Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Pravdu říkal i Hitler

  • Ano za to jak to podal určitě, ale nemění to nic na tom , že má pravdu.

  • " napsal, že Palestinci jsou "opice" a mají být vybombardováni. ODS se od jeho výroků distancovala"

    Takže ODS ty výroky neodmítá, jen se od Novotného v tomto případě distancuje? A není to málo Antone Pavlviči Fialo?

  • KIMCID

    Ten prasočlověk patří do blázince.

  • Přemýšlím, co za lidí žijí v Řeporyjích, že si za zastupitelé a dokonce za starostu zvolili toho evidentního šílence. Ten člověk není normální, nejen podle toho jak se projevuje, ale i podle divného pohybu očí, když gestikuluje. On patří do psychiatrického sanatoria a ne na radnici. Říká  se vrána k vráně nebo svůj ke svému Jsou snad Řeporyje plné podobných šílenců jako Novotný, že si ho zvolili?

  • Tenhle student kriminalogie na soukromé vysoké škole Ambis ukazuje, cože je to tam vlastně učí.
    Bude chlapec vědět, kudy běhá zajíc. 😂

  • dokud vyhrožoval Zemanovi, Babišovi a jeho voličům či odpůrcům migrace, vše bylo ok, jak si dovolil slovo proti palestincům, najednou jde před soud... skutečně jsme kolonie....

  • Nikomu nepřeji nic zlého. Ani panu Novotnému.
    Jistě má čím, tak by se měl zamyslet, jestli nestojí na prahu kriminálu.
    Jiní jsou soudně odsouzení za méně agresivní výroky. 
    naše "nezávislé soudy" že by takovou personu ODS odsoudily? Nenechte se vysmát. 

  • Asi víme o čem mluvíme...🙂

    Sudička - patrně nějaká zlomyslná, mu nadělila podle svého...

  • Tenhle člověk dvou tváří je negativní rarita. 

    Na jedné straně patologický psychopat s vystupováním arogantního vepře.
    V jednu dobu jsem spolupracoval na jednom projektu s pracovitým a inteligentním, komunikativním člověkem téže identity. 

    Kdo je vlastně pan Novotný? Za výroky by měl být u soudu téměř soustavně. Bohužel. 
    Nemoc? Postižení? Marketing? 

  • To prase by potřebovalo vyškvařit.😡😡😡😡😡

  • josef.chmela

    Ale nevaří. Je na té "správné" straně a ve "správné" Straně.

  • Tak počkáme jak naše justice bude fungovat, když nezávisle tak doufám, že uvidíme i jeho kamarády s kterýma se fotil na nových fotkách v teplákách.

  • Voda se už vaří.

  • Domnívám se, že panu starostovi to, co co jste měla na mysli, nebylo, bohužel, od sudiček naděleno.

  • Novotný má konkurenta - kecálistu například viz zde: Znepokojivý kognitivní výpadek přišel během dlouhého a nesouvislého projevu v Nevadě , během kterého Biden odsoudil Donalda Trumpa a povstalce ze 6. ledna. 81letý demokrat o Trumpovi řekl: „Povstalci 6. ledna, víte, jak jim říká? Patrioti!“ „Správně, správně, hned poté, co jsem byl zvolen, jsem šel na
    schůzku, které se říká G7, všichni vůdci NATO,“ vysvětlil Biden – ačkoli
    G7 nezahrnuje všechny členy NATO, ale pouze 6 – a zahrnuje Japonsko,
    které je mimo NATO. „Posadil jsem se a řekl jsem: ‚Amerika se vrátila‘ a Mitterand z
    Německa, myslím Francie, se na mě podíval a řekl: ‚Víš, na jak dlouho
    jsi zpátky?“
  • mun.go

    Mělio by ho na ty tři roky zavřít do cely, kde bude povinně sledovat pouze program České televize.

  • goyim

    Čermák dostal 5 let - za slova. Kolik dostane Novotný od naší kvalitní a nepolitické justice? 5 klepanců přes prsty?😂

    A teď si představte (víme z jaké rodiny pochází Novotný), že byste podobný nebo klidně i mnohem mírnější výrok řekli o židech. Tak se opět zasmějme...

  • Jako mnohokrát před tím, zase nemyslel, než něco řekl/ napsal...

    Zatím mu to procházelo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit