Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dost se divím PROČ tady pořád řešíte kdo píše . To je přeci lhostejné . Jde o to CO píše . Ostatně , přestaňte si navzájem krást nicky a bude klid . To by ale asi zdejším diskutérům vzalo smysl života .
    • Komunista krade cely zivot.Tak je samozrejme,ze zde kradou cizi nicky.Proto mela prijit krvava revoluce a tu luzu fyzicky zlikvidovat.Bohuzel jejich odnoz-vedeni tzv. Charty*77 bylo rychlejsi a ihned nastoupila fasisticka sebranka z Prognostickeho Ustavu KGB.
  • Hezká diskuse, něco jako slovní kopaná, ale absolutně mimo téma. Ale to ať si každý zváží sám.
    • To vis,zde neni sjezd komunistu z ODS v cele s Mistinovou a Pruzinskym.
  • Tečka je dnes pod asi 50 nicky. Místo FOR píše TO a myslí si jaký je angličan a znalec. Rysy slaboduchosti a kradení nicků jsou pro něj vlastní. Odpovídá tomu i znak + bodu ihned po napsání příspěvku.
    • You can use both of the prepositions, TO as well as FOR. There is a slight difference between them, anyway, but it is not important in this case. As for me, I used the nick "point" before, but I ceased to do it, because there are many stupid thieves abusing the other´s nicks. I think it is not important WHO says it, but WHAT he says.
      • Myslíš ty blbečku že ohromíš tím že hned navštívíš překladač Google? A napíšeš tady nějaký tam přeložený blaf, oslíku tečko? Jsi hloupější než jsem si myslel.
  • Ty jsi především obrovský -urák. *12* *12* *12*
    • A ty Z M R D,Z K U R V Y S Y N a K R E T E N *3*
  • Vsimli jste si, jak vysokou kulturni a intelektualni uroven maji moje prispevky, co jsem prodelal lobotomii?
    • Zlodeji nicku,chapu ze po operaci mozku jsi menecenny,ale prestan tady se svoji chorobou oblbovat.Treba ja ti to ze srdce preji,a pochybuji,ze te zde nekdo polituje.
  • Bezte vsichni do p r d e l e ! Ja jsem Not a muzu se na vas v y s r a t !
    • Not ,vzdyt ti nikdo nebere prvenstvi v hlouposti ,tak se necil.
      • Otazniku,kdyz ses tady tak po moravsku rozepsal,tak napis ctenarum,kolik nicku si ukradl jen u tohoto clanku.
        • Člověče nechci ti brát tvou pravdu, ale bojuješ s nesprávným nepřítelem. Otazník je jen jeden a jeden je i ten co se pod ním skrývá, tedy já. Sice někdy pod mým nickem řádí nějaký troll, aby mně zesměšnil, ale to tu je normální a už jsem si na to zvykl. Jinak cítíš se opravdu dobře, nemáš halucinace?
          • Tečka si někde stěžoval, že u Nota se začíná projevovat Alzheimer.
            • Jak ses to dozvedel ty Viktore?
          • Ze ses tak rychle ozval...Divne,ze?
  • Rudí důchodci se zase rozběsnili. Tak jen se čiňte . Čím víc se rozčilujete tím lépe .
    • Tečko ty máš ale opravdu bohatou invenci.
      • Ale vždy spolehlivě zabere . Například Hugo cyhytá na škrtnutí .
  • Já to vidím tak, že nějaký Moravák odmítl Notovy prasácké návrhy, a tady to začalo.
    • Nenavidim moravaky,nebot se jedna o prochlastany primitivy,komunisty a bonzaky.
      Jejich kundicky-to je jina.Pekne soustaji a lehce se oblbuji.
      Podivej se do zrdcala,a das mi za pravdu.Ani parchanty bys nemel mit. *3*
      • Note žádná Moravačka by takovému prasákovi a ožunglovi nedala, jedině nějaká z tvého kraje, tam jich je hodně a chodí pracovat do Prahy pod pasáky z Albánie a Bulharska. *3*
        • Ona by nedala tobe,nebot jsi moravsky H O V A D O.Kdezto to ja jsem cech a to je pro ty vase doroty vrcholem stesti.Chapes trubko pitoma?
      • Note o co se tady pořád snažíš. Vždyť my víme, že jsi buz.rant, bereme tě takovýho jaký jsi, tak svoji orientaci nemusíš skrývat. Je to žalostné, slyšet od tebe něco o kundičkách.
        • B U Z E R A N T jsi ty,nebot tvoje svinska matka byla L E S B O U,a fotr opici-primo Kockodanem zelenym. *7* *2* *7*
  • Note miláčku, večer ti ho zase přeblafnu a vycucám, neboj! *14* *14*
    • Od toho mas Gottwaldovic vnoucka.Jsi preci B U Z E R A N T,komunista a bydlis v Gottwaldove.... *2* *2* *2*
  • Note miluji tě! Tvůj Tečka.
    • Ale ja tebe ne zlodeji nicku,moravaku a cikane. *12* *12* *12*
      • Ale já jsem přece tvůj Tečka, neopouštěj mne Note! Miluji tě!
        • Muzu se ti tak maximalne do ty tvoji moravky zauhrovately huby
          V Y C H C A T *6* *6* *6*
          Nadrazeny M R D K Y je pro tebe skoda. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit