Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem velmi rád, že jsem nešel volit, a proto mám čisté svědomí, i když se podívám na ten hnůj, co je v současnosti nakydaný v PS, Senátu i jinde. Intelekt české voličské lůzy je skutečně hodně nízko, když nepozná, jaký je (nejen) Kalousek odborník, slušný a inteligentní člověk a s ním i ostatní tvorové v PS a Senátu :-))))
    • Kdyby to udělal každej, kdo není v nějaké straně, tak by volby vyhráli komunisti. Děkuju nechci ty intelekte *16*
      • Jedno ti řeknu, jak jsem komunisty neměl rád, tak proti těmhle byli božští, ty si jenom sem tam přikrádali, ale ti dnešní politici bezostyšně kradou. Kam dovedli tuto zemi, rozkradli kde co a stát zadlužili až hamba !!!!!!!!!!
      • Kristapána co furt melete o komunistech. Po převratu vám nabulíkovali, že pokud nepůjdete k volbám nahráváte tím komnistům, ale máme 22 let po tzv. převratu. A kde jsou komunisti? Všude ve všech stranách rozlezlí. Ve správních radách aj. Vymeť si laskavě ty srač.y z palice. Absence u voleb dnes již nenahrává komunistům do noty, ale všem dnešním zlodějským a mafiánským stranám ( ODS, ČSSD, KDU, TOP, VV aj.). Protože ti mají své stádo tak jako komunisti uvědomělé a chodí k volbám. Tak se prosím prober, jdi za roh, a tam si dej pořádnou přes tla.u. Nebo radši 3. Jedna je zdá se málo. *12*
    • To že jsi nebyl volit, svědčí o tvé inteligenci. Lůzo. Tím jsi právě nahrál těmto lumpům. Tak tu laskavě neblikej ta tvá moudra o čistém svědomí a běž radši něco dělat.
  • Tak, tak, zak nám treba, to jsme chtěli, tak mlčte a držte krok, tramtará
  • Já už 16 let, jako živnostník žádné stravenky nemám, jím po hospodách a kde se dá a za své. Pokud mě tedy zákazník platí faktury za mou práci. Pokud se rozhodne neplatit, mám smolíka. Stát se na mě jednoduše vy**re. To je rovnoprávnost a demokracie, no fuj páni politici, styď te se.
    • Stravenky sice nemáte,ale zato si odečítáte z daní dopravu do zaměstnání a spoustu jiných věcí ,což zaměstnanec nemůže.
      • Hova.o
      • Staň se živnostníkem třeba jen tak na zkoušku a buď rád že si odbudeš v dobře placeným místě svých 8 hodin a máš dovolenou i svátky. Závist tě zaslepuje ale nemáš co když se neumíš zám živit,Já ti na potravu a chlast nechci přispívat.
        • Já mám stravenky a vůbec si proti tobě nepřipadám hloupě. Svých ne 8 hodin, ale zpravidla 10-12 denně si neodsedím, ale makám. Jesli ty máš zaměstnance, kteří u tebe za parádní mzdu 8 hodin denně prosedí, tak nejsi podnikatel, ale charita nebo blb. Já do práce jezdím autem za své, z daní nic neodečítám. Zatímco podnikatelé odečítají z daní auta, motorky a dokonce i lodě, prostě kde co. Výsledek je u nich na konci roku šul nul, takže na daních platí nula nula prd. Ale já je platím každý měsíc, bez úlev. Jestli dokážeš být u jedné firmy 18 let, stále jí něco přinášet, stále se učit nové věci, jazyky atd. a být u svých nadřízených zaveden jako pracovitý a spolehlivý zaměstnanec, můžeš si to se mnou vyměnit. Myslím, že to tvoje podnikaní hravě zvládnu a stravenky ti závidět nebudu. Měl bysis to srovnat v hlavě, ty mi na nic nepřispíváš!
          • A kdo ti platí nemocenskou? Myslíš, že si živnostník se může doma válet s chřipkou a mít za to peňauze? Radši mlč, spolehlivý zaměstnanče a běž radši něco dělat ať u toho lumpa co tě vykořisťuje nepozbydeš té tvé spolehlivosti. Ju?
            • Tak tohle je bohužel hodně hloupý příspěvek. Žádný živnostník mi nemocenskou neplatí, tu si platím z svých daní nepoměrně větších než má průměrný živnostník u nás. Svého zaměstnavatele za lumpa nepovažuji a že i on si váží dobrých zaměstnanců mi nemusíš závidět. Kdybych pro něj nechtěl pracovat, už bych tam nebyl. Není zaměstnavatel jako zaměstnavatel stejně jako není zaměstnanec jako zaměstnanec. Je mi tě trochu líto, ty asi nemáš moc dobrou práci, nebo nejsi dobrý zaměstnanec?
    • To se velmi pletete.Já jsem zaměstnanaec,který má pravidelné měsíční odvody do státní kasy.Když se podívám na tchána,který je tak strašně hrdý,že je živnostník,zjistím,že na daních zaplatí za rok, to co já za tři měsíce.A tím je řečeno vše. *5*
  • "Nikoho to nepřekvapuje. Dělám komedii už přes 20 let, lidé si všimli, že jsem legrační, jen když nejsem sám sebou," řekl Kalous. A není to ani sláva, která by mu dělala problémy. "Mohu chodit po ulicích. Zatím, ale národ a lid této země již číhá.
  • Stravenky: Odpůrci poukazují na jejich nesystémovost, která zvýhodňuje jednu skupinu zaměstnanců na úkor druhé. Kupodivu se jich ale zastávají i pravicově smýšlející lidé. Tak to je opravdu k smíchu, jedni jsou zvýhodňováni, druzí potlačováni, doktorům se přidalo na platech, zdravotnímu personálu nikoliv, státní úředních (nižší personál na okresních soudech přišel o tisíce Kč a soudcům se přidalo na platech), musela bych pokračovat do nekonečna, tak jak je to s tím, že jedni jsou zvýhodňováni (poslanecká imunita, zlodějna, korupce), druzí zaplatí do puntíku a ještě jim exekutoři vezmou vše, co si poctivě nakoupili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit