Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jen ať si to němci pěkně vyžerou,když ta jejich makrela pořádá hostinu ve stylu švédských stolů,tak ať za to také zaplatí. *3*
 • https://www.facebook.com/jajsemtadydoma/videos/948220865257576/
 • https://www.facebook.com/jajsemtadydoma/videos/945920152154314/ https://www.facebook.com/jajsemtadydoma/videos/946372498775746/
 • CCCP je vyhlášen teroristou roku 2015
  • *16* *12* *16* *12*
 • A bude hůře. Na hlavního škůdce povýšila Merkelová.
  • Baba hnusná pro islámská shoří pekle! Krev neviných obětí již kape z jejich rukou! Rukou co podaly pozvánku a pas "uprchlíkům" teroristům co přijely do evropy vraždit a rozšiřovat jejich falešné náboženství!!!
 • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dwn-ani-triky-mmf-nezachranily-ukrajinu-od-naprosteho-propadu/

  *6*
 • To, že má Rusko v Sýrii, na pozvání oficiální vlády, svá vojska, je pomalu hlavní událost ale, že USA mají svá vojska po celém světě nikoho nezajímá nebo spíše nechce a nesmí zajímat. Protože velký bratr za velkou louží se musí poslouchat jinak dopadnete jako v Sýrii, Alžírsku, Líbyi, Egyptě, Iráku, Iránu nebo Afghanistánu. V tom lepším případě vás budou pouze odposlouchávat a monitorovat. Jsou to mentálně opoždění šmejdi.
 • Já jsem Čárlí. Já jsem čapisral. Já jsem Já.
  • Ukrást nick, to je opravdu hrdinství. To je důkaz zákeřné ruské a proruské povahy. Žádná podlost se nepříčí, vždyť i Lenin to doporučoval, že.
 • I nadpis jednoho odstavce,že RUSKO VTRHLO DO SÝRIE ................. je zavádějící.Vláda Sýrie pozvala RF na pomoc proti teroristům.Mám takový dojem,že na Blízký východ vtrhlo jiné společenství.
 • To: XYZ
  jsou názory a názory. Nejhorší názory jsou názory zaslepených lidí, kteří nevidí nic než svoji pravdu. Názory jsou od toho, aby se o nich mohlo diskutovat a třeba i přiznat omyly či chyby. Je otázkou,zda SSSR mělo těch 100 mil. Dle statistik ne, a to Ti zřejmě nevadí. Budeš si tvrdit svou pravdu. Najdi si na webu 200 let terorismu USA. A polož si otázku - "je to pravda, nebo není?". Nevyvratitelnou skutečností je, že po revoluci,za vlády Stalina se děly věci,které stály asi 20 mil. životů. To je jeden argument. ten druhý argument by měla být otázka, proč se tak stalo. Málo kdo si uvědomuje složitost vztahů při vytváření mnoha - národnostního státu. O Američanech se tvrdí, že vyvraždili, při vytváření "spojených států"
  100 milionů původních obyvatel Ameriky. To je zase 5x víc než za Stalina. Pokud dále zmiňuješ USA a SSSR ta je nutné připomenout, že USA měly pouze svoji válku Severu proti Jihu. Carské Rusko a SSSR měly jak 1. tak i 2.světovou válku. Na obou válkách rostl průmysl USA. Sověti vůbec po 2.sv. válce vše budovali s nadšením svých občanů. A to jim chybělo 20 mil občanů, kteří zahynuli za 2.sv. války. Američanů padlo možná i míň než občanů ČSR. Najdi si, kolik válečných konfliktů po 2.sv.válce vyvolaly USA a kolik SSSR či novodobější Rusko. Vše je dostupné na internetu. No a pokus se na tyto věci dívat s odstupem a reálnou úvahou. Hodně štěstí a zdraví v roce 2016.
  • Lery. 100 milionů původních obyvatel Ameriky. To chceš říci, že bylo 100 mil. indiánů?
   Nebudu schánět informace, ale toto číslo se mi zdá nějaké pochybné. Někdy v roce 1777 to musela být armáda indiánů, které by neodolal nikdo na světě.
   Dle mého názoru jsi vedle jako jedle.
  • Ve 2.SV padlo američanů stejně, jako zemřelo rusů v obleženém Leningradu. To jen pro představu.
  • To Lery:
   Těch 100 milionů obětí (přesný počet se nezná, protože ti vrahové na rozdíl od nacistů nevedli přesnou evidenci) má na svědomí komunismus. Nejde jen o CCCP. Ten sice uvedl komunismus v život v CCCP, ale to středověké zvěrstvo zachvátilo i jiné země a stále bují např. v Severní Korei a v Číně, ale jeho metastázy se objevují i jinde, dokonce i u nás. Věřme, že naše členství v EU, budoucích USE a především v NATO je účinným cytostatikem. A proč sem pleteš USA. Asi podle hesla "soused taky krade". To bychom mohli také citovat starověké říše jako Čína, Mongolové, Římané... Naší zemi obývali Keltové a myslíš, že jim Slované přišli vařit čaj? Na americkém kontinentě se samozřejmě vraždilo, ale nedělali to Američané, ti tehdy ještě neexistovali. Byli to Španělé, Portugalci a pak Angličané, a z těch se teprve stali Američané. A Američany jsou i potomci původně importovaných černých otroků. Vražda je vražda, ale za vlády Stalina se děla zvěrstva, jakých se nedopouštěli ani nacisti. Ti vraždili lidi plynem, což byla relativně rychlá smrt. Kdežto ti potomci mongolských nájezdníků je ubíjeli k smrti, přivázali za nohy ke koni a usmýkali a další zvěrstva, která ani nelze popsat. Oni to totiž mají v krvi. Válečné konflikty po válce vyvolával především CCCP v duchu Leninova "je třeba zakládat všude po světě revoluční ohníčky, až celý svět zachvátí požár socialistické revoluce". A proto CCCP destabilisoval země kde to jen šlo, podporoval různé teroristické bandy bojující proti legální vládě a říkal tomu "podpora národně osvobozeneckého boje". Stačí si jen uvědomit jak se chovali a co udělali Rusové z východoevropských zemí, které "osvobodili" a co udělali Američané v Západním Německu, které jako nepřátelský stát porazili. On je totiž zásadní rozdíl v povaze: Američan pomůže druhému dostat se na stejnou úroveň a pak ať se ve svobodné soutěži ukáže kdo je lepší. Rus se naopak snaží druhého podrobit, zotročit. Myšlení Američana odpovídá 21.století, kdežto myšlení Rusa spočívá stále ve středověku. Ono je třeba sehnat si informace, věci hodnotit a vytvořit si vlastní názor. A nevnucovat své názory jiným, jak to stále činíte vy rusofilní propagandisté. Také ti přeji hodně štěstí a zdraví v roce 2016. *4* *4* *4*
  • To Lery: Pakinovi můžete vysvětlovat co chcete,stejně jej nepřesvědčíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit