Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a demagogů byla opravdu k smíchu. Ty připravené otázky a odpovědi jako měly někoho přesvědčit o tom, že je někdo z nich lepší než Zeman? Ale no tak...
    Z téhle partičky připadá v úvahu maximálně Hannig.
  • Miloš je jenom jeden, Miloš je jenom jeden a tak pro můj hlas před ostatním nevolitelným ksindlem jednoznačně vede. Určitě ne Mirka od Tlamynový, který zná všechny prasárny ODS a chtěl by je prosadit. https://www.youtube.com/watch?v=s0MR4-ykfP8
  • No já teda typuju druhé kolo Zeman vs Topolánek. Drahoš pokazil, co se dalo. Ukkázal se jako želé a plastelína bez barvi, chuti a zápachu. A tak dostal šanci Topolánek. To je dobře, je mnohem lepší než Drahoš.

    http://www.epshark.cz/clanek/346/politicky-islam-a-pravo-saria-by-mely-byt-v-evrope-zakazany
  • Ubohost kandidátů asi mají sklerozu.Já prožil vrchol a pád Dubčeka.Kam se zašantročil poklad,který se sbíral,zlato,šperky,stříbro?Ticho po pěšině.Pendrekový zákon ,který podepsal Dubček proti lidema jeho využití v roce 1969 při demonstracích opravdu vlastenců proti okupaci vojsk VS a byla v tom také banderovská Ukrajina.Ochránce Štětina ,Švancenégr a podobný póvl,který nám bohužel se snaží tady vládnout díky Havlovi a jeho partě.Volte hlavou v prvním kole p.Zemana.Nenechte se již ovlivňovat rádo by politiky .Jde jim jen o koryta.Slíbí vám všechno a to je tak vše co pro vás udělají.
  • kluci jen do něj. Není tam Zeman - tak je třeba jej mydlit. Nám tady normálním lidem přiděláváte též spoustu práce. Neumíte si představit kolik zabere času trhání vašich plakátů, vylepšování různých vašich poutačů a psaní těch správných postřehů k článkům na všech servrech. Je to pořádná fuška.To je aby jste si nemysleli že lidi sedí se založenýma rukama. Se říká - na hrubý pytel, hrubá záplata.
  • KIMCID
    Ano na víc nemají .To je jejich program a kultura předvolební kampaně.
  • Jen mentální ubožáci se mohou snížit k něčemu takovému jako je pomlouvat a nadávat na někoho,kdo není přítomen a nemůže se bránit.Z tohoto chování je zcela jasné jak se všichni Zemana bojí a zřejmě si uvědomují proč,nikdo z nich mu nesahá ani po kotníky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit