Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan zeman je zatím nejlepší president po puči v r.89. *14* *14*
    • Jistě a proto bude po smrti usušen po vzoru Lenina a vystavovám putovně po všech putykách ČR s vyjímkou neděle kdy ho bude ochranka vozit v nafukovacím člunu po rybníce .
  • Dienstbiere,Dienstbiere co to kluku ušatá zase vyvádíš.Proč se cpeš někam jenom kvůli korýtka bez kvalifikace,přenechej raději své místo rozumnějším a v tomto oboru vzdělanějším.Vím že to neuděláš tak se chovej aspoň co nejvíce rozumně i když v tvém případě to bude velmi složité.
  • Jestliže ministr pro lidská práva v naší zemi nemá nic jiného na práci než se zabývat adopcí dětí homosexuály tak je to velice smutné a zarážející.V zemi plné problémů by snad měl mít jiné priority i když já osobně proti těmto adopcím nic nemám.
  • člen rady PRIOR /Parta Ráčkujících Idiotů Okrádajících Republiku/
    • Jenom malá korektura: Nejsou to žádní idioti. Zase dezinformujete, žééé.
  • Koukám, že Jiřík pokračuje ve své "líbivé politice"...
  • Vidím to tak, že nějaký Moravák odmítl Notovy prasácké návrhy, a tady to začalo.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze jste mi vsichni u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
  • Jsem gay a jsem na to hrdý. S mým homosexuálním přítelem Notem adoptujeme chlapečka a budeme ho vychovávat.
  • Dientsbier je blb.
    • Podceňujete ho. Co by sebou přineslo takové opatření, co prosazuje? Naprostý rozvrat základních hodnot.
      • Ale vždyť on po vzoru topiče z hrrradu žádné hodnoty nemá, tak jak by si to mohl uvědomit. Je to jen xindl xinla který se chce zviditelnit. Pro obyčejné lidi však neudělá nic.
        • Myslím tím rozvrat našich hodnot.
        • Můžete vysvětlit PROČ by měl něco dělat pro obyčejné lidi ??? Já se nepovažuji za nikoho neobyčejného ale naprosto netoužím aby stát pro mě něco dělal . Jen ať mě nechá na pokoji , nic lepšího udělat nemůže .
  • Note psal jsi tady že jsi od nás vzdálený 3500 mil vzdušnou čarou. Proč se teda do nás pořád s. r eš? My si to tady musíme uspořádat i bez tebe, abys nás pořád urážel a napadal, a kopal kolem sebe. Navíc doma to asi nemáš taky nějaký extra, když ti soud nařídil lobotomii. To se dělá obzvlášt nebezpečným jedincům. Nejsi tam nakonec kriminálník?
    • 3500mil? to je Indie ne? je to úchylnej Ind.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit