Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna ženská, a kolik komoušů dohání k šílenství.... Bravo Karolíno!
    • ženská ? Snad Kobylí hlava.
  • A sleduje někdo kam se znovu vetřou? Vsměs jsou to ti praví, co se uměj přiživit kdekoli......
  • Musíme nastolit komunismus!
    • Ano, ale napřed musí přijít revoluce a postavit pravičáky před Výbor obecného blaha. Jen tak lze dále na tomto základě budovat. Všem zabavit nakradené majetky a vše znárodnit. A nebude to lehký úkol. Oni se nebudou dobrovolně svého nakradeného majetku vzdát. Věřím, že pracující lid nakonec zvítězí a opět bude nastlen spravedlivý sociální systém.
      • Nachytal ses, blbe!
    • Já taky!
      • ňákej primitiv používá můj podpis !
        • To bude ňákej zasratej komouš!
  • Nejvyšší čas zrušit stranický politický a volební systém a především jejich financování ze státního rozpočtu. Ať si své spolky platí sami pouze ze svých příspěvků.
  • Pík, děte už do pík !
    • Do očí bys jí to neřekl, takovou by ti vypálila, že bys spolkl protézu a skončil na IPce! *12* *12* *12*
      • Za prvé: Nevím, co IPka je!
        Za druhé: Mne to uráží!

        Vlasta Burian mi to jistě promine. *3*
      • co je IPka? To jsem v zivote neslysel...
        • IPka by snad mohla být IP adresa což je termín z počítačové hantýrky ale IPca to fakt nevím *1*
  • ODS s více jak 21 tisíci platících členů - pořád dost tydýtů a záškodníků - veřejně přiznávají, že marasmus v tomto státě, který pomohli zavést, podporují a navíc jim i vyhovuje.
  • A plivnout jí do ksichtu. Samozvaná strana pod vedením samozvané předsedkyně.
    • LIDEM členy čekatele schvalují, ovšem předtím kádrují, jako ostatní politické sekty. Je potřeba znát jmenné seznamy těch, kteří likvidují ekonomicky národ tunely.
    • Do očí bys jí to neřekl, takovou by ti vypálila že bys spolkl protézu a skončil na IPce! *12* *12* *12*
    • To je ale velká strana, ta LIDEM. A prý se do ní hlásí obrovské masy lidí - za rok tio bylo 12 kandidátů. Letos se prý bude konat sjezd strany LIDEM v kabince výtahu "Páter Noster", protože za jízdy výtahu nebude nic slyšet a tak bude jednábí tajné. Prý ovládnou republiku - do každého kraje pošlou jednoho ze svýcj 16ti členů jako hejtmana, který pro ně nakrade miliardy a hned se pohrnou lidi tentokráte po statisících ...
  • Je to fraška. Pol. strany maj pár tisíc členů a tato drtiva menšina darebáků vládne většině
    která sice nadává že rozkrádaj stát ale stále dokola jim dává hlas ve volbách. *1* *1*
    Stejně jako v prezidentské volbě kde občané z mnoha možností pošlou do druhého kola
    2 stranické veterány kteří jsou na scéně od 90 let. Zdá se že spousta lidí dosud nechápe
    že současný marasmus nelze napravovat se starejma profláknutejma pol. kádrama kteří
    na něm mají mohutnej podíl. *1*
    • Ze zkušeného pytláka nejlepší hajný. Tak si to přeber třeba dobrá dvojka pytlák s hajným, ty si můžou dobře notovat a honit adjunkty po stromech. Nejsi náhodou "adjunkt"? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit