testovaci text

Diskuse pro Článek

Děti války a bídy: Příběhy dětských uprchlíků, kteří se dostali co Čech

3. 10. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Za vytouženou cestu do Evropy musí většina dětských migrantů draze zaplatit. Ačkoli mají dostatečně pohnuté osudy, přesto jsou k tomu všemu ještě častokrát nuceni nabízet vlastní těla, aby se dostaly ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 30

napsat komentář

Upřesnění titulku. (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Děti vychcaných rodičů. Na dojemné bajky tady není v EU nikdo zvědavý.Pokud mohamedán najíždí do zdejších lidí kamionem jen tak střílí do lidí - je na čase uplatnit kolektivní vinu. Všichni mohamedáni jsou nepřátelé. Není čas ani peníze pátrat po hodném a zlém. Ten čas a peníze potřebujeme tady na potřebné věci. V nové době permanentních útoků humanita musí sakra počkat. Mohou si za to sami. A ti mudrlanti ze sociálních služeb státu by měli chodit v převlečení. Přijde doba kdy tyto pumpy na peníze budeme oslovovat na ulicích....mlčky ale rázně.
4.10.2017
vlákno reagovat

erikus tiscali.cz

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

...lež a propaganda!
*16*
4.10.2017
vlákno reagovat

Jan (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kriste Pane, to jsou zase sr.čky.... kdo tohle vymýšlí ???
Chtěl bych vidět toho chudáka, který nemá ani floka, je rád že má něco do huby, jak se dostane mirnix,tyrnix, jen tak do Evropy...několik tisíc km...
Je to prostě řízená a placená destrukce Evropy, umělé vytvoření poslušné, tupé, negroidní rasy, nic víc, nic míň.... *10*
4.10.2017
vlákno reagovat

Rudolf16 (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

A co jako? Hra na city? Samozřejmě! Nikdo je nezval, jen zdroj kriminality a natažené ruce pro dávky. Azyl by měl dostat maximálně dospělý člověk (za určitých podmínek) a ne nesvéprávné dítě, protože mám pocit, že to je protizákonné! Nebrat ani jednoho migranta, ať dospělého nebo dítě!
4.10.2017
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jistě, popisovaný osud dětí je smutný. Mnohem smutnější je však to, že ne všechny děti postrádají oba rodiče, a že ti rodičové, co ještě jsou, že ty děti vůbec pustili na takovou dobrodružnou a riskantní cestu. Zřejmě se domnívali, že se zde v Evropě o ně postaráme, namísto nich. Hrubá nezodpovědnost. Současně se však dozvídáme, že naše vláda nám lže, když tvrdí, že z nelegálních běženců máme u nás pouze dvanáct občanů, když autor článku píše, že každoročně k nám přijmeme přes stovku dětí - běženců. To se děti nepočítají do počtu nelegálních běženců??
4.10.2017
vlákno reagovat

sarka.cechova tiscali.cz

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Milá redakce, skutečně si myslíte, že všechny ekonomické miganty má Evropa povinnost přijmout ? Celá Afrika a 1/2 Asie se sem jistě vejde.
4.10.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

17 souhlasí, 0 nesouhlasí

Děti války a bídy: Příběhy dětských uprchlíků, kteří se dostaly co Čech
Proč se tento článek nejmenuje : Děti války a bídy , do které je uvrhla nekonečná touha nadnárodních korporací zabezpečit si svůj zisk i za cenu válek a drancování nerostného bohatství krajin odkud tyto děti pocházejí. Proč článek nejmenuje bývalé ale de facto stávající
koloniální velmoci, které dnešní chudé státy do tohoto stavu uvedli.
3.10.2017
vlákno reagovat

Ruský trolle, (inkognito)

6 souhlasí, 6 nesouhlasí

bývalé kolonie už okolo šedesáti let koloniemi nejsou. Už několik generací dětí se v těchto zemích narodilo, aniž by nějakého kolonizátora poznalo. Koloniemi kdysi byly i Malajsie, Singapur, Thajsko, Hong-Kong. Tyto země dokázaly oproti době, kdy byly koloniemi, vykonat obrovský pokrok. Ten pokrok mohly vykonat i země zmiňované v článku. Tyto země tuto šanci nevyužily. Za to však nemůžou bývalé koloniální mocnosti. Je to jen chyba lidí v těchto zemích žijících.
3.10.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Americký pohůnku,
dodnes se vedou války jen za účelem zisku nerostného bohatství.
Nadnárodní korporace, pokud lidem za práci v těchto krajinách platí, tak jen aby nepokapali
hlady a mohli další den zase makat pro miliardáře dál. Kolonialismus územní se jenom přeměnil na kolonialismus ekonomický , pro lidi v těchto zemích žádná změna.
5.10.2017
vlákno reagovat

Například v Somálsku (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

žádné nadnárodní korporace nejsou. A pokud jsou snad jinde, kdo je tam vpustil? Nebyli to opět lidé v těchto zemích žijící? Zvláštní, že ty tebou ruský trolle zmiňované nadnárodní korporace jsou i v Malajsii, Singapuru, Thajsku nebo Hong-Kongu. A jsou pro tyto země velkým přínosem. Pokud nejsou přínosem jinde záleží opět na lidech v té zemi žijících.
5.10.2017
vlákno reagovat

RX (inkognito)

26 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vážení průkopníci demokracie , kteří chcete zachránit všechny týrané a hladové ,mám pro vás dobrou zprávu. Celý váš dosavadní život byl placen našimi rodiči a proto máte morální povinnost to těmto lidem vrátit alespoň vděkem když né důchodem.Proto se snažte starším pomáhat kudy chodíte. Pokud vás neuspokojí tato činnost a máte vyšší ambice, tak se můžete zaměřit na různá charitativní zařízení jako jsou Klokánky a dětské domovy. Zde je plno dětí, které si zaslouží naši péči a proto neváhejte a hrdě se hlaste na brigády a bezplatné výpomoci v těchto zařízeních . Získáte obrovskou praxi , která je k nezaplacení . Pokud tak neučiníte ,tak jsou vaše pokusy o záchranu světa jen pouhou pózou aby jste si zvedli vaše tak nízké PR. *13*
3.10.2017
vlákno reagovat

scott (inkognito)

25 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zaměstnanci ústavu ZDC zřejmě nemají potuchy kolik lidí u nás žije v bídě. Ti, kteří celý život platili z výplat daně a nyní přemýšlejí zda si koupit lék či nějaký laciný žvanec.
Těmto lidem vyprávějte o potřebách migrantů se několikrát denně modlit ???
3.10.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

14 souhlasí, 1 nesouhlasí

Při vycházce na Václava i když mám raději Zikmunda jsem si všíml,že tady začíná být černo.My Prahu nedáme raději jí zbouráme a to hned.Odpudivý sběratelé letáků z modrých kontejnérů bylo taky na pováženou a to jak na J.M. tak i na Pavláku se to povalovalo.Být volby tak jdu hned volit KSČM nebo SPD.Opravdu to nemusím .
3.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.