Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ti zlodeji nicku musim poblahoprat.Ja se za tu vozralou hubu z magorhradu stydim,proto jej jako prezidenta nikdy neuznam,a to ani po jeho zdechnuti.
  • otazniku-to nepoznas zlodeje nicku?
  • Pan Zeman je můj president a hlava státu! *14* *14*
  • Když k životu nikoho dalšího nepotřebuješ, tak to jistě i chlastáš sám, honíš si ho taky sám a jednou natáhneš kopyta taky úplně sám. Máš ty to ale nudný život poustevníka, litují tě.
  • Na ty vase blitky ja se muzu v y s r a t a budu si tady psat co ja budu chtit! Bezte do p r d e l e !
  • Tak už ho nechte, všichni vědí jak vidím co je zač, tak co? Dokud budou v menšině je to dobře.
  • Dinstbier je "pako" a sám nejspíš z "teplotechny"!
    A co právo dítěte na normální rodinu? to nic?*6* *6* *6*
  • K Řecku, já tam nikdy nebyl, takže buď můžu věřit Vám nebo EK.
  • To by mě bavilo, to je super práce. Rád něco montuji, alespoň je něco za člověkem vidět.
  • Straší tě tečky? *1* *2* *15*
  • Jistěže, to přece poznáš podle textu. Používám také "tečku", protože tomu pravému blbci tečkovi alias Pištovi strašně vadí logické a pravdivé příspěvky. Používal jsem svůj nick, ale právě to ten blb využívá a začne okamžitě psát ty svoje kraviny pod mým ukradeným nickem, aby se mi tak snažil vyprovokovat a ponížit mne na hlupáka. Jediná obrana je psát pod jeho tečkou, takže on musí ty svoje bláboly také napsat pod tečkou a čtenáři to už podle textu rozliší a poznají...taky jsi to poznal ihned, takže mám pravdu.
  • Ty někde vidíš nějaké tečky? *1* *1* *1*
  • Dinstbier by místo takových troubovitostí měl pomáhat k tomu,aby vláda místo dalšího zadlužování země ,začala nasekané dluhy svižně splácet.A to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.
  • Myslíš ty blbečku že ohromíš tím že hned navštívíš překladač Google? A napíšeš tady nějaký tam přeložený blaf, oslíku tečko? Jsi hloupější než jsem si myslel.
  • někdo si zase pořídí holčičku, aby se měl čím podpořit erekci. Jinému se zase líbí když se holky promenují v těsných kalhotách po mladší sestře, s holým břichem a prsma vypadajícími z výstřihu. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Parchant tečka po zavedení registrace na Atlase okamžitě přešel sem aby mohl psát své výblitky a otravovat!!,, *15*
  • Parchant tečka po zavedení registrace na Atlase okamžitě přešel sem aby mohl psát své výblitky a otravovat!!
  • Pro STA. Řecko znám docela dobře a vyspělým státem bych ho nenazval ani náhodou . Zlaté Turecko . Jo a k té práci . jednalo se o celkem jednoduchou práci . Montáž z hotových dřevěných dílů . Háček byl v tom , že si všichni představovali práci v hodinové sazbě plus příplatky , kdežto realita byla taková , že plat závisel na výkonu . Čím víc uděláš , tím víc si vyděláš . Ten jeden si nakonec vydělal dost nadrůměrně . Vykašlal , hmmm . Raději byste zcepeněl hlady nebo somroval o dávky ? Opravdu si myslíte , že je někdo , kdokoli povinen se o vás starat ?
  • Úžasný příspěvek. To mě by zajímalo co a za co? Pokud by to mělo být 11 000 hrubého jak je u Vás podnikatelů a majitelů průmyslových zón známo, tak bych se na to taky vykašlal. Pokud jde o kvalifikaci, tak ta by měla být, to je fakt. Nicméně jste nenapsal ani a ani za kolik, takže nemohu posoudit zda jste jeden z "podnikatelů" nebo podnikatelů. Tyto obecné narážky jsou zcela zbytečné. K Řecku - tento stát je součástí, jak rádi říkáte vyspělé Evropy tudíž nemůže být zaostalé. Nebo to asi nebude tak pravda o té vyspělé společnosti a buď lžete Vy nebo EK.
  • Ani náhodou by mě nenapadlo nazvat Řecko vyspělý stát . Mimochodem ujasněte si co chci mít a co mohu mít . Není to tak dlouho a sháněl jsem pracovníky na výpomoc . Z pracáku mi poslali 18 lidí . Že nesplńovali kvalifikaci bych pominul . Na papíru nelpím . Nicméně při debatě se ani jeden nezajímal CO vlastně bude dělat a jestli to zvládne ale všechny zajímalo kolik za to bude . Z 18 zůstal použitelný slovy jeden .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit