Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Ostrava


  • KIMCID

    Ta Ostravu taky nebyl

  • 👍...

  • Já to vládě neberu. Jen píši svůj názor na vyhlášení státního smutku.

    Např. bych ho rozhodně schvaloval po neštěsí ve Studénce, kde bylo osm mrtvých a 100 zraněných. Ale tam vyhlášen nebyl. Když s tím srovnám úmrtí Karla Gotta, který umřel přirozenou smrtí, kdy státní smutek vyhlášen byl, tak se mně to zdá nepatřičné. Ale jak už jste napsal, já nejsem vláda.

  • O smutcích má vláda právo rozhodovat.  Nikdy se nejde zavděčit všem. Jsou horší a závažnější případy na řešení.

  • josef.chmela

    Každopádně je to tragédie pro rodiny zastřelených. Více se k tomu nebudu vyjadřovat, protože bych byl opět min na 30 dní demokraticky umlčen, v horším případě bych byl trestně stíhán. A opravdu se nechci stát politickým vězněm.

  • Protože prostě nevidím důvod ke státnímu smutku, když umře předseda senátu nebo zpěvák. Natož když někde v zahraničí zahynou cizí státní příslušníci při nehodě. U toho Havla  bych to snad ještě bral.

  • Proč až nyní ?

  • "Naposledy Česko drželo státní smutek 3. února 2020 k uctění památky náhle zemřelého předsedy Senátu Jaroslava Kubery (ODS), předtím 12. října 2019 v den pohřbu zpěváka Karla Gotta. Třídenní státní smutek byl vyhlášen před Vánocemi na 21. až 23. prosince 2011 k uctění památky zesnulého prezidenta Václava Havla, dvoudenní byl 17. a 18. dubna 2010 po tragickém pádu letounu u Smolenska, na jehož palubě byli polští představitelé včetně prezidenta Lecha Kaczyńského."

    Dle mého názoru to dává smysl až nyní a právě nyní. Myslím to držení státního smutku,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit