Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čemu se kdo diví? Však Komunistická strana vznikla jako revoluční odnož ČSSD???!!! *12* *16* *12* *16* *12* *16* Je to jedna "pakáž".
  • tato republika díky vládě ODS a TOP za 22 let přišla o stovky miliard, kteří tito asociálové ukradli. Díky těmto hyenám je v repubilce 540 000 nezaměstnaných, 20 % lidí žijících na hranici nebo pod hranicí chudoby, 30 000 bezdomovců a každého z obyvatel zadlužili částkou 175.000 Kč.
    • Tak proč soudruzi z KSČM(agoři) nezaloží podniky a nenabídnou těm 540 000 nezaměstnaných práci? Proč ze svého nepostaví ubytovny pro ty bezdomovce? A pozitivního nabízejí ti rudí gaueři než loupeže, mučení, zotročování. Kde mají ty rudé hyeny nějaký pozitivní program? Jenom žvaní a berou v parlamentu teď i v krajských zastupitelstvech vysoké platy z našich daní.
      • ta tečka to je určitě velikost tvého mozku. Jinak by jsi tak debilně neragoval.
  • Když si tady po volbách čtu ty články, je mi z toho na blití..... být mladší,tak jsem do měsíce pryč....tento stát je tak zkurvenej,že to tu nedá dohromady nikdo,ani za padesát let....a teď ještě znovu ti komouši ?!? To je opravdu no comment.... *9*
    • Po válce na tom byla republika daleko hůře a komunisté ji z toho dostali, jistěže pomaleji, jsouce bojkotováni a dokonce i sabotováni ze západu. Ale republiku udrželi a bez dluhů, nemohli ovšem tto, co nám sem dnes kapitalisticé země Evropy vyváží, shnilé banány, poškozená ojetá auta. Ale hlavně dostali od té pravičácké svoloče náš průmysl za "hubičky" a vzali tak našim lidem práci. jde jim jen o to, jak nás co nejvíce okrádat... I ty jejich podniky to dělají, konkrétně tak, že si zřídili svůj "chozrasčot", tedy vytvořili si střediska základních prostředků a tato střediska své vlastní fabrice u nás pronajímají. A tak veškerý zde vytvořený zisk je přeměněn na "nájemné za ZP", odplyne v této podobě do Německa, či jinam a tam se teprve promění na výnos, tedy zisk a také se tam zdaní, zatímco u nás vykáže podnik daňovou ztrátu a náš stát pak musí dřít daně jenom z pracujícího lidu... Jo, jo, je to tak, dělá se to všelijak, ale vždy tak, že my jenom proděláváme a oni jenom vydělávají !!! A nikdo ani FÚ do toho nemá co kecat, je to totiž " vnitropodnikové" a na to naše zákony nemají přístup. Musely by to být naše "státní" podniky, ne soukromé....
      • komunisté po válce provedli měnovou reformu, při které okradli statisíce lidí a při následných demonstrací stříleli o dělníků, kdyby přijali Marschalův plán, byli by jsme úplně jinde.K článku, ve 2 kole senátních voleb nevolit levici
        • Co to kecáš ??? Já jsem tu dobu zažil a žádné střílení do dělníků nikdy komunisté neprovedli. Pleteš si dobu, do dělníků dal střílet "tatíček" Masaryk v r. 1932 při Mostecké stávce a demonstraci. Nevymýšlej si !!! Není nic horšího, než prolhaný JUDr. !!! A také jsem nezažil žádně demonstrace, jenom fronty a vykoupení krámů, protože Svobodná Evropa tu měnu prokecla a lidé začali jančit s nákupy. My ne, zůstalo nám jen na živobytí a byli jsme úplně v poklidu. Ta měna tenkrát byla proto, protože mezi lidmi byla fůra peněz ať už z kšeftů, ale i dělníci si psali plnění norem 300 a více procent. Jenže norma, kterou lze plnit na 300 procent, není žádná norma, ale blbost. Spousta peněz, proti níž nestálo protihodnotou spotřební zboží - budoval se tehdá těžký průmysl. Výsledkem byla šílená inflace. Ta se vždy řeší výměnou peněz, dělalo to Německo po válce, aby nemuselo platit reparace atp.. Polsko v roce 1989 ( byl jsem tam a pro sirky se jezdilo s plným vozíkem bankovek), taky byla provedena měna atd. Prostě, řečeno slovy vašeho nejmilovanějšího STBáckého komunistoodésáka Nečase, prostě tenkrát také jen šlo o "nepopulární opatření" ... Finanční relace se srovnaly a od té doby se měnou jenom strašilo. Ale i dneska je měna na dohled, zvyšování daní a celková politika by nás v případě ukončení krádeží a zvyšováním výdělků dohnala opět k ní, ale umělé zvyšování chudoby tomu brání, ale com opravdu bude, si neumí představit nikdo - ono přechod na EURO také bude měnovou reformou, jestli s eovšem do doby našeho přijetí EURA nerozpadne celá unie...A pokud jde o ten Marshallův plán, ten nesměl být přijat, protože tím bychom přešli do "americké" okupační zóny, což bylo v roporu s Jaltou a to Stalin, budující si územní ochranné pásmo prostě nepřipustil. Český lid na tom vinu nemá, ale válečné dohody !!!
        • Asi jsi doktore moc mladý, když nevíš, kdy byla provedena měnová reforma ( v r.1953 a to už prezidentoval A.Zápotocký). Takže nemůžeš vědět, o co tehdy šlo. Řeči z doslechu neopakuj a pamatuj:"Si taciusses, philosophus mansisses" - při tvém vzdělání bys mohl vědět co to znamená.
      • Hmmm,rudý ekonom se rozhovořil.... kde jsi se zapomněl,v kterým roce ? Typickej českej hloupej HONZA.... *1*
        Najdi si ve skříni někde po rodičích pionýrskej šátek u můžeš začít agitovat, ať máš náskok před ostatníma rudýma debilama,co hnětou podobný blbosti...... *1* Chozraščote.
        • Lituji, zažil jsem to osobně a viděl příslušné faktury !!! Zato tys viděl maximálně své exkrementy v míse !!!
    • Buď rád že tu jsou komouši, jinak bys brzy chcípl hladem, to si piš.
      • Ty čuráčku,ty toho o komouších asi víš hodně,kriple. Tebe asi nikdy nezřezali,bych ti přál komunistickej lágr,hovado jedno... Já bych hlady nikdy nechcípl, rudej zmrde,o to se nebojím. Já se dokážu o sebe postarat sám a dělat jsem vždy uměl a to i manuálně.To akorát takoví lempli a kriplové,jako jsi ty, jen čumí a čekají co jim zdarma přiletí k rypáku....
        Tady se pak chodí v anonymitě jen vonanovat s těma svýma nářkama,jak je vše špatně....
        • jiříku,podle tvých reakcí to typuji tak na 13 - 15 let tvého věku s mozkem pěkně vymytým vlastními rodiči, kteří jediný tábor (jak říkáš lágr) zažili jako pionýři na táborech pořádaných ROH. Tvůj slovník je opravdu na vysoké úrovni, přesto by jsi si občas měl svoji chlebárnu propláchnout nějakým čistícím prostředkem neboť v tvém okolí musí být pořádný puch *16*
        • zalez do hrobu ty ODSácky kryple, už jste této zemi uškodili až až.
      • Komouši Ti snad dají nažrat?
        V období komunistické diktatury:
        * 234 bylo občanů popraveno
        * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
        * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
        * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
        * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
        * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
        * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
        * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
        • A nezapome%n dodat, že komunisti upálili M.J.HUSA a možná i JETWanu z Arcu,že??
        • Jednomu ustřelili pinďoura.
        • Proč nezabili taky tebe???
          • Protože tvůj fotr - stb vrah měl zrovna v prackách někoho jiného a mě už ukopat nestihl, ty rudá svi.x.ně
  • Bývalá Národní fronta se opět obnovuje. Ale pozor, socani, přišli jste tehdy o Lidový dům....
    • V roce 1953 zasáhli v Plzni proti demonstrujícím milice a armáda. A pan prezident Masaryk žádný pokyn ke střílení nevydal.Je vidět,že jsi studoval VUML

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit