Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusofilové jste směšní.

    Banderovci jsou na Ukrajině v drtivé menšině ale rudá propaganda z nicg udělala
    miliardovou armádu která na Ukrajině číhá za každým keřem. *15* *15*

    Ruská novinářka která kritizovala lhaní Kremlu byla označena za nepřítele lidu.
    Zase stará rudá taktika. V Rusku prostě spořád vládne Leninova parta.
    • No víš Puso, možná, že benderovci jsou v menšině, ale už jenom to, že jsou a že mohou veřejně pochodovat s hákovým křížem a symbolem SS na rukávech, už to je špatně. A i když jsou v menšině, tak o to hlasitěji a agresivněji se ozývají a ostatní většina z nich má strach. Asi bys ráda viděla nové esesáky pod tvými okénky, že?
    • Ano jsou v menšině, ale ovládají parlament a vládu.
      A právě proto by je EU a USA neměla podporovat.
      Kdyby banderovci nezačli na Majdanu s etnickémi čistkami východ by o odtržení nani neuvažoval.
      • Mě taky komouši na základce učili, že Bandera byl fašista. A vidim, že ts z toho ještě nevyrostl. Banderovci (Pravý sektor) mají minimální podporu ve veřejnosti a žádné posty ve vládě. A jaké že to etnické čistky máš na mysli - že by ty separatisty připravované pogromy na židy na východě ukrajiny?.
        Takže kydy o fašistickém Kyjevu si nech pro tupý ovce. Zato Kreml, ten je nacionálně smýšlejících fašistů plný.
      • I na ministerstvech jsou v menšině. Stačí se podívat na složení Ukrajinské vlády
        a ne poslouchat Rádio Kremelská drbna. *15* *15*
    • Banderovci jsou na Ukrajině v drtivé menšině? TO je dobře nebude tolik mrtvejch... *3*
  • Zajímalo by mě, co tak asi Porošenko ukrajinskému národu sdělí. Nechali jsme se, v zájmu cizích mocností, vtáhnout do občanské války, ve které umírají tisíce Ukrajinců? Dopustili jsme obrodu nacismu na Ukrajině? Jsme ekonomicky zcela na dně, lid čeká chudoba a přesto se chceme ještě více zadlužit nákupem zbraní, abychom vybíjeli Ukrajinec Ukrajince ve válce, která nemůže mít vítěze? Co jim ten Porošenko asi řekne?
    • Obávám se, že nám vyhlásí válku. Musim rychle na dvousedadlovej hajzlík, protože jsem se pos..l. *1*
  • Já myslím, že i mezi západními ukrajinci je většina těch kteří válku nechtějí a Banderovce nesnášejí.
    Jenže se je daří jaceňukovi zastrašovat, sačí si pustit na youtube ty fašistický pochody v Kyjevě nebo přepadení televize.
    • A Banderovec je podle tebe, soudruhu, kdo? Takový ukrajinský Husita? No furt lepší, než ruskej (sociální, či internacionální) nacionalista.
      • Banderovec je ten, který se hlásí k odkazu Bandery a projevuje náklonost k etnickým čistkám. Většinou se pochlubí nějakou tou svastikou.
        Jinak jestli chcete hájit Banderovce, tak se nejpr mrkněte sem a dobře si prohlédněte ty oběšené děti.
        http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594%3Aqkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq&catid=39%3Ahistorie&Itemid=50>
  • Ukrajina v tomto nerovném střetu zvítězila!

    Stála proti lépe vyzbrojené Ruské armádě která však město nedokázala obsadit a tak
    ho ve vzteku pouze zničila. Putin ječel že se Ukrajinci musí vzdát a oni se
    zatím ozbrojení jen stahují.

    Pokud nyní Rus nezadrží postup ukáže světu svou pravou agresivní tvář
    a Minská dohoda padne. Pak už nic nestojí cestě dodávkám zbraní pro Ukrajinu.
    • Nazdáár Pussyno, v pečováku je nuda co?
      • Za noc si vydělám 18 000. Jak jste na tom s lopatou vy? Asi hůř že. *15* *15*
  • Tak teď jsem asi zahájil III. světovou válku. Mužici do zbraně!!! Žádný žrádlo, žádný US cigára, žádný západní fára, žádný fronty na smažený křidýlka, žádný Karlovy Vary. Teď už budem jen chcípat. Takovej jsem já, velkej putin.
  • Ruská věrolomnost a zákeřnost: Putin klidně podepsal dohody, ale ruské bestie na východní Ukrajině nepřestaly okupovat cizí území a zabíjet civilní osoby.
  • V Debalcevu bojovala Ruská námořní pěchota!

    Město bylo Rusem zničené. Ukrajinský lid se nyní sjednotí a bude bojovat za svou svobodu.
    Ruská okupace přinesla Ukrajině jen hladomory chudobu a vraždění. O pokračování
    nikdo nestojí.
    • Jatýýý milofááát, pussy podržka, ty mušíš fyzvednout dáááfky na póó´čta!!! *14*
  • To jsou zas kydy. Z Děbalceva se ještě nedostala noha kopra jinak, než jako zajatec nebo nohama napřed. *7*
    • Sklapni ruskej nácku!
  • Svět zase uvidí tradiční obrázky - zničené město a povražděné okradené civilisty!

    Snad se EU probere a dá UKrajině zbraně aby se nedočkala stejného osudu.
    Není to tak dávno co zde Ruský komunista 40 let rozséval bídu a utrpení.
    • Nasr si.
      • Nejdřív se musíš naučit Česky a přijet. Do tvého stanu na Sahaře nepojedu. *15* *15*
        • Ty jsi padlá na palici, banderovská svi.ě. *12* *11* *12*
          • Slyšeli jsme vznešené Slovo Rudé. *15*
            • Nasr si, nácku.
  • Jsem rád že přes veškeré pohádky soudružky pusinky, stejně vítězí povstalci.A tak je to jenom dobře.
    • Brzy přijde na Západní Ukrajinu NATO a máte po kradení území Rusofile. *15* *15*
      • To by bylo porušení Minské dohody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit