Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soukromá média nechť si vysílají co chcou! Veřejnoprávní, nestranná média, mají objektivně INFORMOVAT a nenechat se ovlivňovat.
    Je potřeba, to tam personálně VYĆISTIT (ale zgruntu) !!!
    Drtinová je jenom první centimetr úklidu!!!
  • Veselovský je jednička. Rozdává to na pravo i na levo. Vyváženost je evidentní. Nedostane odpověď na otázku, položí ji znovu a jinak. Inteligentní nestranný. Moderátor jak má být.
    Drtinová a Moravec už tam dávno nemají co dělat. Slabota. S l a b o ta. Jejich vlezdozadkismus do pravicových zadků je příliš zřetelná. Slušnost chování žádná, skákání do řeči uprostřed věty, manipulace s odpověďmi, vybočování až k drzostem.
    • S tím Veselovským je to podobné jako s Drtinovou, vnucuje několikrát při otázce odpověď, kterou chce slyšet. Zrovna tak Pokorný a další. Jinak by se do "ódes.médií" ani nedostali, to dá rozum!
    • Takáče se týká to samé co Drtinové a Moravce. Ten ale co nejdříve změní směr. Kam vítr tam plášť.
  • Hlavně ať už teď vyberou nějakou, na kterou se dá aspoň trochu dívat. Tahle byla jen pro skutečně silné povahy.
  • Moderování paní Drtinové se mi vždy líbilo. Snažila se dostat hostům "pod kůži" a jejich naučené lži velmi lehce prokoukla,nedala se jimi zmást a podle mého názoru velmi dobrým "křížovým výslechem" dostala z hostů aspoň kousek pravdy proti jejich vůli. Souhlasím s tím, že její odvolání je důsledkem začínající cenzury tím, že ona byla vybrána jako zářný případ k vyvolání poslušnosti dalších moderátorů jako je Moravec, Takáč atd.
    Nedejte se a paní Drtinové držím palce.
    • Toibě se asi dostala až pod kůžičku mamlasi pravičácký.
    • Zaslepená pravičácká blbost z toho kouká ja sedlákovi sláma z bot..
  • Konečne zvítězila spravedlivost aj Veselovský je to samé aj ten nejako začal vyskakovat, asi vešdel proč, že ak bude nadržat ODS bude se mít líp a udrží si místo ven s nim jsem velmi ráda konečne jsou tam lepší moderatori taky p.Takáč to je nejlepší moderátor a objektivní a hlavne symapatický ten se mi líbi.
    • kokoko ko ko dák dák
  • Hm. Drtinová. Ve státoprávním médiu skutečně neměla co dělat. Neobjektivní jednostranné prokoaliční řízení rozhovorů. Zesměšňnování politický protivníků. Stejně poslední dobou i Moravec přerůstá začínajícímu Moravcovi přes hlavu. Měl by na "chvíli" změtit práci a podívat se mezi lidi. Na Nově či Primě snad. Tam jsou zprávy politické pořady jednostraně neobjektivnní a jsou v duchu majitelů těchto médií.
    S vydíráním stejně neobjektivních kolegů - protože sama by s neobjektivitou neuspěli - se musí počítat. V ČT se již dlouho vytvářelo jednostranné prokoaličnní zaměření.
    • Líbi se mi tento názor a hlavne musí CT byt objektivná začínaji se měnit časy chvalabohu!!!!!!!!!!!!
  • Drtinová, nejhorší moderatorka neobjektivní, nadržela ODS protože ji tam udržovali, konečne že odejde nelíbi se mi ani vzhledem aj vzhled hodne dela na diváka, je to arogantí ženská bez ženského citu, prostě se mi nelíbi k o n e čne že ji vyhazujou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ha,Ha oblíbenou Drtinovou.
  • typické to vlastnosti oranžovo-rudých voličů a diskutérů. říkej to, co chceme slyšet, a pak tě budeme slepě následovat a velebit... a i když budeš lhát, nebudeš plnit své sliby a my se budeme mít pořád stejně špatně, zase ti na ty tvé kecy ve jménu "lepších zítřků" skočíme.*12*
    • Ne to není ani o voličích ani o barvách. Je to o neobjektivním přístupu v informování. Jsou placeni sakra dobře, tak by měli odvádět nestrannou informaci - pouze objektivní popis faktů a ne jednostranný pohled, zesměšňování a další porušování nnovinářské etiky.. Svou "prací" dává nejevo, že kašle na to, velké procento lidí, které nedosáhne ani slušné živobytí. Já jako důchodce jsem někdy před volbu - léky nebo jídlo nebo náklady na bydlení, elektřinu.
    • "...když my se budeme mít pořád stejné špatně"... no, tak bych to neřek.
      KDYŽ SOUSED SE BUDE MÍT HŮŘ!!!
  • Soiudrh Zeman jako každý správný soudruh začíná s cenzůrou. Nepříjemné otázky
    nemají rádi papaláši všech barev. ČT si platíme a proto je třeba říct jasné NE
    hradní cenzůře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit