Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... není sebemenší důvod reagovat na stupňující se projevy hlupáka bez slovní zásoby :)))
    • ty prase budeš vždy reagovat. Prostě si to přeju. A prase poslechne!Tak šup šup čuníku!
  • ... nejdementnější d*ment si primitivně představuje, že řeším jeho tupé hlasování blbečka :)))
  • ... stokrát jsem varoval největšího hlupáka na netu, že není inteligentem jako já, má pech :)))
    • jééé tak se nám zjevil prasečí akademik! Takový člen Prasečí akademie věd. Tak už tiše sedíme a nasloucháme.
  • ... póvl hlasuje a hlasuje, ale inteligence se ne a ne dostavit, miluji pohrávání si s d*menty :)))
    • kopance do tvojí prasečí hlavy - to je pohrávání? To se ti vepříku vyvedlo. A zas přidej nějaké vepřové moudro.
  • ... když nic jiného, rozšířím nepoužitelným balíkům slovní zásobu :)))
    • Jo! To je nosná myšlenka vepřové hlavy! A zas něco vypusť!
      • ... OK, specielně pro největšího d*menta: co je Einwegschuherdungsband, akademiku?
        • ... nehledej na netu, stejně bys to nepochopil, ubohý troubo, buď to víš nebo nevíš :))
  • ... debilní BIJEC pitomečka nikdy nezajde na sportovní zprávy, to se krásně pozná blbec :)))
  • ... neřeším nikdy hlasování, kterým se nejprimitivnější tupý póvl hlásí ke své d*menci :)))
    • Ale řešíš drbane. Hltáš tady cokoliv. Jsi odkázaný na zdejší kopání do tebe. A nic s tím nenaděláš!
  • ... tak to nemá chybu, nejprimitivnější mrzák na netu che, aby ne jenom on žral ze žlabu :)))
    • Nikdo ti nebere první místo! Neboj absolutním primitivem jsi tady TY prase od žlabu!
  • ČSSD hnije od te doby co zvolili Sobotku předsedou strany a začali schválovat nesmyslné zákony.Tuto stranu jsem volil,ale nyní k ní citím nesnesitelný odpor.
    • To je ke škodě ideí ČSSD "svatá" pravda.
  • Tady je zase zapitomečkováno... pryč odtud.
    • ... je zde bezmocných ubohých sráčů dost, vidláku :)))
      • Ovšem beznadějně prvním jsi samozřejmě ty, zdejší prasič stránek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit