Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud obyčejné sdělení pravdy je u nás trestné, tak to jsme se dostali opravdu zpět do dob totality. Zatím o tom nemluví politici, ani právnici coby žalobci. Vypadá to, že to pouze media rozehrávají svoji konspirační hru. Bohužel naše media samy někdy porušují zákon, že někoho označí za vinníka, aniž by jej za to odsoudil soud.
  • V našem státě to bylo vždycky tak. Když někdo řekl pravdu tak porušil zákon.
  • Také s nimi mám špatnou zkušenost. Pomohla jsem jim, když prosili, ale vzápětí se hned obrátili a zbili mě.
  • Jako podnikatel si můžu zaměstnat koho chci, bohužel jí ten důvod neměla říkat, vždyť ví jak to v tomhle zkyrvystánu chodí.
    • ... ne neměla říkat! Naopak, všichni musíme říkat totéž a hodně nahlas. Nejlépe při volbách. Navíc je třeba, abychom s onou nebojácnou paní spojili, vyjádřili jí podporu a v případě potřeby i pomohli!
  • Vážení, stěžujte si sami na sebe. Volíte socany s Dluhošem Sobotkou, Breptalem Zaorálkem a Darmožroutem Škromachem a když chce pan Dr. Ing. Jaroslav Drábek přitvrdit, vzedme se vlna KSČSSD a pokřiku. Práci čest.
    • Ty jsi ale omezený blb. Pane vajchmajstr vy jste hlava.
      • Vážený pane, podle dikce Vaší odpovědi je zřejmé, kam Vás řadit. Jsem již hodně stár a mohu Vám s jistotou říci - eurohujerská a levicová politika sociálního státu Vás ještě více ožebračí a jak je vidět, můžete si za to sám.
        • Vážený pane, jsem ještě starší než Vy, ale s větším blbem jsem se ještě nesetkal.
          • Přeji Vám i nadále sladké snění...
  • Špatný zákon, který by měl být předělán...
  • Hra na rádoby demokracií je falešná a pokrytecká.Cikán zůstane cikánem ve stejné nynější podobě i za dalších 100let. Když já ráno vstanu a naplánuji co za ten den udělám tak cikán zase plánuje jak mi to čorne.Mají to v genech ,zahálku a zlodějinu a předávají si to z generace na generaci.Kdo se na to umí podívat nepokrytecky se zdravým selským rozumem tak musí být pouze pesista a nepodporovat jejich populační explozi která naše potomky uvrhne do neřešitelných finančních bezpečnostních a existenčních problémů.Když jde skupina cikánů po hromadě tak nejdou hledat si práci ale jdou na lov.Který je čím dál tím brutálnější .Nejen že někoho okradou ale ještě ho zmlátí tak že se štěstím přežije.Nedat jim zadarmo ani korunu a zavíst strop na soc.dávky na jednu rodinu jak to zavedli Slováci jinak jejich exodus do Čech bude pokračovat a tím i drancování a vyžírání této země , hloupými a pokryteckými politiky řízené. *12*
  • V každé lokalitě kde je hodně darmožroutů bych navozil velkou kupu písku a nechal je tam přehazovat na tři směny. Za to by pak dostali státní prachy, které teď berou za ležení na kavalci. Neměli by čas na blbosti a utužovali by svoje zdraví.
  • >>> Podle Zdeňka Škromacha jim navíc chybí schopnost vidět věci z občanského principu. <<< *10*
    ... tak i socdemáky jsem vyřadil z možnosti volby *10*
    • Pan Škromach tyto věci z občanského principu vídí právě až moc dobře a proto bydlí úplně jinde a žádného cikána nikdy nezaměstnal a nikdy nezaměstná. Kdyby tito neměli volební právo, které totiž patří jen řádným občanům a ne těmto...tak by se o jejich "potřebnost a humanitu" nikdy tak nerval, ale když budou hen ty oný volby, tak se budou hodit i hlasy těchto "potřebných a přínosných občanů"...Koryto je koryto a do práce už se holt už takovým nechce.. Takoví by se totiž normální prací neuživili.
  • Už vidim, jak mě podle antidiskriminačního zákona přijmou na inzerát "Hledáme hostesky do nočního baru". Tady asi někdo upadl na hlavu zákonodárnou...
    • To chce ještě solárko a můžeš na rasitech vysoudit milion.
    • ... takové máme inteligenty v seníku i prdlamentu a to vládu nepočítám, neboť tam je to "na druhou" *10* (pardon, nejde mi to zde matematicky vyjádřit) *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit