Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fasisticko-komunisticka 'demokracie' po cesku.
    LUZA a POVL!!! *12* *12* *12*
  • Tady ta komunistická sebranka napříč politickým spektrem nestojí nikomu ani za kopanec do zadku. *11*
  • Žádný reporter by neměl vyjadřovat svůj názor! Ta televize není její! I když je mi jasný,že naprosto nestraný není nikdo! Ale vždycky platilo "Koho chleba jíž,toho píseň zpívej" Jeden můj známý ten zase hraje fotbal a zase používá slogan.Koho mám tričko tak za toho musím kopat!
    • P. Drtinová a také i p. Veselovský si myslí, že si ve veřejnoprávní televizi mohou dělat co chtějí a presentovat své osobní postoje. Nejsou tam od toho. Po nezvolení KS presidentem se jejich agresivita a nestrannost stala každodenním chlebem. Jsem rád, že vedení televize to postřehlo a udělalo v tom pořádek a jasno.

      Její vedení rozhovorů a kladení otázek bylo do očí bijící tendenční ve prospěch pravicových politiků a jejich přisluhovačů z řad novinářů, analytiků, komentátorů, zahraničních radilů zejména z USA, Německa či Rakouska.

      Možná že by nebylo od věci říct p.Moravcovi z ČT kde začínají a končí hranice slušnosti /stalo se trvalým pravidlem, že když se mu, jako i p. Drtinové, nelíbí nebo odpověď není v souladu s tím co očekávali/ vloží se do ní a přeruší dotazovaného.
      Je to stejné jako v Českém rozhlase. Ke všemu se vyjádřuje komentátor Nováček /od zemědělství přes právo, politiku, dopravu, zahraniční vztahy/, zkrátka je to odborník na všechno jako např. poslanec Marek Benda. To je taky všeumělec. Nedokončil studia na matematicko-fyzikální fakultě pak na filosofické fakultě /údajně pro politickou angažovanost/ až nakonec se stal absolventem zprofanované Právnícké fakulty v Plzni s titulem JUDr a nyní zastává vysokou funkci v PS.

      Mám za to, že p. Drtinová by se měla vrátit k tomu co vystudovala, k právníčině. Bohaté zkušenosti, které nabyla v ČT jsou k nezaplacení. Budou co nevidět volby ať se vrhne do politiky k těm, které tak vehementě preferovala. Tam se nerozhoduje kdo má jaké vzdělání. Politik je univezální osobnost se zvláštními vlohy a schopnostmi, které jej k této činnosti předurčují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit