Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ale převážně vylhané. Je nová doba. Manuály rozdávané na trase do EU nebo v tamních zemích jejich původu přesně navádějí co a jak vyprávět.Parazit tady pak doputuje a má natrénováno. Jak k tomu přijdou ostatní řádní plátci sociálního nebo zdravotního pojištění. Operace nejde. Nejsou peníze. Zkuste až za rok.Bezcenný islámský zmetek má ale všechno zdarma. Ten kdo ty peníze odkrojil ze svého má čekat. Z těch zdejších pečovatelů co tady dojemně blábolí nikdo nevyprodukoval ani kačku. Všichni roky parazitují na systému. Tady není vůle ani zájem o mladé ani staré vetřelce!
 • dnes jsou to "chudáci děti a nezletilí"
  za dva roky to budou mladí co vám budou podřezávat krky, prodávat drogy a mlátit vaše staré rodiče
  • www.dearputin.com
   • Nepochybně v tom mají pracky i Putlerovi agenti. Zaplevelení Evropy islámskými parazity přece Evropu oslabuje a o to Putlerovi jde, aby ji mohl později poskytnout "bratrskou pomoc", až se jeho stepní říše trochu zmátoří.
    • přijetí zákona, že za všechno špatné včetně počasí může Putin, ka te go ti cky !!! :-)
     • píše něco o počasí ty ruský blbečku? Nauč se konečně pořádně číst. Nebo jsi zvyklý na azbuku a s latinkou máš potíže?
 • Citové vydírání. Sympaticky a slušně vypadající hošík smutně hledí z okna a bojí se co ho čeká.

  Jenom nechápu, proč si islámské země na svém území nevytvoří soustřeďovací tábory pro uprchlíky. Ono tady jde o něco jiného: je to boj islámu proti křesťanství. Cílem je poislámštit Evropu. A ptejme se qui bono? Komu to prospěje?

  Pokud by se měli přijímat v Evropě nějací islámští uprchlíci, tak nejdřív do soustřeďovacích táborů (nezletilce do dětských domovů) a tam nejdřív učit místnímu jazyku, ale především historii, zvyklostem a morálce křesťanského světa. Nemusí přestoupit na křesťanství, klidně si mohou doma mlátit hlavou o zem, ale musí RESPEKTOVAT naši křesťanskou morálku.
  • Když už, tak proč je nepřijímají křesťanské charity a nevedou je ke křesťanství a dávali jim naši Evropskou kulturu. . Pak by žádný problém nebyl.
 • to jsou zase kecy v kleci.....nikdo je nenutí sem chodit. Ba co víc, nikdo je tady ani nechce, tak co sem lezou ? Jsou mladí, věřící v ty svoje bludy, tak mají zůstat ve své vlasti a pomáhat tam, aby se jim zvetila. Ale ono je to jinak, je lepší se nechat živit sluníčkářskejma ovcema v EU a pěkně na nich parazitovat a hlavně nic nedělat a vo tom to je.
 • který má potřebu se několikrát denně modlit ? Nebylo by levnější mu koupit letenku zpátky do Sudánu nebo do Německa ?
 • Tohle cílené a záměrně neskutečně i drzé vydírání až skoro vyhrožování a šikanování, není vůbec náš problém, ani "Ostbloku" obecně !!..Mimochodem., stálo by za to spočítat, kolik se tímto cizím problémem zcela nelegálních !..tzv "běženců"., co tu oficiálně "prý" nejsou..,zabývá lidí, "neziskovek", parazitů, kolaborantů, darmojedů i "politiků"..za nehorázně velké peníze i jiné věci., pak vše sečíst., použít nejdříve pro naše lidi i potřebné..a pak teprve se starat o ty další a cizí..
 • ve Švédsku zveřejnily úřady, že 2 třetiny z dětí jenž nemají žádné doklady, je více jak 15 let ! *6* *1*
 • Vážení průkopníci demokracie , kteří chcete zachránit všechny týrané a hladové ,mám pro vás dobrou zprávu. Celý váš dosavadní život byl placen našimi rodiči a proto máte morální povinnost to těmto lidem vrátit alespoň vděkem když né důchodem.Proto se snažte starším pomáhat kudy chodíte. Pokud vás neuspokojí tato činnost a máte vyšší ambice, tak se můžete zaměřit na různá charitativní zařízení jako jsou Klokánky a dětské domovy. Zde je plno dětí, které si zaslouží naši péči a proto neváhejte a hrdě se hlaste na brigády a bezplatné výpomoci v těchto zařízeních . Získáte obrovskou praxi , která je k nezaplacení . Pokud tak neučiníte ,tak jsou vaše pokusy o záchranu světa jen pouhou pózou aby jste si zvedli vaše tak nízké PR. *13*
 • Zaměstnanci ústavu ZDC zřejmě nemají potuchy kolik lidí u nás žije v bídě. Ti, kteří celý život platili z výplat daně a nyní přemýšlejí zda si koupit lék či nějaký laciný žvanec.
  Těmto lidem vyprávějte o potřebách migrantů se několikrát denně modlit ???
 • ti sluníčkáři? Dětský "uprchlík" je v jejich žargonu KOTVA. Malý smrad je vyslán z Afriky jen tak na zkoušku. Když zahyne, nic se nestane. Když se uchytí vysává zemi hostitele. Ve vhodnou chvíli se ozve početná rodina a vijoo do EU. Moc dobře znají nařízení o slučování rodin. Africký Vetřelec se tady pak usadí kšeftuje se vším, chce to lékařskou péči a lidská práva. A je zas jen na nás, znepříjemnit tady velkým i malým jejich pobyt.Jo hoši tady není DDR!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit