Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je známo, že TOPKalous bude držet koryto jako vždy za každou cenu. Před 89. byl nám dojem dokonce v předsednictvu Národní Fronty, po revoluci celou dobu ať už jako člen vlády nebo poslanec či předseda strany ovlivňoval přímo dění u nás - a dopracovali jsme to do pěkné pr..le. Pokud dají socani sebeméíně najevo spolupráci s ním jsou nevolitelní a můj hlas dostanou komouši. Mimochodem přečtěte si jeho profesní životopis - ten člověk v životě nic nedělal a byl vysoce postavený i za minulého režimu.
  • Plný souhlas s Vaším příspěvkem.
  • Prožil jsem celou tu dobu a žádný holocaust se nikdy nikde nekonal. Kdi Pišto raději pomilovat tu kozu, nebudou tě mít za vola...
  • Nikdo nikdy si nic neuvědomí, pokud si to uvědomit nechce. Ty jsi také takový. Kecáš, protože komunisté nekradli, kradli a kradou pravičáci, z nichž někteří v minulosti se infiltrovali ( jestli tvůj mozeček ví, co to slovo znamená) do KSČ někdo jako pověřený tajný agent a jiní jen z touhy po moci a vlastním prospěchu. To ale nejsou komunisté, vždyť už každý byl nejméně ve 4 dalších stranách a dokonce za prachy přebíhají ze strany do strany ( Melčák, Pohanka, Peake a ostatní LIDEMovci ). Hlupák ale to hází na komunisty, každý zloděj hází vinu za zlodějnu na někoho jiného, každý zločinec si shání alibi, ale komunisté ne !!! Máš IQ tykve !!! O Nečasovi mlčíš a přitom je to synek STBáka a okresní tajemnice KSČ, sám byl předsedou SSM, a SČSP, lektor marxismu-leninismu, kde přesvědčoval vojáky o nevyhnutelnosti třídního boje a nutnosti zabíjet pravičáky a najednou je sám pravičák... všechno, co udělal, bylo proti lidu, stejně jako Kalousek, Drábek a Heger...Ale když to nechceš pochopit, což nechceš, tak to pochopit také nemůžeš...Takže Nečas nikdy komunistou nebyl, byl v KSČ jenom "jako", zkrátka tam, kde to zrovna jemu sype...Každý, kdo je někým jenom "jako", není vlastně nikým !!!
  • PRO ERA--tvá matka byla děvka--ty fašoune *12*
  • zplodila tě děvka---ty fašisto *12*
  • Tobě taky !!!
  • No vida, jak se necháš vytočit, chachacha... Já nevyhrožuji, jenom tě upozorňuji na tvou budoucnost, co tě čeká. Po zásluze, ale až budeš prosit o život, tak si vzpomeň na má slova, já už u toho nebudu, proto se tě také nebojím. !!! Moc hezky jsi vysvětlil, kdi jsi. Určitě tě začnou obdivovat, jsi o tom tak skálopevně přesvědčen ???
  • vodstěhuj se na Slovensko a vem sebou Zemana s Klívíí akorát ten Remek za něco stojí
  • pravda ale nejvíc to odnesl národ
  • Ne jen kvuli komunistum z KSC(m),ale i komunistum ze vsech moznych stran-nestran...
  • Pišta ??? To je normálka !!! On šuká tu kozu a nyní spolu čekají rohaté malé cikánečky. Bude to obživa, hlavně o Mikuláše budou moci dělat čertíky bez maskování !!!
  • s tím též souhlasím
  • Tvoje určitě !!!
  • To oceni kazdy-a pak se ti podepise na xicht,ale ne tuzkou,nybrz okovanou botou! *16*
  • Nikomu nevyhrozuj ty komunisticko-fasisticka S V I N E,nebo skoncis v kafilerii a potom z tebe udelam jed na potkany.D O B Y T K U!!! *12* *12* *12*
  • Jo, Kalousek je nejspíš reinkarnovaný kardinál Richelieu....
  • Prosím tě,Paroubek se zlikvidoval sám.Tobě ten spolek Kočka a spol nevadil?To svinstvo co má na krku s prodejem svých knih--škvárů---jasná pračka na peníze.
  • Bůůůůůůů, bůůůůůůů... doplnil jsem tvůj podpis. Doufám, že tp oceníš !!!
  • Ano ,budu volit nepřevlečené komunisty tj.KSČM,ostatní strany jsou na dvě věci.Zeman zatím jedná dobře až na masivní protlačování Klívie.Remek tam je to jasné,to je dobréVondra do tepláků a ne na židovský post.Kolik nás stojí ochrana tohoto velvyslanectví v Praze?Ta budka tam to je pozůstatek železné opony?Jinak si nedělám iluze z nikoho tady ten stát záměrně rozdělený na dva pidi se lépe rozkládá.Slováci mají Fica, my nikoho.Jen lháře a zloděje napříč politického spektra.Mizerné vyhlídky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit