Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když Rus řekne dobrý den tak vím že je noc. Nedá se jim věřit.
  • Co hodlá národu sdělit? Všude dostává přes držku a furt by chrastil kvérama.
  • Máňa říkala, ze v kapitalismu se daří pracovitým a mi s rozsáhlím průmyslem a zemědělskou soběstačností se budeme mít dobře, pak ale po 20 letech zjistilo, že už dovážíme skoro všechno a kdyby jsme nedováželi potraviny na dluh nemělo by 60% lidí co jíst.
  • Ruský národe - svrhni diktátora Putina nebo bude válka!
  • Při pohledu na mapu
    jak červeň se tu rozlévá
    dát si kvítek za klopu
    vyhnat ji jak Hitlera.

    Od východu doleva
    krví se zem zalévá
    slovan napad slovana
    řež to bude krvavá.
  • Moje babička jim poslala samopal, kerým dědek střílel lidi v Lidicích. Každá pomoc dobrá.
  • Je nutno skoncovat s demokracií na celém světě, protože nadržuje schopným a pracovitým!
    • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Máňa taky říkala, že je potřeba rozprodat nadbytečné zbraně a střelivo armady ČR byť i za babku, pak se ale objevilo že už naše armáda nemá čim střílet a tak se vypsala zakázka na doplnění skladů.
  • Rusofilové nadávají na Banderovce a přitom podporují Putinovce z KGB:
    Ta zavraždila víc lidí než Bandera takže vaše moralizování je poněkud pokrytecké.

    Rus na Ukrajině vraždí plení a ničí města. Dá se očekávat že se najdou Ukrajinští
    odbojáři kteří jim to po nocích vrátí i s úroky.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele dnes prave se mi nechtelo do kaclu tak sem jen telefonicky zaukoloval mravence a nyni sedim pekne v kresle se sklenkou wiski a penizky se presto sypou!!! *5* To prave je vyhoda nas PODNIKATELU -predstavuji si jak socki ted se mori v praci za par slupek!!! *15*
    • Jen aby tě jednou ty socki nepověsily na kandelábr. Nebo v lepším případě bys do smrti makal v uranových dolech. Blb jako ty by si to nepochybně zasloužil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit