Kdo jste pro dejte +
  • Dnes ráno mi umřel kamarád . Měl kliku , dožil se toho , že zcepeněl Bilak .
    • Tvého kamaráda je mi líto. A Bilak lituje svých činů, své hlouposti a proklíná komunisty a komunismus na věčné časy a nikdy jink.
  • Z každého páru černoprdelníků nakopat do čtyřem pr..le ! Preventivně *1*
    Pánbíčkáři posr..í *12*
    Svatuškáři ! Čert jich byl tady dlužen ! *12* *16*
    Kostelní mouchy bzučivé ! *12* *16*
    • Až přijde tvá poslední hodinka tak ti to bude připomenuto a budeš velice, velice litovat své hlouposti. Ale to už bude pozdě. Vzpomeneš si na má slova.
  • Zatím je to za 1
    • Pro blbcde dobré...
  • Zadna skoda,kdyz volici ODS,KSC(m),SPOZ a toho slovenskeho debilhniti HEJ HEJ! vychcipaji hlady dobytkove!
    • NOTE KSCM do toho netahej, to jsou jediní co nepřevlíkly kabát.
  • Vážení,
  • tečka je starý 77 letý zmrxxd už mele z posledního, *15*
  • tečka je skurvyzjeb který byl kovaný komunista a poté co ho zavřeli na ně zanevřel, svou rodnou stranu nyní špiní, byl informátor STB a dnes je provokatér, co si myslet o takovém hnoji?? *16*
    • To není pravda, nebyl. Ten byl takový hlupák, že ho tam ani nevzali. proto je nas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit