Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dinsbírovi homosexuálně hrabe,...už vidím,jak si buzeranti pořizují chlapečka,aby si měli čím podpořit erekci.Buzny,co se promenují a ukazují veřejně zmalované zadnice a genitálie,by se měly léčit na psychině.Totéž platí o lesbách,které by vychovávaly děcko k pohlavnímu obrazu svému.Dinzbír je eurodebil. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pokud budeš krást nicky, parchante nesvéprávný!!
  • Dostaneš tečko bombu do tlamy až se zlomíš,,, *15* *2* *1*
  • Dostaneš tečko bombu do tlamy až se zlomíš. *15* *2* *1*
  • NN to má od vaší NSA, to je vzor ve špehování.
  • Z tohoto vyplývá jediné. Kdo má jiný názor než vy, je komunista nebo fašista. To jste mohl napsat jednou větou. A to o tom, že se mýlíte. Vy se přeci nikdy nemýlíte. Jedině Vaše názory jsou neomylné a správné. Je to zde v republice vidět na každém kroku. Např v Řecku, vyspělém Evropském státu, odkládají matky děti na schody nemocnic, protože je neuživí. Já vím, jsou to podle Vás lenoši a kdyby chtěli můžou makat. No tak si zajděte na vývěsky úřadů práce u nás a podívejte se zda by jste uživil rodinu a nájem za almužny v průmyslových zónách s tím "přílivem zahraničního kapitálu". Je mi blivno, když pak vidím zastánce té svobody a demokracie. Tedy i z Vás.
  • Diskutovat pořád dokola o tom samým je na nic a chtějí to jen placení provokatéři.
  • Ty jsi StBák, že sleduješ kde kdo píše a odkud vypadne?
  • Nikoli. Komunisté sice mají zpravidla jiné názory než mám já, ale naopak každý kdo má jiný názor než já nemusí nutně být komunista. Měla by tady probíhat DISKUSE a nikoli hlásání stupidit a demagogií. Diskuse znamená, že je oponentovi třeba sdělit proč se mýlí, uvést argumenty. I já se mohu mýlit, pak bych ale uvítal upozornění v čem a proč se mýlím. Rád se nechám poučit i od člověka opačných politických názorů. Ale toho se tady až na výjimky nedočkám. Jestli někdo hlásá komunistické nebo nacistické názory, mám právo s ním nesouhlasit a upozornit, že obojí je v rozporu nejen s mými názory, ale i se zákonem. A není přitom rozhodující, jestli dotyčný je či není členem komunistické nebo nacistické strany. Nevšiml jsem si, že bych někomu nadával nebo používal vulgarit, nemám to ve zvyku.
  • You can use both of the prepositions, TO as well as FOR. There is a slight difference between them, anyway, but it is not important in this case. As for me, I used the nick "point" before, but I ceased to do it, because there are many stupid thieves abusing the other´s nicks. I think it is not important WHO says it, but WHAT he says.
  • Až jednou Tiscali zavede registraci, tak ty budeš jeden z prvních co odsud vypadne, stejně jako jsi prý vypadl po zavedení registrace z Atlasu.
  • Můj soukromý náror je , že by si každý měl zaregistrovat jeden nick a pod ním přispívat . Takhle to není diskuse ale blábolení v hospodě . I když ani to ne .
  • Ne vždy souhlasím s příspěvky psanými pod tímto nickem, ale tentokrát se k tomuto názoru připojuji. Pokud by Tiscali zavedl povinnou registraci a tedy kontrolu a evidenci kdo je kdo a co píše, tak to mnoho pisatelů odradí, protože temné rudé síly mají u nás stále velkou moc a StB jistě pokračuje ve shromažďování zpráv, aby věděli koho mají věšet a posílat do uranových dolů, až se zase dostanou k moci.
  • Tím pádem každý kdo má jiný názor je komunista? Tak to je demokracie parexcelence Díky za vysvětlení od toho kdo to tu bourá a štve nejvíce svými názory, které jsou panázory mediálně vymytého mozku. Ptám se tedy, kdo Vám dal právo v demokratické společnosti hodnotit uživatele podle stranické příslušnosti a nadávat jim?
  • Tiscali se chová tak jak tomu má být ve svobodné společnosti: uveřejní článek a dá každému možnost vyjádřit se. Není vinou Tiscali, že se tady ukájí levičácká spodina a komunističtí agenti pomoci lží, překrucováním skutečnosti, střídáním a kradením nicků cílevědomě podkopávají svobodu a demokracii a zpracovávají hlupáky, aby jim opět pomohli uchvátit vládu a udělat z nás ruskou gubernii. To je ukázka úrovně naší společnosti, do níž nás přivedlo půlstoletí komunistické vlády a nespraví to žádná censura. Naše společnost velice poklesla, její velká část odvrhla tradiční hodnoty, morálku, slušnost, vzdělanost. Přispívá k tomu i televize a rozhlas šířením vulgarit, nekultivovaným vyjadřováním, povrchností.
  • Je to důležité? Důležité je, že nezakročí provozovatel, jestli ovšem provozovatel záměrně diskuse netříští.
  • Kontrolní dotaz . Který NOt a který tečka ? Je jich tady asi deset různých .
  • Důchodče. Zrovna u vás je podezření hraničící s jistotou, že toto není zdaleka jediný nick který používáte a pokud porovnám stylistiku ani kradení nicků vám není cizí . Proč máte ve slově "normě " velké N a chybí háček nad e ?
  • Worldonline je jediný server, který umožňuje vyjadřovat se anonymně a spoléhá na to, že pokud je to anonymně, budou zde svým způsobem názory objektivní od přispěvatelů. Jsou zde ovšem looseři, kteří si tuto dobrou vůli vysvětlují tak, že je to chat a puberťáci si zde můžou dělat rotiku. Je zde spoustu chytrých lidí na to, aby je ignorovali a názory si sem napsali a vědí že to je diskuze nikoli chat.
    S pitomci se diskutovat nedá, tak na svou pitomost upozorňují svým způsobem.
  • Tento serwer je zostuzen komunistickou luzou,jako jsi ty.
    Mel by sis brat cvicne na krk pytlik s hlinou.Co te ceka,to te nemine ty Gottwalde. *3*
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit