Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za povšimnutí redakci, "pobíhá" zde nějaký utečenec z Bohnic, že prý nějaký "srágora" *1* *1*
    • ... tvé dětinské blitky mě nezajímají, srágoro :)))
  • Tak o Depardieuovi je známo, že má za ty roky tak vychlastaný mozek, že už je totálně mimo. Takže mezi ožralci v Rusku je mu dobře. *15* *15*
    • ... to o tobě je známo úplné ho*no, srágoro :)))
  • Jeho věc
  • ani řada mých blízkých by za tuto zemi Kalousků Zemanů Nečasů nikdy nepoložil.Co ani bych o tom neuvažoval.Prostě bylo by neadekvátní riskovat jako branec i zdraví kvůli téhle partičce.
    • Třeba Ty! Proč bys nasazoval život za tuto zemi, když pravou vlastí komunisty
      byl a jest Sovětský svaz, "gdě tak volno dýšit čelověk"!
  • Když ten cvok nechce zemřít jako blbec v současné Francii, tak může zemřít jako větší blbec v současném Putinově carství. Nikdo soudný ho litovat nebude.
    • Vidím, že klikací automat na služebně už opravili, A obsluhuje ho soudruh antisrágora.
    • ... podle tohoto metru jej tedy ty litovat budeš určitě, srágoro :)))
  • Je to prostě boháč který miluje Rusko jen proto že tam platí nižší daně než
    ve Francii.

    Stejný případ jako česká tenistka Kvitová která také neplatí daně v ČR.
    Zeman to schvaluje.

    Milošku kdyby zaal každý občan ČR platit daně v zahraničí tak papaláši jako ty
    přestanou dostávat výplatu protože stát by ti ji neměl z čeho platit.
    • Zemana platí Lukoil, tak bude výplatu dostával dokud Rusko totálně nezkrachuje, což se blíží.
      • Co hulíš za matroš?
        • Hele, Luboši, dej si vodpich.
  • nevím za koho chci zemřít,ale vím,že nechci zemřít za špinavé američany,za nato,za kriply ve vládě,za zloděje kalouska,za nenažranou církev,za ukrajinské fašisty,zaubohého kašpárka stropnického,za havlovce a jiné ubožáky
    • Ať chceš nebo nechceš jednou stejně umřeš jako všichni .tví...ubožáci
    • xxx
    • ... nepochybně nechceš, jak píšeš, zemřít za učitele českého pravopisu, srágoro :)))
    • No tak neumítej...... A je to *1* *1* *1* Řešení tvého problému se vždy najde. *1* *1*
      • děkuji
  • ... nějaký idi*t si dává velkou práci s hlasování, já naštěstí takovou nemocí netrpím :)))
  • ... Gérard šokuje pouze srágory, kteří se šokovat nechají, jen ať si dělá, co chce :)))
  • Už mu zřejmě to herectví (a ta sláva) lezou na mozek. Také mu mohou chybět role (není už tak žádaný), proto ty myšlenky na smrt, ale třeba ho ještě samotný Putin prosadí do nějakého ruského velkofilmu, třeba s názvem "Jak nás napadla Ukrajina a my jí za to ukradli Krym".
    • ... tobě nemá co na co lézt, balíku, že :)))
      ... doufám, že mě tiscali zase blokne, pokaždé mě to parádně rozesměje, je mi to fuk
      • Antisrágorko, obě tvé zprávy mě srdečně potěšily, hned jak to dopíši, tak ti dávám modré plus. Měj se a glosuj, jsi náramně vtipný, až se za břicho popadám.
    • ... třetí srágora nenechal na sebe dlouho čekat, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit