Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
  • Takovému uzákonění by měla předcházet diskuse odborníků,ale toho se pan ministr bojí.Ten člověk je bezcharakterní ,pražský kavárenský povaleč.Až chcípnou na AIDS ,předávkováním drogami lidé jako on tak zv.obranci liských práv ,agresivní teplouši a narkomani bude pro normální lidi na světě krásně .Takoví jako on nás obtěžují.Všeho do času. *16*
  • To všechno patří do gigantického plánu naprosté destrukce společnosti a dosavadních hodnot, které jsme těžce za dva tisíce let vybudovali, a potom ovládnutí a zotročení lidských dobytčat (jak nás nazývají).
  • Velevazeni pratele i nepratele:Chci Vas vsechny upozornit,ze jisty moravsky povl a dobytek zde pise pod mym nickem a zneuziva jeste dalsich nicku pro pobaveni svych nizkych buzerantskych sklonu.
    Tak pro Vasi informaci-nejsem na uzemi estebacko-mafianskeho statu s nazvem Ceska Republika,nybrz 1.200 mil daleko vzdusnou carou.
    Nejsem na uzemi domoviny,nebot se stydim za to,ze jsem se narodil mezi takovym odpadem,jako je vetsina fasisticko-komunistickych potkanu zde pisicich.
    • Note raději nám popiš zda ti ho tečka kouří dostatečně a pořádně vysává, vyhrožování si nechej!!
      • Proč se Not taky nepochlubí, že mu Tečka ukousl varle?
        • To bude chujovina. Not již dávno tomu podstoupil na vlastní žádost kastraci, jen tak se mohl dostat z psychiatrického ústavu v Bohnicích, kde byl umístěn pro své gaypedofilní choutky. Zkrátka sexuálně obtěžoval malé chlapce a tak se radši stal dobrovolně eunuchem aby měl pokoj od represivních orgánů. Teď mu stačí k ukojení živočišných pudů pan tečka a je spokojený.
          • Máš pravdu, ale tečka už mu asi nestačí, prý občas přefikne i nějakou prasnici, a to je -oofi-ie.
            • Note, tak se za svou orientaci pořád nestyď, už je to uzákoněný, i tvůj homosexuální přítel Tečka se k tobě veřejně hlásí, možná to cítíš jako ostudu, že ti Tečka ukousl varle, ale co tady pořád máš s těmi Moraváky, nejsi rozrušený?
              .
            • Moravska luza opet zazarila.Ani se nedivim tem K U N D A M z onech koncin,ze radsi budou M R D A T s cikanem,nezli s moravskym humusakem.
            • Tak to je opravdu borec.
  • Pane ministře,snad by bylo vhodné uzákonit něco také pro pedofily. Jsou to také lidé, ať mají radost ze života!?!
    • hugenot ,vyklesti u sameho korene poznavaci znameni.
    • 1000 bodů to mě pobavilo *1*
  • Když si uvědomím, že Dienstbier kandidoval na prezidenta, běhá mi mráz po zádech.
    Dienstbier je buď teplej, nebo přiblblej z tzv. západní civilizace. Rodina je rodinou jen když je tam máma i táta. Jinak je to jen její pro děti problematická troska. Aby děti vychovávali teplouši či lesby vylučuji - je to proti přírodě a znamená to překročení prahu, který musí být tabu. Homosexuálové a lesby jsou nemocní lidé, tak ať se s tím naučí žít jako třeba lidé postižení obrnou a pod. a ať nevznáší nesmyslné požadavky. Pokud by vystupovali veřejně a měli podobné požadavky, jsem pro to, aby to bylo trestné jako v Rusku.
    Dinstbier se tím zcela znemožnil, takže si můžeme zase jednoho politika - blba vyškrtnout. Copak nemá ČR jiné problémy než se zabývat za peníze z našich daní smradlavými homosexuály ????
  • To, že je Dinsbier mdlého rozumu víme dávno.Ale jestli také není náhodou přihřátý by mě zajímalo.
    • Dienstbier je žid a takové šílenosti jako možnost adopce dětí bukvicemi, registrované partnerství, pozitivní diskriminace, ochrana menšin atd. vymýšlejí jen židé. Stejné je to na celém světě, tedy všude tam kde mají židé zákonodárnou moc nebo alespoň podíl na moci. Co tím sledují, tak o tom můžeme jen spekulovat, i když na netu kolují informace o tom, že tím chtějí rozbít tradiční model rodiny v zemích s křesťanskými kořeny.
      • Co tím sledují bu mě taky zajímalo.Hlavně mixování ras což sami nedělají.Když se jím podaří zmongrelizovat bílou rasu, kdo potom na ně bude dělat ? Cikáni, barevný a černouškové určitě ne.
  • Další blb ve funkci,zdá se že v ČSSD asi není nikdo, kdo by byl obdařen trochou rozumu.Dnes se protěžují homosexuálové a zítra to budou možná pedofilové,kteří se budou hlásit osvé právo beztrestně znásilňovat děti a možná jim také bude vyhověno.
    Problém výchovy dětí homosexuály je hlavně v tom,jak se ty děti s touto sexuální orientací svých pseudorodičů pak vyrovnají ,údajně pak u nich dochází k sebevraždám a k poruchám osobnosti .
    Takhle si zahrávat s dětmi je zločin ,ale to panu ministrovi asi nedochází.
  • Buzeranti zasrany, at si honej ty svy ptaky nekde v soukromi a na verejnost nelezou a jeste jim cpat deti, aby je taky zkurvili. *12* *11*
    • Loni v Primorsku na pláži leželi dvě zas,,raný buzny na dece kousek od nás.Koukáme jak se všichni otáčí směrem k nim.Začali se tam sjíždět mezi sebou.Ty jejich ptáky od hoven jim trčely no pohled k zblití.Nikdo si neumí představit jak mládež koukala.Nebýt tam tolik lidí,tak jsem je oba zbil až by se podělali *12* *12* *12*
  • peklo tě má v merku *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit