Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mne tedy nejvíc děsí, jaký přístup zaujali mnozí europolitici i občané k právu.
  Pod rouškou jakési humanity bylo schváleno porušování schengenských a jiných dohod, byla schvalována a podporova nelegální migrace lidí. Byla provázena lží, že "utíkají před válkou", což se obecně týkalo jen malého procenta z celkového počtu nelegálů a ani ti zbylí neutíkali z Řecka, Itálie, Slovinska, Chorvatska atd. před válkou, což musí být jasné všem.
  K nelegálnímu pohybu přes neválčící země je neopravuje nic a to ani Ženevská konvence o utečencích.
  Děsí mne naprostá ignorace zákonů a předpisů, tolerance tohoto nikým neregistrovaného, nelegálního pohybu a nazývání nás, kteří s tím nesouhlasíme, xenofoby, rasisty a nacisty, což mě hrubě uráží. Děsí mne i podpora médií, kterou podpora nelegální migrace má. Pokud nebudeme respektovat a dodržovat své zákony, tak kam můžeme dojít? Každý bude dodržovat jen ty, které uzná za vhodné? Nebo zákony budou moci porušovat jen prezidenti a kancléřky? Nebo jaký konec to bude mít?
  • Se nediv. EU si nechce hrát na globální velmoc. Nechce válčit. Stáhla se do ulity a myslí si že se jí vnější svět netýká....... Netýkal ....... jen do doby než nějaký poťápanec začal střílet do vlastních lidí a vyhnal jich 6 milionů na naše hranice.
   Buď budeme pacifisti a v tom případě zaplatíme ve formě imigrantů
   Nebo budeme muset čas od času hrát roli drába a udělat někde pořádek.

   Tak jako tak jsou k tomu třeba chlapi s puškama. Tak si vyberte.
   • Ti tvoji vlastní lidi jsou USA organizovaní a vyzbrojovaní teroristé, kteří nelegálně chtějí svrhnout řádně zvoleného prezidenta protože se postavil proti tzv. zájmům USA.
    • A teď mluvíš o kterém státě ???
     My tady totiž probíráme uprchlíky ze státu ve kterém byl od roku 1971 vyjímečný stav a když diktátor Assad starší předal před šesti lety vládu svému synovi toho mladého pitomce nenapadlo nic jiného než rozstřílet během měsíce čtyři pohřby svých odpůrců. Ti mu pak vyčorovali munyčáky. A dál už to známe……
     Ale může být že se bojíš uprchlíků z nějakého demokratického muslimského státu. Akorát mi pověz ze kterého… Jsem jedno velké ucho.
 • V takto rozprodané ,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi bude brzo jen na výplatu důchodů na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví pak pro důchodce bude jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor. Takový bude konec Havlem slibovaného kapitaslistického ráje.
  • kdopak to z té naší země udělal a kdo ji zadlužil a rozprodal.Před rokem 1989 jsme byla prosperující země a ti co ji dovedli tam kde je by měli být k zodpovědnosti.Nezapoměňte opět tuto lůzu volit
   • A kdo byl v té době premiérem? Kteří dva včetně oposmlouvy ?
  • A ty se taky prober. Kdyby tady byl ten tvůj vysněný socialismus tak už tady prozměnu nejsi ty protože by jsi chcípnul na socialistické zdravotnictví.
   Připomenu fakta. Na dialízu mají nárok pouze lidé do 50 let věku ostatní ať chcípnou. O tomografu nebo CTčku jste si mohli nechat vyprávět ve Francouzkých filmech. Na rakovinu chcípalo 4x více lidí než dnes. Naše zdravotnictví došlo tak daleko že mandle nebo zuby se trhaly bez narkózy - co na tom že přitom stratíte vědomí bolestí. (osobní zážitek z detství kdy mne svázali prostěradly strčili kleště do krku a probral jsem se až na pokoji ).
   Tak že drž zobák protože ťápeš zmjaty.
   • Bu bu bu, zase máš noční můrečku. A nedávej klávesnici Kchárlovi. Ten cituje výšplechty z propagace NE/Svoboné evropy padesátých let. A tobě nějakej lempl doktor vystříhl v Opavské léčebně mozeček.
   • Kecáš, asi z hladu. To nedostáváte v tom detenčním zařízení najíst? Jsi zřejmě zženštělý jedinec, který upadá do bezvědomí i po píchnutí vosou. A to vím o čem je řeč. Já trhání mandlí za socialismu prožil také a to v roce 1965.
    Zlatí komunisti, zlatý socialismus.
    • No já věděl že ten odkaz někde najdu...... Chytrolíni.
     Našel jsem ho na vašich oblíbených parlamentních listech... Tak že jsem zvědav na protiargumenty soudruzi *1* *1* *1*

     eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/4710-komunisticke-zdravotnici-soudruhum-luxus-lidem-smrt.aspx

     Obyčejný český člověk měl totiž tenkrát smůlu, když byl podle soudruhů moc starý a pro národní hospodářství neužitečný, tak jej z příkazu ministerstva zdravotnictví České republiky nejdřív od věku 45 let a později 56 let lékaři na dialýzu nepouštěli a dotyčný si mohl jít akorát objednat pohřeb. V SANOPZech samozřejmě taková omezení neplatila.
     • Co to kydáš za hovadiny ty *12* *12* !!! Jestliže měl někdo nefunkční ledviny, chodil na dialýzu pravidelně. Znal jsem ze svého okolí alespoň pět lidí, kteří byli takto nemocní a chodili na dialýzu do nemocnice, nikoli do SANOPu, blbe. A k tomu měli samozřejmě invalidní důchod, což dnes nehrozí takovým chudákům. Nech si dialyzovat palici, potřebuješ to jako sůl.
      • Dlážděný chodníky flikovaný asfaltem? Tak tohle jsem ještě v životě neviděl. A kde prosím tě? To se ti v noci zdálo a probudil ses s rukou v nočníku. *15* *15* U nás máme ještě i dláždené silnice z první republiky a starší a ani ty se nikdy nesměly vyspravovat asfaltem, jelikož by se to za dva dny rozpadlo. Nehledě na to, že je to historická památka, takže to památkáři nedovolili. Ten útlum automobilového průmyslu bych si fakt mooc přál. Plechovky na ho.no.
      • Já v socialistické hojnosti nějakou dobu žil a protože na rozdíl od tebe tu výše zmíněnou nemoc nemám a nepostihl mne ani ten němec jako tebe tak si pamatuju to blaho.
       Děkuji nechci.
       Nechci - od dlážděných chodníků flikovaných asfaltem přez útlum motocyklového průmyslu až po vykrádání uranu a okrádání vlastních nebohých občanů obehnaných ostnatým drátem jako v koncentráku..... Nechci.
      • Njn. Tu nemoc šílených bůůů už máš asi nadosmrti a to ti zabraňuje normálně myslet a tudíž od sebe odháníš hojnost a dobře ti tak. *15*
      • Vykládej tomu co seno žere. Třeba někomu sobě rovnému. *1* *1* *1*
   • Tomograf a CT je jedno a to samé. Tomografie jako obor vznikla až v 70. létech a v roce 1989 byla ještě v plenkách, blbe. Na dialýzu měli nárok i důchodci, jinak by zemřeli, ty troubo. S tou tvojí DIALÍZOU si můžeš akorát tak vylízat, negramote. Mandle a zuby se i dnes trhají bez narkózy. Kde proboha žiješ, ty jsi imigrant z Eritreje? Vypadá to, že snad věříš i tomu, že země je placatá.
  • Vidíte to příliš optimisticky. Peníze budou jenom pro vexláky, zloděje, korupčníky, gaunerské politiky, justiční mafiány a tuneláře. To je realita Havlova sociálního státu. *16*
   • Ale přidal bych vyděrače doktory, právníky a učitele. Hlavní problémy v těchto oborech kolik na ruku? Zdravotnictví jde do pryč. Vydělávají lékárníci a doktoři. Úroveň přístupu k pacientům s propadá. Justiční mafie bují. Odsuzují zřejmě podle potenciálního příspěvku, Učitelé nic nenaučí a za to bohužel dostávají od žáků přes držku a od státu přidáno jako kompenzaci.
   • To je divné že ti všichni tu dokázali přežít už od Husáka.
    Podlehli jen ti slabší jedinci jako veksláci, řezníci, prodejci v mototechnách nebo elektru. Ty všechny havel úplně vyšachoval. Dokonce ani zedník, obkladač, elektrykář, nebo instalatér už dnes nemusí dělat na černo. A co víc Havel v mnoha bytech zrušil i unifikované umakartové záchody a kuchyně *1* *1* *1* Všivák. *1* *1* *1*
    • Havel zrušil umakartové záchody a kuchyně? Krucinál, co to meleš? Zrušili si je majitelé oněch bytů a všechno si tvrdě sami zacálovali. Havel s tím nemá nic společného, ty mamrdóóle.
     • Hele když může za vexláky může Havel tak může i za tvoje umakartové jádro. Protože jinak by jsi byl v pořadníku na modré bílé nebo zelené obkladačky. Musel by jsi stavit na černo protože takový zásah by nikdo nepovolil. OPBH by ti zedníky, obkladače instalatéry ani elektrykáře neposkytlo tudíž by to lepili po fajrontě za stovku na hodinu samo že na černo bez papíru s pivíčkem a večeří v ceně zatím co ty jsi bral maximálně 13,- Kčs. *1* *1* *1*

      Skleróza nešich penzistů je horší než lékaři tuší.
      • Musíš koupit něco co nikdo nechce ne to co chtějí koupit všichni.
       Rok a půl jsem trpělivě hledal.... Hledal jsem pozemek na samotě u lesa na kterém stojí něco s číslem popisným nebo evidenčním. Stálo to i s 1200m2 160 tisíc. *1* *1*
       Pak jsem obešel sousedy s flaškou. Komu by co vadilo a kdo má k čemu přístup. Má to dvě váhody. Dobrý soused je k nezaplacení a kde není žalobce není soudce. Přednostně jsem nakupoval přes ně a nechal jim vydělat když to šlo. Od jednoho dřevo od jiného traktor od dalšího náklaďák. Ušetřil jsem si běhání po úřadech skrs povolení opravit si vlastní roubenku.
       Byl to docela záhul. Předělával jsem ji půl roku. Zbyly jen obvodové trámy a zachován byl půdorys.... Na šestou do práce, v pět naložit lidi na stavbu, dovézt, makat a v 11 v noci zpátky. Ve dvanáct upadnout do postele a ráno znova...... Půl roku ale stálo to za to. Největší částky - komín s krbem 120 tisíc na tom se ve dřevěnici neušetří. A oddělené vodní hozpodářství. Od studny až po odpad. 110 tisíc. Zbytek směšné ceny.
       Moc jsem si jí ale neužil...*13* ... Teď ji pronajímám za korunu i s pozemkem. Nutno přiznat že nájemník je i budoucí kupec a když ne další zájemci přednostně z řad sousedů čekají ve frontě. Holt kdo by nechtěl krásných 120m obytné plochy napůl v lese v novotě 1200m2 pozemků k tomu a nejbližší soused 300m....... Škoda že to tak hloupě dopadlo a nemám čas tam jezdit.
       Jinak - pokud nemáte čas chata víc než 40km od baráku jsou vyhozené prachy. Kluci jezdí do Jeseníků ale to je tak ve čtvrtek vyjed. Co na tom že tam chalupa vyjde za hubičku. No a 2000m2 plochy už je taky spíš na starost než pro radost.
      • Tak to žiješ v pěkném kraji, když je u vás takovej nezájem o baráky a zahrady. To u nás by ti za kus zahrady natož s barákem i starým utrhli ruce. To je ale smůla. Proč já musím žít zrovna tam, kde jsou tyto komodity tak předražený a třeba na druhém konci republiky je to opačně. To se fakt máš. Ach joo, tady se za starej barák s dvěma tisíci metry zahrady platí přes dvě mega jenom kvůli té zahradě. Přestěhoval bych se o kus dál, ale zase povinnosti mě drží na místě. Takhle velkej sad a moštování, to může být pěkný pošušňání. No, každej má něco jinýho a tak to má bejt. Musím si holt vystačit se zahrádkou do tisíc metrů, co se dá dělat a i tak se toho dá dost dělat.
       P.S. V krbu se keramika vypálit nedá. Ani ve dvou zároveň. *3*
      • Hele u nás a nejen u nás je tolik prázdných zahrad že až tma. Lidi jsou dnes líní pohnout se od telky a jít z dětma třeba moštovat jabka na zahradu. To je nechaj shnít a koupí si v marketu. Ořechy tak donést někomu oloupané k telce. Já sám jsem se dostal do stavu kdy jsem pronajal za korunu jen aby se o to někdo staral. A to se za zdechlinu zrovna nepovažuju. Jen nestíhám obhospodařovat co jsem sám nabudoval. Natož to co jsem podědil. Obce se vylidňují. V mém rodišti je ze 700 baráků 184 které obývá jen jediný člověk. To bude teprve domografická katastrofa. Nikdo to nebude chtít ani zadara páč demolice vyjde na větší prachy jako nezastavěný pozemek.

       No a s tou keramikou... to je na dlouhou trať. Do toho musí být motivace, chuť, zápal nebo jiná jiskra jeko třeba umakartové jádro *1* *1* *1* A samému se tak akorát dobře víš co. Na vaření piva, pěstování chmele, vína, trhání lipáku, zabíječku nebo moštování jablek se najde nadšenců hafol. Ale na kachle........ To bude chtít krb... jen že já mám už dva *1* *1*
      • No vidíš. Za totáče si každý mohl za pár kaček pronajmout pár set metrů půdy na zahrádku. O tom se dnes může mnohým už jen zdát. A vo tom to je. Jinak spoustu návodů na stavbu vypalovací pece najdeš na internetu, ale odborná literatura je spolehlivější, jsou tam i modely výpočtů.
      • Nic proti tvému umu. Ale uznej. ne každý kdo si chtěl pořídit zděný záchod místo plastového měl zahradu na níž by mohl postavit pec a pálit kachle.

       Nic méně je to dobrý námět na příští léto. Teď už to mám napráskaný ,,udělej si radost"ma až stačí. *1*
      • Pec si může každej postavit třeba na zahradě. Jde to jak z cihel tak i z hlíny. Hliněná je lepší, protože drží líp vysoké teploty. Stačí si to vypočítat a uplácat. Nic složitého. Ve středověku to uměl každej sedlák. To chce jenom nebejt línej. A kachličky lze vyrobit i bez glazury, třeba jenom s otisky různých listů a rostlin, to je pěkné. Ale musí se vyrobit v tomto případě detailní a jemná matrice. Když se chce, tak všechno jde.
      • Jó hochu když se ti nelíbí modrá zelená nebo bílá ve formátu 15x15 nebo 7,5x15 tak holt musíš zaplatit. A to můžeš být rád že tě potkalo to štěstí a uměl jsis poradit. Ne každý měl přístup k vypalovací peci *1* *1* *1* Spousta nebožáků měla umakartové jádra až do převratu....
       Komanči hlásali Fordovo heslo. U nás si každý barvu může vybrat jakou chce. Pak li že je ovšem jeho oblíbená barva černá *1* *1* *1*
      • Muhehe!!! Víš, jsou různé kachle. Kachle na kamna, na podlahu v interiéru, exteriéru, ozdobné kachlové mozaiky a reliéfy za zeď a taky ty tvoje omílané obkladačky do koupelny. Navíc já se tohle naučil jako dítě a protože jsem by malej, ale šikovnej, tak jsem byl začleněn jako "učeň" k jednomu známému akademikovi do atelieru, kde jsem zadara vymejšlel a vyráběl základní matrice pro kachlové formy a tam jsem se taky všechno ještě jako děcko školou povinné naučil i když jsem žádné obkladačky jako dvanáctiletej vejlupek nepotřeboval, že. Později jsem dělal i matrice na reliéfy do zvonařské dílny. Zvony jsem taky nepotřeboval, muhehe. Podívej se různě po googlu, kolik jedna taková obyčejná "obkladačka" ruční výroby stojí a zjistíš, jaká je to z nouze ctnost, mameluku. *15* *15*
      • Dyť ti neodporuju. Modré bílé a zelené obkladačky fičely v celém RVHP tak že na ně byly pořadníky. No a pro plné vytížení se jiné nevyráběly. S toho pak vychází tvá z nouze cnost vyrobit si kachle sám.
      • Takovej degen jako ty se hned tak nevidí. Hlínu si vyrábí každý pořádný výtvarník sám, jelikož je to jeho výrobní značka. Na kachle umělecké se nedává lazůůůra, ale glazura, která se skládá ze základní glazurové vrstvy, která se podle potřeby a přání zákazníka dobarvuje sypkou barvou nebo pigmentem. Základní glazura je cenově rozumná, barvy jsou dražší a nejdražší je pigment, ten je z přírodních surovin. To všechno si výtvarník míchá taky sám. To jsou věci, co, ty lazůůůro. Před hadrovou katastrofou se základní glazura prodávala za zlomkovou cenu přímo na oddělení zásobování. Barvy se kupovaly ne v národním podniku, ale v manufakturách, kterých bylo zhruba tak dvacet a tehdy dokonce šlo za levnou cenu koupit i dost velké množství pigmentových barev, protože vývoz keramiky byl na dost vysoké úrovni na rozdíl od současnosti, blbe.
      • Jo a za matroš jsi musel dávat část svého umu jako úplatek ? Nebo jste lazůry čorovali přímo v národním podniku *1* *1* *1*
      • Smůla. Nemám a nikdy jsem umakartové jádro neměl, takže zkušenosti s tímhle nemám. No a obkladačky si vyrobím sám, neboť mám pec na vypalování okrasných dlaždic a jakési menší výtvarné vzdělání. Ručně vyrobené dlaždice jdou na dračku dnes a šly i za socíku, kdy jsem se k počátkům toho kšeftu dostal, mameluku.
    • vexláci a pinglové jako Ritig, Janoušek a další ti jako podlehli??? Takhle jsou vysmátí chlapče *1*
     • Tak jo, ale museli inovovat *1* *1* No dobře Pražákům tak že se nechaj opít rohlíkem a drží si tam kmotry. Ritiga zavřel Komanči... jen otázka času kdy šlápne mimo a bude bručet zas. Janoušek už sedí.
 • Jen hlupák si může dovolit podceňovat nebezpečí islámu. Islám nikdy nepřestane ve svém boji proti nevěřícím a proti západním hodnotám a západnímu způsobu života. Muslimové se nikdy neintegrují do západní společnost. Současná migrace znamená další tisíce a tisíce bojovníků schopných se odpálit tak, jako nyní v Paříži. Multikulturalismus tak, jak ho prosazují šílenci typu Merkelové či Junckera je cesta do hrobu. A Evropa s její slabostí, neschopným vedením, její podřízeností se zájmům USA a podlézavostí islámským zemím, má touto cestou široce nakročeno.
  • Plně souhlasím, velmi výstižné a pravdivé, jen se tu na nás zkoušejí různé zednářské intriky. Amíci mají za to, že jsme už jen konzumní společností bez vlastního názoru a prostřednictvím svých nohsledů a zrádců se nám pokoušejí vymývat mozek. Putin jim leží v žaludku a z nás by potřebovali udělat hadr pro vytírání svých kanónů. Tvoří svět bez Boha ale zapomínají, že se svévolníky budoucnost také spravedlivě naloží, jak jim je už předurčeno.
 • Obávám se, že po těchto útocích invazní vlna ještě zesílí. Tisíce islámských bojovníků bude chtít v co nejkratší době posílit již v Evropě bojující džihádisty. Pro muslimy svatá válka právě začala. Pokud Evropa nebude důsledně obracet VŠECHNA plavidla směřující k jejím břehům a vracet VŠECHNY osoby, které se snaží nelegálně proniknout na její území, bude ztracena. A pokud Hollande tvrdí, že Francie je ve válce, tak ve válce se snad k obraně používají zbraně, že? Tak je nejvyšší čas je začít používat při obraně evropských hranic !!!
 • Čeho bychom se měli obávat víc, než islamistů?

  Právě vás, multikulturníci a hyperkorfektníci, kteří jste buď zcela zblblí Quislingy v naší i EU věrchušce nebo možná hůř, jste pisálky v žoldu. Raději nebudu spekulovat v čím žoldu.

  Na takové názory, které propaguji ztrátu identity českého národa - a národů vůbec se dá říci jen jedna známá věta:

  Jsou blbí nebo navedení!
  • OK. K závěru jsou oboje, blbí i navení.
  • mun.go
   Jaký český národ?
 • Západní evropa nepoznala komunismus. Z vlastní zkušenosti tedy neví, že z nenápadně vyhlížející skupinky (bojující například upřímě za práva pracujících) se taky může stát vražedná mašinerie, která je schopná v případě, že se dostane k moci, pověsit na šibenici každého, kdo projeví odlišný názor. Takhle nenápadně může někomu dnes připadat skupina chudáků-utečenců muslimského vyznání. Ale co se bude dít až se tu rozmnoží a zavedou právo šaria ??? To my z opovrhované východní Evropy dobře z vlastní nedávné historické zkušenosti známe, a proto ta opatrnost k něčemu, co může být velkou hrozbou do budoucna.

  Jsem pro pomoc skutečným uprchlíkům. Ale pečlivě vybírejme, koho tu chceme. Máš zfalšované doklady ? Vynucuješ si hladovkou lepší podmínky než za kterých žije spousta našich občanů ? Odmítáš přijmout evropský způsob života ? Pak nemáš na tomto kontinentu co pohledávat, hledej si útočiště v bohatých muslimských zemích. Tam je zdrojů z naftodolarů dost, když mají na to budovat kryté sjezdovky na rozpálené poušti, hypermoderní závodní dráhy pro formuli 1, a mají i na úplatky na to, aby se ve čtyřicetistupňových vedrech mohlo u nich hrát MS ve fotbalu.
  • No až na ten začátek bych s tebou souhlasil.
   Začátek - západní evropa nepoznala výdobytky socialismu s jednoho pragmatického důvodu. Jejich voliči zavčas poznali když jim někdo sliboval holuby na střeše přičemž Italové si na socialismus jistě sáhli stejně jako španělé (v obou případech teklo hodně krve) a Francouzi k němu jednu chvíli taky neměli daleko. Naštěstí se tam vždycky našel někdo kdo voličům vysvětlil že když chce někdo dávat musí nutně někde jinde vzít. Až dojdou prachy od bohatých vezmou i chudým. To je celý náš rádoby ,,socialistický" omyl z něhož se vyklubal feudalismus nejhrubšího zrna hraničící z otrokářstvím.
   • Máš pravdu, i když to že my jsme dostali "příležitost" ty výdobytky poznat bylo do značné míry posíleno tím, že jsme po druhé světová válce byli rozhodnutím vítězných mocností zařazení do sovětské vlivové sféry, takže vzepřít se tomu bylo asi dost těžké, ne-li nemožné. Pokud vím, tak to dokázali jen Finové (byť s určitými ústupky), a částečně Jugoslávci. Na zbytek Evropy (tj. na to, čemu říkáme západní Evropa) neměla sovětská moc výše zmíněným rozhodnutím nárok, čili tam měli reálnou možnost se s těmito tendencemi vypořádat. Na druhá straně jsme o tenhle "zážitek" zkušenější, což by mělo té západní části Evropy dojít a měla by aspoň trochu poslouchat co říkáme.
    • Souhlas.
     Jo ještě jsem zapoměl na Německé zkušenosti s národním socialismem. *1* *1* Tak že je jen málo států které skutečně odolaly pokušení. V současnosti zažívají socialistický boom v Řecku Portugalsku a na Islandu. Taky jim dočasně lítali pečení holubi do úst.
     Sečteno podtrženo států které se neinfikovaly socialismem a jsou proti němu imuní, aniž by museli tvořit své vlastní protilátky z nabytých zkušeností je zoufale málo.
 • nám tady panečku nadělil moudra.Takový demokrat od kosti.Rozumí naprosto všemu.Jak Gustáv Husák kdysi.Jo hochu je ale nová doba.Huba plná demokracie se neosvědčila v r 2015.Angela i president Francie nadělují demošku napravo nalevo.A doma jim trpí lidé pod jařmem kobylek z Afriky.V Paříži díky jim i stříká krev.Ano přijde vláda pevné ruky.Alespoň na čas.Aby vymetla tu svoloč, která si tady po statisících přišla inkasovat peníze a vyzkoušet si život zadarmo a na cizí účet.A je jenom na nás, kdy jim utneme beztrestné plundrování Evropy.A důrazně, velmi důrazně je navrátíme do jejich vesniček.Protože takto se běženci nechovají.Tak se chovají mazané , vyčurané a zákeřné vtěrky, které jen zkoušejí co Evropa vydrží.
 • No já si počkám jak dopadnou další volby ve Francii a Německu a jak referendum ve VB. Vy novináři a politici se pořád oháníte demokracií, ale kolik lidí u nás je proti přijímání uprchlíků - většina? Já nemám nic proti, aby se dočasně poskytnul azyl ženám a dětem, starcům a zmrzačeným lidem. Nehodlám ale platit daně na mladé zdravé hochy, kteří plni elánu a v drtivé většině vstupují na evropský kontinent bez dokladů, nebo s padělanými doklady. Proč Německo a západ po našem vstupu do EU takto s otevřenou náručí nevítalo naši pracovní sílu? A to jsme tam chtěli v drtivé většině jen dojíždět. Mně se také líbí Spojené Arabské Emiráty, Dubai apod. Co kdybychom tam vyrazili a hned jako podmínku bych chtěl postavit nějaký kostel, protože mám rád vepřové a pivo, tak nějaký prasečák a pivovárek. Pak bych pro děti chtěl českou učitelku, volno na Vánoce a velikonoce... Tak mne tam nezavřou do azylového domu, ale rovnou do blázince.
  • Je jen otázka, zda se těch voleb ještě dožijeme.
   Ta kancléřka, jak se koukám, je mimo děj.
   ONA ale má resp. měla zodpovědnost za dekulturazici Evropy.
   Co na to Saudská Arábie a ten exot v OSN za lidská práva ?
   Je mi z toho zle.
  • No do cvokarny, to si docela najivka,mam dojem že by to bylo poslední co si v životě navrh.Faktem je že každe přehánění naboženství je špatne ,ale sakra v tom islamu to jenom kvete.
 • Bát bychom se měli autorů podobných článků...
 • Další ostudný multikulti článek.
  Dle těchto zrádcovských pisálků není nic horšího než zakázat totalitní ideologii islámu a nedovolit muslimům, aby se k nám stěhovali a jednou nás chtěli ovládnout.
  Tohle je dle nich horší než muslimský terorismus, kt. za sebou nechává stovky mrtvých.
  za tohle by měl jít autor článku bručet za propagaci hnutí potlačujících lidská práva, kam islám jednoznačně patří. Bohužel si tohle uvědomuje jen jedna, max. dvě země na světě - Angola a Barma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit