Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A bude hůře. Na hlavního škůdce povýšila Merkelová.
  • Baba hnusná pro islámská shoří pekle! Krev neviných obětí již kape z jejich rukou! Rukou co podaly pozvánku a pas "uprchlíkům" teroristům co přijely do evropy vraždit a rozšiřovat jejich falešné náboženství!!!
 • I nadpis jednoho odstavce,že RUSKO VTRHLO DO SÝRIE ................. je zavádějící.Vláda Sýrie pozvala RF na pomoc proti teroristům.Mám takový dojem,že na Blízký východ vtrhlo jiné společenství.
 • Tak ruské angažmá na straně legitimního syrského prezidenta je jednoznačně pozitivní událost. Jinak, jak ukrajinský převrat, tak migrační invazní vlna nesou veškeré znaky amerického rozvratného zasahování do suverenity jiných států a o snahu (marnou), udržet si světovládu. Nicméně planeta Země svého největšího škůdce zná a Amerika je a bude trestána přírodními katastrofami jaké dosud nezažila.
  • souhlas
 • To, že má Rusko v Sýrii, na pozvání oficiální vlády, svá vojska, je pomalu hlavní událost ale, že USA mají svá vojska po celém světě nikoho nezajímá nebo spíše nechce a nesmí zajímat. Protože velký bratr za velkou louží se musí poslouchat jinak dopadnete jako v Sýrii, Alžírsku, Líbyi, Egyptě, Iráku, Iránu nebo Afghanistánu. V tom lepším případě vás budou pouze odposlouchávat a monitorovat. Jsou to mentálně opoždění šmejdi.
 • To: XYZ
  jsou názory a názory. Nejhorší názory jsou názory zaslepených lidí, kteří nevidí nic než svoji pravdu. Názory jsou od toho, aby se o nich mohlo diskutovat a třeba i přiznat omyly či chyby. Je otázkou,zda SSSR mělo těch 100 mil. Dle statistik ne, a to Ti zřejmě nevadí. Budeš si tvrdit svou pravdu. Najdi si na webu 200 let terorismu USA. A polož si otázku - "je to pravda, nebo není?". Nevyvratitelnou skutečností je, že po revoluci,za vlády Stalina se děly věci,které stály asi 20 mil. životů. To je jeden argument. ten druhý argument by měla být otázka, proč se tak stalo. Málo kdo si uvědomuje složitost vztahů při vytváření mnoha - národnostního státu. O Američanech se tvrdí, že vyvraždili, při vytváření "spojených států"
  100 milionů původních obyvatel Ameriky. To je zase 5x víc než za Stalina. Pokud dále zmiňuješ USA a SSSR ta je nutné připomenout, že USA měly pouze svoji válku Severu proti Jihu. Carské Rusko a SSSR měly jak 1. tak i 2.světovou válku. Na obou válkách rostl průmysl USA. Sověti vůbec po 2.sv. válce vše budovali s nadšením svých občanů. A to jim chybělo 20 mil občanů, kteří zahynuli za 2.sv. války. Američanů padlo možná i míň než občanů ČSR. Najdi si, kolik válečných konfliktů po 2.sv.válce vyvolaly USA a kolik SSSR či novodobější Rusko. Vše je dostupné na internetu. No a pokus se na tyto věci dívat s odstupem a reálnou úvahou. Hodně štěstí a zdraví v roce 2016.
  • Lery. 100 milionů původních obyvatel Ameriky. To chceš říci, že bylo 100 mil. indiánů?
   Nebudu schánět informace, ale toto číslo se mi zdá nějaké pochybné. Někdy v roce 1777 to musela být armáda indiánů, které by neodolal nikdo na světě.
   Dle mého názoru jsi vedle jako jedle.
  • Ve 2.SV padlo američanů stejně, jako zemřelo rusů v obleženém Leningradu. To jen pro představu.
  • To Lery:
   Těch 100 milionů obětí (přesný počet se nezná, protože ti vrahové na rozdíl od nacistů nevedli přesnou evidenci) má na svědomí komunismus. Nejde jen o CCCP. Ten sice uvedl komunismus v život v CCCP, ale to středověké zvěrstvo zachvátilo i jiné země a stále bují např. v Severní Korei a v Číně, ale jeho metastázy se objevují i jinde, dokonce i u nás. Věřme, že naše členství v EU, budoucích USE a především v NATO je účinným cytostatikem. A proč sem pleteš USA. Asi podle hesla "soused taky krade". To bychom mohli také citovat starověké říše jako Čína, Mongolové, Římané... Naší zemi obývali Keltové a myslíš, že jim Slované přišli vařit čaj? Na americkém kontinentě se samozřejmě vraždilo, ale nedělali to Američané, ti tehdy ještě neexistovali. Byli to Španělé, Portugalci a pak Angličané, a z těch se teprve stali Američané. A Američany jsou i potomci původně importovaných černých otroků. Vražda je vražda, ale za vlády Stalina se děla zvěrstva, jakých se nedopouštěli ani nacisti. Ti vraždili lidi plynem, což byla relativně rychlá smrt. Kdežto ti potomci mongolských nájezdníků je ubíjeli k smrti, přivázali za nohy ke koni a usmýkali a další zvěrstva, která ani nelze popsat. Oni to totiž mají v krvi. Válečné konflikty po válce vyvolával především CCCP v duchu Leninova "je třeba zakládat všude po světě revoluční ohníčky, až celý svět zachvátí požár socialistické revoluce". A proto CCCP destabilisoval země kde to jen šlo, podporoval různé teroristické bandy bojující proti legální vládě a říkal tomu "podpora národně osvobozeneckého boje". Stačí si jen uvědomit jak se chovali a co udělali Rusové z východoevropských zemí, které "osvobodili" a co udělali Američané v Západním Německu, které jako nepřátelský stát porazili. On je totiž zásadní rozdíl v povaze: Američan pomůže druhému dostat se na stejnou úroveň a pak ať se ve svobodné soutěži ukáže kdo je lepší. Rus se naopak snaží druhého podrobit, zotročit. Myšlení Američana odpovídá 21.století, kdežto myšlení Rusa spočívá stále ve středověku. Ono je třeba sehnat si informace, věci hodnotit a vytvořit si vlastní názor. A nevnucovat své názory jiným, jak to stále činíte vy rusofilní propagandisté. Také ti přeji hodně štěstí a zdraví v roce 2016. *4* *4* *4*
  • To Lery: Pakinovi můžete vysvětlovat co chcete,stejně jej nepřesvědčíte.
 • Jak uprchlíci?Drzí vetřelci kteří tady přicházejí parazitovat na Evropě.Přinášejí sebou potíže a rozhádali celou Evropu.Jejich vyhánění tam odkud přišli bude stát ještě nemalé peníze.Mohlo by se zlevnit a urychlit.To kdyby nedej Bože zaútočili na evropany někde mimo Paříž.Tam už rezignovali a budou už na věky jen počítat své mrtvé. Stát se to v běžné civilizované evropské zemi - tak lidi poženou všechny vyžírky, ze všech zemí spontálně až k moři. V tom nejlepším případě .......
 • teroristi USA V Sýrii a osvoboditel Rusko v Sýrii
  • Juro, měj si svůj názor, ale nevnucuj ho jiným. Zjevně nechápeš, že říší zla je Rusko. Jak zde už mnozí nejednou uvedli, Rusko uvedlo do praxe komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. CCCP bylo inspirací Hitlerovi, který s ním nakonec uzavřel Pakt Molotov-Ribbentrop, kde si obě socialistické říše rozdělily Evropu. Hitler ovšem nečekal až se Stalin zmátoří a napadne Německo a tak začal první. Znám Putinovo carství i USA a poznal jsem i mentalitu a zvyklosti lidí. Doporučuji ti navštívit obě země, seznámit se realitami a s historií. Lepší je ovšem nejdřív jet do Ruska a teprve pak do USA. V opačném pořadí by to mohlo způsobit infarkt.

   Jinak si měj svůj názor, ale netapetuj tady s tím. Doufám, že je to skutečně tvůj názor a nešíříš ho proto, že jsi za to placený.

   Přeji ti všechno dobré v Novém roce 2016. *4* *4* *4*
   • jsi opravdu tak naivní,opravdové zlo je USA,podívej se co mají všechno na svědomí,pro moc a špinavé peníze neváhají vraždit a rozeštvávat,nejzrůdnější je na tom to,že jim to všichni baští,ve jménu demokracie smrt národům,jinak ti přeju taky všechno nejlepší do nového roku
    • Juro, jen klid, opravdu se mýlíš. Ono je to všechno jinak než jak ti soudruzi cpali a možná stále cpou do hlavy. USA má také své chyby, i když osobně jsem se tam s ničím negativním nesetkal. A stejně tak jsem v Moskvě potkal srdečné a přátelské lidi ochotné pomoci. On ten svět není dvoubarevný jak i mně soudruzi vykládali. Mám však svůj rozum, leccos jsem viděl a přečetl a když si to dám dohromady, mám svůj vlastní názor. Ale samozřejmě se mnou nemusíš souhlasit. *4* *4* *4*
     • Nekoukej se do zrdcadla a bude se ti zdát svět reálnější.
     • Kdybyste měl rozum,jak se chlubíte,tak byste takové kraviny nemohl psát.
      • Já bych mu doporučil omývat přirození vlažnou vodou.
      • Když chybí fakta a nestačí logika, tak se ukradne nick, aby se pod ním mohly psát rusofilní žvásty. To je stará ruské metoda: "K dosažení stanoveného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", jak hlásal Lenin.
      • Samozřejmě jsem zapomněl na CCCP a komunisty. Ale za to můžou zloději a klikáček. Vidím je všude.
 • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dwn-ani-triky-mmf-nezachranily-ukrajinu-od-naprosteho-propadu/

  *6*
 • kozomrdi přišli sem,chtějí ukrást naši zem..
  • Spíše "dodokratičtí" křesťané sem přišli krást, rabovat a přetvářet samostatný stát na protektorát EUUSA.
  • Kozomrdi přišli z východní stepí až sem,
   chtěli nám ukrást celou naši zem..
 • Do rrrdele!!! Sotva člověk přejde na ten váš zasr. web, tak hned fotka s těma přičmoudlejma m.dkama!!! Ani na Silvestra nedáte pokoj, vy trapný špinavý *12* *12* *12* !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit