Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nejprimitivnější hlasující trotlík je všemi opuštěn, tak mu nezbývá než zde denně smrdět :)))
    ... to já letím za zábavou, čekají na mě radovánky, čau, hloupý odkopnutý šmejde na na :)))
    • Jdi si ho v y h o n i t ty č u r á k u a už sem nelez.
      • ... máš smůlu, něco tak bezmocného a primitivního si budu užívat, kdy si zamanu, kriple :)))
        • cha cha prase si užívá? Ale kdeže ty jsi jen na chrochtání a žhraní. Nemachruj!
    • cha cha hi hi prase má radovánky? U žlabu bude pařba! Budou nalévat pomeje. Přijdou prasnice od vedle.
  • ... hlasuj, hlasuj, na na, tvá d*mence se překrásně vymyká všem známým případům :)))
    • no tak toto je velká myšlenka z pod rypáku! Smrdí až sem.A ta vybraná slova! Prase inteligent.
      • .. "z pod" píše pouze dementní primitiv, kterého jsi ty zářnou ukázkou, ubohý kriplíku :)))
        • áááá prase je dnes pedagogem. Prasečí profesor ČJ.
  • Už drží hubu, už jsme mu ji zavřeli, dobytkovi. To víš, na na nás nemáš, ty inteligente s IQ6
    • ... nejprimitivnější lidský odpad nikdy nic nezmůže, dělám si se srááčem, co si zamanu :)))
      • TY? Inkasuješ nadávky a kopance. Každodenní pohoda prasete, co? To si fakt zamaneš.
    • ... jsi neškodný kus hov*a, který nemá na nic, je super, jak primitivní může někdo být, blbe :)))
      ... se neposer, ty ubohý "na na", budu ti tak nyní říkat, ty zdegenerovaná bezmocná sračko
      • Ty dobytku jeden, ty se ještě opovažuješ chodit mezi nás, slušné diskutery. Koukej odsud mazat, ty pitomče s IQ6
        • Májo teda to přehnala hodnocení Pyjce z pitomečků. Einstein ho ocenil na IQ 0,000314.
        • ... cha cha, že sem lezeš, duševně nemocný moulo, je známo, dnes to je ale estráda :)))
  • ... já si přečtu každičký názor a pokusím se naň odpovědět pěti slovy :)))
    • ... jsi tupost sama, hezky mě zde zastupuj, ke zdejšímu póvlu se hodíš náramně, čau, blbe :)))
  • ... zdegenerovaná sr*čka dole si neskutečně primitivně myslí, že čtu její jedinou větu :)))
    • Vyhlášeným primitivem jsi tady dlouhodobě jen ty. Nikdo ti to nevezme. Nic se neboj.
  • ... bezmocný primitivní póvl jede na plné obrátky, přesně o tyto projevy tuposti mi vždy jde :)))
    • Koukej odsud mazat, ty dobytku.
      • ... blb mi nebude poroučet, ty primitivní sračko, jenom blbec se přihlásí, že je póvlem :)))
        • Ty si myslíš, ty dobytku, když si si nechal vybělit řitní otvor, že se tady budeš na nás naparovat, ty sračko májová.
          • ... slaboučké, není důvod povídat si s nejposlednějším lidským odpadem, vidláku :)))
            • ... já si povídám rád sám se sebou :)))
  • Koukám,že jsme Simonovi zavřeli tu jeho držku. To chce hned od začátku " Simone drž tlamajznu než tě přes ní čmajznu " a je tu klid a pokoj. Teď už si ten dobytek dá pokoj, my mu ukážeme, zač je toho loket..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Ryba smrdí od hlavy...když je Vůdce přizdisr@č, jak potom strana může vypadat?
  • ... já mám rád z kuundy smrad :)))
    • ...já mám rád z kuundy vůni... *1*
  • Sosáci si již zvykli na plná koryta POMEJÍ z EU, samozřejmě že se jich jen tak nevzdají, proto je musíme ve volbách VYPRÁSKAT jako ty čuníky od žlabů ! *8* *1*
    • ... prase, které ze všech dělá prasata, je sám největší prase, ty ubohoučký primitive :)))
      • ááá prasečí znalec promluvil. Tak to i skřivani ztichli jak bude prasič stránek nadělovat moudra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit