Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autokratickej blb Dra-hošík na Hradě, no potěš!
  • JiriDrahos
    Jak Brusel poručí, tak se budu otáčet https://www.youtube.com/watch?v=5bKt7ceri8E *12* *11* *1*
    • A je snad lepší když Zeman se otáčí jak poručí Moskva? Musí. Mají tak kopie dokumentů o jeho činnosti konfidenta StB, které byly u nás skartovány.
  • Drahoš měl nápovědu v levém uchu,odvracena strana zvrácené osobnosti před kamerami ČT žumpa,v případě nedejboze jeho zvolení,kdo mu bude napovídat v Bruselu? Tragéd a zoufalec Drahoš nesmí s podporou komediantů vyhrát!
  • pokud mne přímou volbou zvolíte tak to budu kvitovat .Neočekávejte však že si budete o všem sami rozhodovat formomu referenda. Na to jsem tu já . Vy si řeště vaše přízemní problémy na úrovni obce. Jen já jediný jsem z vás ten vyvolený . *8* A tohle chce o nás rozhodovat!!!! *10*
    • Zatím je známo, že na autokrata si hraje Zeman, ač je to pouhý kladeč věnců: pohrdá zákony a Ústavou a chtěl by si hrát na na cara gosudara jako ten trpasličí chán v Kremlu.

      Na zavedení všeobecného referenda nám chybí OBČANÉ, jako jsou např. ve Švýcarsku, kteří mají vlastní názor a jsou si vědomi důsledků svého rozhodnutí. K mnoha rozhodnutím jsou třeba odborné znalosti, schopnost analysovat situaci a vyvodit z ní správné závěry.
      U nás převládají OVCE, které skočí na na kdejaké kecy - viz strašení "sudeťákama" od StBáka Zavadila při minulé volbě a různé podpásovky a kecy Zemanova ovčince. A tak to, že stačila kobliha nebo sliby "bude líp" a máme v PS fašisty typu Busmea a KSČMizerové a smečku vlastizrádce OkatéMůry.
    • Zeman, nemudruj tady a běž balit, ožralo.
  • Volil jsem pana Drahoše a na památku jsem si schoval hlasovací lístek s jeho jménem!!!
    Ať se třeba teplouš Semjon Gayínek zesere!!!







    PCHE !!!
    • da, da
    • Obcan.Havel
      Já taky a bude nás hodně!
  • Kosovský emigranti byli v pohodě i když to byli muslimové, těch 5 000 bycho zvládli.

    vivat Zeman






    YEAH !!!!
    • víme sajmon, bycho
    • ObcanHavel
      to je asi o 4990 migrantů víc, než sem dovezla Merkelová a narozdíl od těch fiktivních Syrských, tyhle potkávám na Václaváku každý den *4*
  • *14*
    • přéééésně








      YEAH !!!!
  • tento týden vyrazili za STS Chvojkovice Brod demonstrovat na svých strojích! A tak je to správné. I traktorista má mít svůj názor. Ještě že nevyrazili strojvůdci lokomotiv. Hoši pěkně jste zareprezentovali naše kapitalistické zemědělství.
  • BRRR! Dnes v noci hrozný zdál se mi sen! Ožralu Zemana viděl jsem v něm! Jak plivá sliny kouřící, železnou hrozí pravicí!
    • ale to nesmíš chlastat slitky z hospodského dřezu. Znáš to, ty lůza proleješ hrdlem cokoliv a pak máš lopatové sny.Pij vodu.Ta je pro lůzu to nej!
  • Drahouše tu nechceme ,Milouše tu nechceme , Jirku Kajínka na hrad !!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit