Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moravaci jsou B U Z E R A N T I a S V I N E! *12* *12* *12*
  • Chtěl bych vidět někoho kdo by spočítal nicky které používá Pišta Žiga tečka, cikán z Plzně buď kradené nebo vymyšlené, je jich obrovské množství od doby kdy to tady začal zasírat!! *16*
    • Je jich mnoho, ale v každém příspěvku se podepíše Tečkův mdlý intelekt, takže by si ty nicky ani nemusel vymýšlet.
  • Přátelé, oznamuju vám, že na diskuzi vystupuju i pod nickem Aleš. Váš Tečka.
  • Jsem gay a jsem na to hrdý. S mým homosexuálním přítelem Notem adoptujeme chlapečka a budeme ho vychovávat.
    • Chlapečka asi nedostanete protože jste devxxiantní.
      • Homosexualita není deviace, to vy hetero jste ujetý.
  • Rád bych zdejším rozhořčeným pisatelům připomenout že komunisté ve svém klasickém období plánovali zrušit manželství a rodiny jako buržoazní přežitek a nahradit takzvanými komunami kde by vše . Rozumějte doslova vše bylo společné a děti by byly kolektivní a nevychovávaly je jejich rodiče ( neměly vědět kdo to je ) ale komuna jako celek . Do jisté míry to zavedl Pol Pot . Takže tohle je slaboulinký čajíček .
    • Pane Šejtane, kdepak jste vyčetl, že " plánovali zrušit manželství a rodiny jako buržoazní přežitek"? Buďto jste si to vymyslel nebo nesprávně pochopil to, co jste četl. A jen tak mimochodem, v poválečných ústavách Československé republiky byl v oddílu Zákona o rodině
      článek, že základem společnosti je rodina. A nešlo pouze o tuto větu, ale také o vytváření výhodných sociálních podmínek pro rodinný život. Finanční příspěvky na děti, výrazné slevy na výši nájemného podle počtu dětí, podle počtu dětí diferencované platby daní ze mzdy, kdy
      při dvou dětech to vycházelo tak, že otec rodiny prakticky žádnou daň neplatil. Daňové výhody v zájmu utváření manželství a podpory porodnosti byly také v tak zvaném "plodném věku" a řada dalších výhod. - A pak v současné společnosti to, co připisujete "o klasickém období", to
      se děje v současnosti, je to na denním pořádku včetně toho že jisté celebrity dopředu plánují, s kým by ještě chtěly mít potomka a to v ne jednom vztahu.
    • Pane Šejtane, kdepak jste vyčetl, že " plánovali zrušit manželství a rodiny jako buržoazní přežitek"? Buďto jste si to vymyslel nebo nesprávně pochopil to, co jste četl. A jen tak mimochodem, v poválečných ústavách Československé republiky byl v oddílu Zákona o rodině
      článek, že základem společnosti je rodina. A nešlo pouze o tuto větu, ale také o vytváření výhodných sociálních podmínek pro rodinný život. Finanční příspěvky na děti, výrazné slevy na výši nájemného podle počtu dětí, podle počtu dětí diferencované platby daní ze mzdy, kdy
      při dvou dětech to vycházelo tak, že otec rodiny prakticky žádnou daň neplatil. Daňové výhody v zájmu utváření manželství a podpory porodnosti byly také v tak zvaném "plodném věku" a řada dalších výhod.
      • Vy opravdu myslíte jednoduše. To co píšu JE realita a prosazovali to čelní komunističtí teoretici ve svých utopických představách . Že k tomu nakonec nedošlo je věc jiná . Nicméně malý náběh k tomu byl projektováním takzvaných " koldomů ! a podobně . Stejně tak je fakt , že Pol Pot to praktikoval a toho vyškolili komunisté ve Francii .
        • V každém režimu se najdou fanatičtí snílci, kteří chtějí překopat zažité tradice a záleží na tom, jak jsou představitelé režimu schopni používat zdravý rozum a takové snílky uzemnit. V tomto režimu zase fanatičtí snílci nám vnucují nutnost imigrace, pozitivní diskriminaci anebo právě snílek Dienstbier chce prosadit zhovadilost s adopcí dětí bukvicemi.
    • A co Vám na to řekl doktor? Poč asi bylo heslo rodina je základ státu, rodiny byly pod tímto heslem podporovány ve všech směrech. Dnes již zbylo jen to heslo, nic nestojí a dobře se poslouchá.
      • Umíte číst ??? Psal jsem ve svém klasickém období a ne až když se komunismus přetransformoval v realocilalismus . Klasické období 30. až počátek 50. let .
    • Nejsi šejtan ale blb, blboucí!! *15* *15*
      • Můžete si to snadno dohledat v dobovém tisku . Takže hlupákem jste tady vy .
        • Ti magoři a něco si dohledat... ti si tak dokáží dohledat ve špajzu slivovici a uzenku *1* *1* *1*
          • Já Vás neurážím, tak laskavě neurážejte mě. Jen neplýtvám energii, jak plivat před mládeží na komunisty a už vůbec nemám při neděli náladu se s někým dohadovat o 30 tých letech minulého století. Mě zajímá současnost a ta je dost tragická.
  • Parchanti disidentů budou škodit stále mají to v genech po svých rodičích,jestli vám všem co tuhle chamraď volíte nestačilo téměř 25let co tu provádějí,tak už českému národu nepomůže nic a genocidu si zaslouží..
    • Proruští patolízalové nejsou český národ a tu genocidu si opravdu zaslouží .
      • Nejsi Aleš ale kozomrd cikán tečka!! *15* *2* *1*
        • Ano, jsem Blb Tečka.
  • Přečtěte si knihu od Klimova "Boží národ"je na netu.
  • Doufám ,že díky takovým politikům jako je tenhle ministr zmizí ČSSD z politické mapy a ,že v příštích volbách nedostane ani těch 5 % hlasů A to si přeji jako jejich bývalý volič *10*
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze jste mi vsichni u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
  • Kdysi jsem slyšel slova jednoho "mudrce" až z východního okraje tehdy ještě ČSR:"Svet sa točí okolo p*či a kok*tom je podopretý." To přesně vyjadřuje intelektuální úroveń mnohých živočichů i zde v hospodě u Tiscali. Zvláště ti živočichové ze zapadlých jihomoravských vísek vypotácejíc se ze sklpku a slyšíc cosi o rozmnožování, ožijí, rozzáří se jim kalný zrak a začnou chrlit svá živočišná "moudra". A nezapomenou také zdůraznit, jak oni všechno vědí, jak jsou pupkem světa, všichni jim ubližují, zvláště ta "zlá" EU a jak jim bylo dobře v poddanství ruskému carovi, kdy měli levné uzenky a cibulu a k tomu aj to vinko ve sklépku.
    • Stagmaste ,spatne jsi slysel ,zapomel jsi na TERESKOVOVOU?Nebo s tebou chodil tata
      po hubach?
    • Nech si ty hovadiny I D I O T E tečko, cikáne prolhaná!! *12* *12* *16*
    • To byl jeden z dost slabých a ubohých příspěvků zde. Spíše to vypadá i časově na dost velkou opici.
    • Rozeštvat Moraváky proti Čechům, to by se vám hodilo do plánu, žééé, ale je to moc průhledný.
      • Napsal jsem "...živočichové ze zapadlých jihomoravských vísek..." To přece nejsou VŠICHNI Moraváci!!! Jenomže ti živočichové si to ve své sebestřednosti o sobě myslí.
        "Chytrému napověz, hloupého kopni" říkali staří.
        • Nejde o to, koho se to týká, ale o to, že vás to vůbec napadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit