Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednotka prolhanosti a tuposti se označuje: 1A...... jeden akademik
  • navzdory monumentální dlohodobé masáži. Pan Drahoš na mě působí asi tak, že na trhu bych si od něj nekoupil ani brambory. No ale když to nevyjde, žíly si rvát nebudu.
  • ObcanHavel
    každopádně Witowská včera geniálně pohotový tah, on si myslel že tam tím seznamem jen tak zamává a zase ho strčí do kapsy a skoro by to tak dopadlo, kdyby po tom neskočila.. a už to leze ven *4*
  • ???
  • Zeman se zase při chůzi musí opírat o hůl a člen ochranky ho musí pevně držet a vést za druhou ruku.

    Ale především jde o to jak se dodržují hodnoty jako čest, morálka, pravdomluvnost, úcta k zákonům, způsob vyjadřování a celkové chování.
  • ObcanHavel
    takže ho nakonec budeš volit? dobře děláš!
  • ObcanHavel
    no a? můj děda má taky naslouchátko *1*
  • ObcanHavel
    Zeman během včerejši debaty 17x lhal

    Já ty Zemanovce nechápu, nevadí vám, že je Zeman lhář, nevadí vám, že si nechal platit kampaň z daní občanů ČR, ale řešite že člověk v důchodovém věku použije naslouchátko? *8*
  • Drahoš je nevolitelný.
  • Obcan.Havel
    po tom, co se provalila ta špína s Drahošovým naslouchátkem ho může volit opravdu jen blázen

    já šmejda na hradě nechci
  • ObcanHavel
    po tom, co se provalila ta špína se Zemanovými sponzory ho může volit opravdu jen blázen

    já zločince na hradě nechci
  • Obcan.Havel
    Chtěl jsem dát hlas Drahušce, ale objevilo se mi "Už bylo hlasováno dříve" tak jsem volil Pana Zemana!
  • ObcanHavel
    mě byla paní Rottrová vždy sympatická a teď ještě o trochu víc
  • ObcanHavel
    hezky si včera namazal Zemana na chleba, jen co je pravda
  • Je mě fuk kdo vyhraje chleba levnější nebude.Ale jsem hluboce zklamán z paní Marie Rotrové.
  • ObcanHavel
    v demokratickém nebi je všude free wifina
  • Věřil jsem v Drahošovu slušnost.Včerejší debata mě vyvedla z omylu.:(
  • drahouše pro teploušee
  • Odvoleno Zeman má můj hlas
  • Ale pejsku, kdopak že to uráží? Většina občanů naší země je prý slabá duchem, tzv. "opoziční smlouva" se zlodějem per a spolukonfidentem StB Kikinou-Klausem, "Řízek vypadal a chutnal jak bublinková p.del", klátění se u korunovačních klenotů, padání za schodů v televizi a "pane řediteli, kde máte popelníček?", vysvětlování v televizi, že pussy znamená k.nda, "k.ndy sem a k.ndy tam", urážky mrtvých (p. Peroutka), kdo má jiný názor je podle něho swině a měl by být zastřelen, pohrdání zákony a Ústavou ČR, jmenování premiérem osobu stíhanou za podvod na úrovni EU, jehož vláda nedostala důvěru parlamentu.

    Ano, pohrdá zákony a chová se jako ředitel zeměkoule. Kolaboruje s bývalým okupantem CCCP- Musí, prý na něho mají v Moskvě kopie jeho dokumentů konfidenta StB zničených u nás hned po Listopadu.

    Křivák, lhář, sprostý jak dlaždič, ožrala pohrdající všemi kromě sebe... a to má být "symbol" naší země? Kdo ho volí, řadí sám sebe do spodiny naší země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit