Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musel to být překotný úprk, když nestačili odvést ani raněné. Mimochodem, postarat se o raněné byl provořadý úkol každé armády již od dob Říma. Je tedy dobře vidět, na jaké morální úrovni ukrajinská armáda je. A může mít jakékoli zbraně, zbabělost to nevyváží.
    • Ano, tady je jasně vidět do jakého stavu přivedl ukrajinskou armádu i celou společnost Janukovič a jeho předchůdci. Škoda že před lety Rusko na Ukrajině udusilo Oranžovou revoluci. Teď, když to konečně po Majdanu vypadalo že se Ukrajina snad vydá směrem k Evropské kultuře (třeba i starostí o své raněné a padlé), tak jim to zas sousední fašistická velmoc nedovolí. Než aby se Ukrajina "civilizovala", to jí raději úplně vojensky pomocí vynucené "občanské" války rozvrátí. A Evropa trapně přihlíží, jak spojenci v třicátémosmém ...
      • No víš Čechu, že bych po tom Majdanu Ukrajice v EU moc rád neviděl? Jestli si myslíš, že by EU , při těch svých nynějších problémech, chtěla ještě národ, kde maskované bandy zapalují domy a auta, kde řežou hlavy policistům, kde je střílí a přitom hajlují, tak ti tvůj názor neberu, ale já takovouto zběř v EU nechci.
  • Rozhovor o míru na Ukrajině mezi Putinem a Porošenkem: Puti se ptá: znáš tu událost, kdy vládce kyjevské Rusi Vladimír odjel ne lov do Novgorodu a po návrtu zjistil, že nemá žádné slepice, neboť mu je ukardli ukrajinci? Porošenko rozechvěle namítá, že v té době ještě žádní Ukrajinci nebyli. Punin:“ Dobře a na těchto historických faktech můžeme dál jednat!!“
  • Takže Ruský agresor nehodlá zadržet postup ale chce ukrást Východní Ukrajinu.

    Nyní není třžeba jednat ale tvrdě dělat. Poslat vojska NATO na Západní Ukrajinu
    a dodat Kyjevu zbraně. Nemůžeme v 21. století připustit ukradení země která
    se vymanila z Ruského vlivu a chce do EU:
    • Jatýýý míílofáát moje pussy podržka, jatý fýýýmrdulofáát moje kobrááá!! Tý púúúdeš muslimka..tfujdežo *14*
      • Nikdy nebudu tvá muslimka ahmede. Už jen ta představa mě děsí.
        • Jatýýý milofáát, ty podržka pro šeckýý moje kamaráát. *14*
          • Zlej Trolle,koukám opět nový nick,romská kultura je hold vám kolaborantům blízká,nemakat a jen natahovat ruku pro dávky *15*
    • Puso, nejlépe bys udělala, kdybys odjela na Ukrajinu osobně podpořit ukrajinskou armádu. Pak bys nám mohla posílat zprávy přímo z bojiště. Co ty na to?
    • Jsi dost mlád provokatére. mluvíš o věcech o nich nic nevíš, maximálně ze školení u tvých plátců tj. pUSsy embassy. Kdo prožil válku, tak by ti za tvé soudy a rady mohl akorát držku rozbít, protože za víc nestojí.
      • tošík prožil válku??? Když řeknu prožil, tak mu musí bejt tak 80. Jinak v česku skoro žádná nebyla. Jedině že je taky rus. My rusové jsme ve válce furt, i doma, prosti inteligenci a normálním lidem.
      • Válkuzačal Rus kteý krade území sousedního státu Rudý Barone Prášile.
  • Takže už utíkají, to se dalo čekat.
  • Porošenko promluví k národu.Prosim pozorně sledujte za ním to azůro a palmy *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit