Přejít na výpis diskuzí

ČSSD: Popravit vládu se nám nepodaří, alespoň to zkusíme

20.3.2012 15:08
  29 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Lídři opoziční ČSSD a KSČM před večerním hlasováním o nedůvěře vládě připouštějí, že jdou do předem prohraného boje a kabinet premiéra Petra Nečase (ODS) se jim svrhnout nepodaří. Vládu se ale na mimořádné schůzi chystají několik hodin kritizovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Opravdu si všichni tady myslíte, že je vám zle a žijete v nedostatku? Asi není úplně všechno OK, ale rozhlídněte se po Evropě /Řecko, Portgugalsko......... i Itálie/ a jinde po světě a buďte rádi, že jste rádi. Čeští přední ekonomové nejsou žádní blbci. Určitě naštvu tak 90 % lidí, ale buďme rádi za pana Klause. Jeho odpor k euru není populistiské gesto, on to má šibal od začátku dobře spočítaný. A má opravdu ale opravu pravdu
  *1* Tak dobrou, vy odborníci na všechny problémy světa...................
 • Právě takto prolhaným lumpům,jako jsi ty bude třeba ,po revoluci,roztrhávat prolhanou hubu ,od ucha k uchu,bez soudu.Jsou zadluženi občané,obce,města,kraje a celý stát.Pokud tomu tak není,tak ať, místo dlužení, začnou dluhy splácet.Navíc přijetí Klausova plánu na zbavení státu veškerého majetku,je hodnota naší koruny skoro nulová.Proto stačí,aby nám EU začala tvrdě omezovat dotace a mezinárodní soudy nechávaly prohrávat arbitráže a máme státní bankrot jako vyšitý.Všechny lumpy.kteří obelhávají národ jako ty,je třeba na katovských mučírnách odporážet,za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.Právě takto zbídačit tuto zemi byl záměr Chartistů,členů OF a i těch stran,které z něho vzešli.Cíl těchto lumpů je udělat z naší země kolonii Západu,zvanou Česko,kde budou naši lidé otročit na cizince.Dvaadvacet roků se vlastizrádným lumpům toto dílo daří.Bez zprovoznění dostatečného počtu katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Potom aby chudáci kati makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy,aby dokázali tuto zemi od lumpů vyčistit.
 • Furt chtěj šetřit, tak ať popraví celou poslaneckou sněmovnu a novou nesestavují. Na chod státu by to nemělo žádný vliv. Před zakázkou udělat znalecký posudek, kolik by to mělo stát a důchodci by měli klidně 15 důchody, pro pracující-5 X plat před nástupen na mateřskou, žádnou cestu do řecka by to nezpůsobilo.
 • Pro Petr a ano, oj vy pitomci !!!!
  • Soudruhu Kritiku, jsem rád, že sdílíš můj názor. Děkuji ti za podporu.
   A jedna rada: když někoho kritizuješ, tak se přitom nedívej do zrcadla, svou sebekritiku potom mylně vztahuješ na jiné. *3*
  • ano?
 • ČSSD už jednou ukázala, že umí bořit, ale neví jak dál. Když položili Topolánkovu vládu v nejméně vhodnou dobu, tak tím byli sami překvapeni a nevěděli jak dál. To je typické pro levičáky. Zatím jsem neslyšel jak by to ČSSD dokázala dělat lépe.
  • Komunardi se už také historicky znemožnili, když se na to vykašlali, a nejen tady, ale v celé sféře ruského - sovětského vlivu. Prostě koryta ve staré konstelaci už nešlo udržet. Takže nejde o ideje, jde o moc, pro kterou je každá záminka dobrá, a obyčejný člověk to vždycky odskáče, zaplatí, a tak dále. Dnes by chtěli zase cosi dokazovat. Jen ať to dokážou, ale na svoje náklady... (se mi ulevilo... *14* ... pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí, protože tak to prostě je, protože všechno ostatní je lež, přetvářka, chamtivost, zášť, žárlivost, závist, nenávist)
 • Při daném poměru sil ve sněmovně sice nelze povalit vládu, je však možné nastavit zrcadlo všem ministrům i poslancům, kteří budou pro zachování této vlády hlasovat. V situaci, kdy se vládě v důsledku její neschopnosti, jejího diletantství a ideologického fanatismu doslova rozpadá stát pod rukama, je hanbou být pro ni hlasovat.
 • Lidi vysli do ulic a hnedka se toho chytli komousi a socani, sami by nic neudelali. No ale oni by meli vypadnout jako prvni a za nimi ten zkorumpovany zbytek. *16* *16* *16* *11*
  • Dobytek.
 • Každý den se stupňuje nenávist proti zde vládnoucí bandě.Čím déle zde budou vládnout současní mocní,tím více budou mít komunisté a tvrdá levice,uhlazenější cestu k moci.A také víc času vysvětlit voličům,že ČSSD není levicová strana,ale strana lumpácká,která má ve svých řadách převeliké stádo lumpů,připravených vládnout společně s pravicí.Hlavně,když budou politická koryta.Že tedy volit ČSSD je stejná cesta do pekel,jako volit pravici.My potřebujem takovou vládu která by hned přestala zadlužovat tuto zemi a začala svižně splácet astrononické dluhy.I za cenu,že to bude hodně lumpů a i hodně hlupáků pořádně bolet.Všechny straníky stran,kteří se po komunistech prolhali k moci, a zadlužovali tuto zemi,,je třeba ,po revoluci,po znárodnění majetku jejich celých rodů,nahnat do pracovních táborů,aby odpracovávali škody,které této zemi nadělali.Mladá generace bude chtít také prožít důstojný život.A ne dělat otroky cizinců,v kolonii Západu,zvané Česko.Jediné želízko v ohni,které má už dnes pravice,je lumpácká ČSSD.Proto se pravičáci snaží tak urputně oblbovat národ,že ČSSD je strana levicová.Aby když sami projeli u lidí vše,mohli po volbách nadále vládnout s ČSSD.A obyčejný český blb,zase potom koukal ,jako blb.
  • Žádné astronomické dluhy i přes hromady tunelů a podivných státních zakázek zatím ČR kupodivu nemá, jsme jedna z nejméně zadlužených zemí. Dluhy se vytvářeli i za přispění EU na všechno přidaj, ale kdo to doplatí? Bude velice zajímavé až začne být ČR čistý plátce EU, naše velice zpackané čerpání dotací bude mít katastrofické následky, doufám, že naše děti budou chytřejší a nějak se z toho co jim tu necháme vysekaj.
 • Čím více lidi nadávate ,tím jste větší chudáci bez peněz
 • Dočasi a spol., jděte už do hajzlu a nevydýchávejte nám kyslík!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit