Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je dosazená Kremlem, jinak to nevidím!
 • Když mě nikdo nepochválí pochválím se sama holt Ivánek v sukni. Samochvála smrdí ! *11*
 • nadělala víc škody než užitku. A to všechno za naše peníze.Pokud přišla jen tak se zvráceným programem tzv. inkluze, je třeba ji odsud hnát.Říká se svinským krokem.Není mou povinností rodiče strpět, aby ve státní škole bylo dítě brzděno jedinci ve třídě, kterým dělá základní komunikace potíže. A navíc má k ruce přihlouplého asistenta, který jen sehrává divadlo důležitosti. Jinak je to trapný parazit na rozpočtu školy. Tento trenažer hlouposti Valachové - za obecní peníze, by jí měl být dán k úhradě. Každý den nepřítomnosti brzdy vyučování se v běžné třídě probere učiva a učiva. Taková je realita. Věci je třeba nazývat pravými jmény.
  • To není její blbost, ale její poslušnost. Příkazy dostává z USA, přirozeně přežvýkané, cestou té nejmenované ambasády a Bruselu. A nejbližší časový výsledek ve vzdělávání bude - absolventi všech stupňů nebudou mít potřebnou úroveň znalostí a schopností. Budou pěkně poslouchat ty bludy co jim OHEBNÍ kantoři nabuší do hlavy.
   Samostatné myšlení občanů je pro tuto a nejen naši vládnoucí bandu NEPŘÍPUSTNÉ. Lidé s nižší úrovní vzdělání jsou tvárnější. Tak to začalo po převratě směrem ze západu EU na východ a pokračuje oblbování občanů exekutivou tohoto s prominutím státu. To, že kantoři dostávají vzhledem ostatním, platí absolutní poslušností politikům a totalitní filozofii jediného "boha" t.j. penězům, pokrytectví a lhaní.
   • vanhorne
    "Příkazy dostává z USA, přirozeně přežvýkané"
    To co ty tady přežvýkuješ, urcite utrousil na chodniku nejaky pes.
   • odmítám uvěřit že někdo může zmastit takovou ultrakravinu o řízení a pokynech z USA. Nepochybně jsi chorý zatrpklý revolucionář. Takový zdejší Fidel Castro.Tak zas přidej velká varovná písmenka válečný štváči ze Lhoty.
   • odmítám uvěřit že někdo může zmastit takovou ultrakravinu o řízení a pokynech z USA. Nepochybně jsi chorý zatrpklý revolucionář. Takový zdejší Fidel Castro.Tak zas přidej velká varovná písmenka válečný štváči ze Lhoty.
   • Je třeba rozlišovat USA a CCCP. Ta ruská protiamerická propaganda je tak primitivní, že to hned pozná. Co platí pro ožralé Rusáčky, to neplatí v Evropě.
    Doporučuji jet se do USA podívat. Tam totiž platí, že primární je občan a představitelé státu mají tolik pravomoci, kolik jim občan udělí. Tam je výrazná decentralizace, na rozdíl od CCCP.

    USA je také v řadě oblastí vědy s techniky nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. A v trezorech tam mají uložené objevy a vynálezy blížící se sci-fi a budou použity, až přijde jejich čas.
 • ale chlíve! Komu ty tak můžeš naložit? Možná své zparchantělé matce v chlévku. A ty tady budeš jak JA budu potřebovat.Jedině tady máš možnost komunikace.Jinak jsi všem pro srandu, Smrdí ti z huby až sem.
 • ... BIJEC je největší primitiv, kterému nikdy nedojde, že seeru na jeho sto nicků dementa :)))
 • ... parádně ignoruji degena BIJCE, jakmile zaregistruji, že zase blil, naložím mu, paráda :)))
 • V Česku neeexistuje podpora pro bílé studenty
  Česko nemá bohaté zásoby nerostných surovin, takže ekonomiku mohou táhnout hlavně dobré nápady. "Lidský kapitál je důležitým zdrojem ekonomického růstu země," říká Jakub Fischer z VŠE, který dlouhodobě pracuje s talentovanými studenty. Upozorňuje, že Česko má v této oblasti značné rezervy. "Chybí systémová podpora práce s talentovanými žáky," říká Fischer. Podle něj nikdo nepochybuje o tom, že je potřeba pracovat se znevýhodněnými dětmi, ale stejná péče by se měla věnovat i nadaným. To se však neděje. Podle údajů ministerstva školství letos míří v souvislosti s inkluzí na vzdělávání žáků se zdravotním postižením skoro miliarda korun. Do podpory nadaných Česko investuje přes 80 milionů korun.

  "Učitel ve třídě musí pomáhat slabým žákům, aby se stali průměrnými. Na nadané mu nezbývá čas," upozorňuje Stanislav Medřický, předseda Asociace pro mládež, vědu a techniku (Amavet), která v Česku pořádá vědecké soutěže. Ale i talentovaní žáci podle něj vyžadují speciální přístup. "Kdyby měl Jaromír Jágr jen dvě hodiny tělocviku týdně, nikdy by se nestal špičkovým hokejistou," podotýká Medřický. A upozorňuje, že v Česku chybí také ucelený systém vyhledávání nadaných.
  • Zase jedna z teorií elit. Je faktem, že naši pohlaváři podporují elitu zlodějů a korupčníků - politiků a ještě některé nátlakové skupiny - kantory, soudce, dochtory, fiškály a politiky ze svého okolí. Nezajímáte je vy řádní občané. Potřebují k dalšímu rozkrádání, aby jste vy voliči byli řádně rozeštváni.
 • Ten demokratický systém výchovy a školství se začíná "ukazovat". Jako příklad uvedu "pouze" 8x změněné osnovy v dějepisu. Nejhorší je, prý máme údajně školství zdarma. Ale od převratu se zvýšily náklady na většinu rodin 10x ( ovšem mimo rodin "tzv nepřízpůsobivých" ).
  • ... přiznej se, že se tebe žádný rodinný život netýká a nikdy nebude, blbý pitomečku :)))
   • ale tvůj rodinný život je pohoda co? V chlívě pohoda klídek teploučko a smrad.A když to jde vlezu a poskáču matku. Všichni ti závidíme.
    • ... co ten trapný pravopis popeláře, ubožáku, kdy dáme doučování s fackama, trosko?
     • cha cha ti hrabe? I mému psovi by smrdělo z huby kdyby kousl do zparchantělého chlíva daleko daleko páchnoucího. Koho bys chtěl ty socka od popelnic fackovat? Lískej si třeba svojí zparchantělou matku, když ti nechce podržet.A to už je co říct!
 • ... řádění pitomečků, ze kterých většina ukončila základku s notně zkrvavenými zády :)))
  • vivat Erdogan

   vivat Putin
 • Paní Valachová, Vy jste ostudou našeho školství.
  Slyšeli jsme Vás několikrát v televizních novinách a zjistili jsme, že neumíte mluvit správně gramaticky. Takže ne 2, ale 5 slovy pět.
  Takhle mluvit, tak bych se styděl a šel se nechat spláchnout do WC ! ! !
  A to jsem měl od svého češtináře 3 slovy tři.
  Madam, jste ostudou našeho národa, styďte se ! *12*
  • ... ty jsi ostudou vaší návsi, balíku :)))
   • hrdina z chléva přidal poučení? Kvalitní ale páchnoucí.Páchnoucí až sem.Zalez špíno!
    • ... vřelé díky za každý projev mouly, přesně o to mi jde, ty zbabelá ubohá sračko :)))
     • tobě jde o to aby jsi se tady zlostně vyblil.Celý den inkasuješ nadávky a posměch. Nezbývá než je tady vyzvracet nazpátek. Asi máš i hlad.V popelnicích už to není co bývalo,co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit