Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až nyní přichází čas pomsty pro frantíky a anglány. Je škoda slušných lidí co v těchto zemích zařvali rukou smrdutého imigranta.Islámského psa který nemá právo na život. Na druhé straně - jen si hoši vyzkoušejte jaké to je, když vám někdo vrazí kudličku do zad.Cizokrajnou chátru jste si vpustili. A ona na vás útočí noži, auty i autobusy. Tady máme soucit. Ale rezervovaný. Zejména v tyto dny. Nikdo neroste do nebe!

    • Chátra je chátrou jen když je k tomu připuštěna.Ta může být česká,slovenská,ukrajinská,čečenská,turecká,islámská i další.Bojujme proti ať pochází odkudkoliv.

  • Chybi mi v clanku vina Putina a zleho Ruska. Tomu rikam neprofesionalita!

    • Československo se chtělo bránit. Británie a Francie mu chtěly pomoci. Jen na nátlak samotného Putina, (Hitlerova spojence), který vyhrožoval Britům a Francouzům napadením a podepsal s Hitlerem pakt Rybalko-Molotok, Britové a Francouzi hrdinně kapitulovali. Také nechápu, proč tyto historické skutečnosti naše "objektivní a nestranná" média nezmínila......😯

      • Doplňte si znalosti,"realisto" a pak se znovu ozvěte.

        • Byli i takoví "Fazekaši" kteří nepochopili.....🙂

      • Ty jsi ale řádné ho ado, 

        ,,spojenci,, vždy když měli možnost nás zradit, tak to udělali. Mnichov obětování Hitlerovi, potom  Jalta, sousto pro Stalina. Jenom aby se nemuseli postavit za někoho cizího. Jsou to šmejdi. Je potřeba se spoléhat hlavně na sebe .

        • Doporučuji hlavu před použitím zatřepat.....😀 nebo ty snad víš o tom, žeby Putin v té době už žil? A slyšels o nějakém paktu Rybalko-Molotok?

    • KIMCID

      :D

  • KIMCID

    Říká se tomu zrada a revitalizace událostí je nešťastná. Žádné vítězství diplomacie, zrada spojenců v čistokrevném podání.Bránily se i menší státy než bylo Československo. Třeba takové male Holandsko či Dánsko, neustoupili jako my. Poláci i když přišli o Varšavu, tak si ji znovu postavili. Měli jsme se bránit, zachovat si čest a morální zodpovědnost za svou vlast neb z tohohle uhnuti a shrbení jsme se nedostali do dnes. Polovina národa ani neví, co to byl Mnichov 38, únor 48 či srpen 68.Sice dostali by jsme strašně na zadek. Ale i tak. Když je zlo větší než já a dopředu vím, že prohraji, znamená to že se nemám bránit?

    • Na tohle téma jsem už odpovídal.Zájemce si můj příspěvek určitě rád vyhledá.

  • A čímpak to asi je, že se o tomhle výročí tak málo mluví ve sděl. prostředcích? A o filmech ani nemluvě. Pan Goebels by se musel dnes hodně radovat nad dnešním českým národem.....

  • mun.go

    Snad budou jednou Václav Klaus a Vladimír Mečiar ve spojení s datem 31.12.1992 posouzeni a odsouzeni stejně.

    • K tomu už dávno mělo dojít.Chybělo především referendum v obou státech.

    • KIMCID

      ano oni mohou za to že se nám dnes lže o 100 letém výročí republiky která se nedožila 74 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit