Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přišli na to, ale nic se nezmění. Rozvrátili arabské státy, Ukrajinu a mají prsty v Hong Kongu. To, že je většina lidí měla ráda, to přestává platit. Chudáci lidi, kteří žijí v Iráku, Sýrii a na Ukrajině. Ti na to doplatí. Amící zbohatnou. Je to bezcitná sebranka tak jako u nás Štětinové, Schwarzenbergové a jejich přívrženci. Kdo chce v této zemi klid na světě, spravedlnost, morálku, je označen a jemu nadáváno do komunistů a levičáckých socanů. Tak jsme to dopracovali s tou naší "demokracií". Nejhorší na tom je, že to vše spěje k válce. Ale co naše děti?
 • A přitom CIA je platí desítky let. V Chile svrhla řádně zvoleného levicového prezidenta.
  V Sýrii si měsíce platila teroristické bojůvky a když puč neuspěl obrátila s tím
  že je třeba bojovat proti těm teroristům bojovat.

  a co EU? Tato tzv. demokratická ve skutečnosti totalitní společnost vesele podporuje
  Majdanské puče a pokus o svržení řádně zvoleného Syrského prezidenta.
  Když však v USA/EU demonstrují občané jsou rozháněni policií - to se nepíše
  o brutálním zásahu.

  Pokrytci ohýbají si právo jak se jim to zrovna hodí.
 • Jakýkoliv terorista , diktátor , nacista a masový vrah , který zapadá do špinavé zahraniční politiky SSA , se stává spojencem a chráněncem US hitlerčíků !
  Americká zahraniční politika je názorným příkladem světovyho terorismu , banditismu a organizovanyho zločinu !
 • No, to jsou skutečně "hlavy pomazané". Začínám mít pocit, že kdyby si Amerika v lepších časech nekupovala mozky z jiných částí světa, dosud by tam asi jezdili na uhlí. To víte, takovým agentem CIA se přistěhovalec jen tak nestane, ten musí mít "americké kořeny". A proto asi ta "vysoká inteligence". *1* *1* *1*
  Tak časem možná přijdou i na to, že stejně k ničemu je i uplácení evropských presstitutů. Lidi nejsou blbí a poznají, když je média tahají za nos.
  Jen si počtěte:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uz-mam-te-propagandy-dost-Nase-novinare-plati-CIA-aby-psali-proti-Rusku-Zazil-jsem-to-sdelil-kremelske-televizi-nemecky-zurnalista-341911
  K tomu dodám: Vůbec si nemyslím, že uplácejí i české novináře. To totiž vůbec není potřeba. Těm k funkci užitečného idiota stačí normální plat a pochvala před plakátem Václava Havla. *2*
 • To na to prisli fakt brzy. No nic, Stetinana to neprisel dodnes.*1*
 • Bo, jsou chytřejší než si CIA myslí.......Ve finále mají společného nepřítele a to USA.
 • Nad tím nemusí přemýšlet největší mozky z CIA. To je jasné většině lidí. Ovšem kšeft ze zbraněmi je velice lukrativní a zbrojařská lobby je nejmocnější na světě. Zbraně tak prodají komukoli i kdyby byly nakonec použity proti samotným USA.
 • američtí zmrdi,ubožáci z USA
 • Čína spúšťa celosvetovú menu,krytú zlatom – Američania si teraz musia nájsť dôvod na vojnu proti nej

  http://www.financnytrh.com/cina-spusta-celosvetovu-menu-krytu-zlatom-americania-si-teraz-musia-najst-dovod-na-vojnu-proti-nej/2012-09-07/a10355
  • Tak toho bych se nebál. Amerika už na válku proti Číně jednoduše nemá. Jediná cesta byla rozvrátit Čínu zevnitř, to se nepovedlo. Nepovedl se ani rozvrat Ruska, které by bylo předstupeň k ovládnutí Číny. Nepovedlo se jim skoro nic. Amerika je v pasti. Pádu dolaru už nezabrání, jediné co může udělat je, že bude spoléhat na postupný pokles. Což je docela pravděpodobné, protože prudký pád dolaru by poškodil i Čínu a celý zbytek světa. Dolar bude padat pomalu, jak bude růst objem světového obchodu v jiných měnách.
   V lepším případě se USA zkonsoliduje a přejde na alternativní měnu, která už bude mít jenom regionální roli, v tom horším dojde časem k rozpadu USA. Ten rozpad je pravděpodobnější.
 • Není to k ničemu, je to proosser!!! *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit