Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " napsal, že Palestinci jsou "opice" a mají být vybombardováni. ODS se od jeho výroků distancovala"

    Takže ODS ty výroky neodmítá, jen se od Novotného v tomto případě distancuje? A není to málo Antone Pavlviči Fialo?

  • KIMCID

    Ten prasočlověk patří do blázince.

    • Ano za to jak to podal určitě, ale nemění to nic na tom , že má pravdu.

      • KIMCID

        Pravdu říkal i Hitler

  • Přemýšlím, co za lidí žijí v Řeporyjích, že si za zastupitelé a dokonce za starostu zvolili toho evidentního šílence. Ten člověk není normální, nejen podle toho jak se projevuje, ale i podle divného pohybu očí, když gestikuluje. On patří do psychiatrického sanatoria a ne na radnici. Říká  se vrána k vráně nebo svůj ke svému Jsou snad Řeporyje plné podobných šílenců jako Novotný, že si ho zvolili?

  • Tenhle student kriminalogie na soukromé vysoké škole Ambis ukazuje, cože je to tam vlastně učí.
    Bude chlapec vědět, kudy běhá zajíc. 😂

  • dokud vyhrožoval Zemanovi, Babišovi a jeho voličům či odpůrcům migrace, vše bylo ok, jak si dovolil slovo proti palestincům, najednou jde před soud... skutečně jsme kolonie....

  • Tenhle člověk dvou tváří je negativní rarita. 

    Na jedné straně patologický psychopat s vystupováním arogantního vepře.
    V jednu dobu jsem spolupracoval na jednom projektu s pracovitým a inteligentním, komunikativním člověkem téže identity. 

    Kdo je vlastně pan Novotný? Za výroky by měl být u soudu téměř soustavně. Bohužel. 
    Nemoc? Postižení? Marketing? 

  • To prase by potřebovalo vyškvařit.😡😡😡😡😡

  • Tak počkáme jak naše justice bude fungovat, když nezávisle tak doufám, že uvidíme i jeho kamarády s kterýma se fotil na nových fotkách v teplákách.

  • Voda se už vaří.

    • josef.chmela

      Ale nevaří. Je na té "správné" straně a ve "správné" Straně.

  • Novotný má konkurenta - kecálistu například viz zde: Znepokojivý kognitivní výpadek přišel během dlouhého a nesouvislého projevu v Nevadě , během kterého Biden odsoudil Donalda Trumpa a povstalce ze 6. ledna. 81letý demokrat o Trumpovi řekl: „Povstalci 6. ledna, víte, jak jim říká? Patrioti!“ „Správně, správně, hned poté, co jsem byl zvolen, jsem šel na
    schůzku, které se říká G7, všichni vůdci NATO,“ vysvětlil Biden – ačkoli
    G7 nezahrnuje všechny členy NATO, ale pouze 6 – a zahrnuje Japonsko,
    které je mimo NATO. „Posadil jsem se a řekl jsem: ‚Amerika se vrátila‘ a Mitterand z
    Německa, myslím Francie, se na mě podíval a řekl: ‚Víš, na jak dlouho
    jsi zpátky?“

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit