Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • politici už nijak nectí kulturu,mravnost,přirozenost,slušnost,a toleranci si pletou s blbostí *5*
  • To, že je Dinsbier mdlého rozumu víme dávno.Ale jestli také není náhodou přihřátý by mě zajímalo.
    • Dienstbier je žid a takové šílenosti jako možnost adopce dětí bukvicemi, registrované partnerství, pozitivní diskriminace, ochrana menšin atd. vymýšlejí jen židé. Stejné je to na celém světě, tedy všude tam kde mají židé zákonodárnou moc nebo alespoň podíl na moci. Co tím sledují, tak o tom můžeme jen spekulovat, i když na netu kolují informace o tom, že tím chtějí rozbít tradiční model rodiny v zemích s křesťanskými kořeny.
      • Co tím sledují bu mě taky zajímalo.Hlavně mixování ras což sami nedělají.Když se jím podaří zmongrelizovat bílou rasu, kdo potom na ně bude dělat ? Cikáni, barevný a černouškové určitě ne.
  • Když si uvědomím, že Dienstbier kandidoval na prezidenta, běhá mi mráz po zádech.
    Dienstbier je buď teplej, nebo přiblblej z tzv. západní civilizace. Rodina je rodinou jen když je tam máma i táta. Jinak je to jen její pro děti problematická troska. Aby děti vychovávali teplouši či lesby vylučuji - je to proti přírodě a znamená to překročení prahu, který musí být tabu. Homosexuálové a lesby jsou nemocní lidé, tak ať se s tím naučí žít jako třeba lidé postižení obrnou a pod. a ať nevznáší nesmyslné požadavky. Pokud by vystupovali veřejně a měli podobné požadavky, jsem pro to, aby to bylo trestné jako v Rusku.
    Dinstbier se tím zcela znemožnil, takže si můžeme zase jednoho politika - blba vyškrtnout. Copak nemá ČR jiné problémy než se zabývat za peníze z našich daní smradlavými homosexuály ????
  • dinsbírovi homosexuálně hrabe,...už vidím,jak si buzeranti pořizují chlapečka,aby si měli čím podpořit erekci.Buzny,co se promenují a ukazují veřejně zmalované zadnice a genitálie,by se měly léčit na psychině.Totéž platí o lesbách,které by vychovávaly děcko k pohlavnímu obrazu svému.Dinzbír je eurodebil. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • někdo si zase pořídí holčičku, aby se měl čím podpořit erekci. Jinému se zase líbí když se holky promenují v těsných kalhotách po mladší sestře, s holým břichem a prsma vypadajícími z výstřihu. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Parchanti disidentů budou škodit stále mají to v genech po svých rodičích,jestli vám všem co tuhle chamraď volíte nestačilo téměř 25let co tu provádějí,tak už českému národu nepomůže nic a genocidu si zaslouží..
    • Proruští patolízalové nejsou český národ a tu genocidu si opravdu zaslouží .
      • Nejsi Aleš ale kozomrd cikán tečka!! *15* *2* *1*
        • Ano, jsem Blb Tečka.
  • Je to čuramedán !
  • peklo tě má v merku *16*
  • Jirko Jirko.Hraješ tady těžkého frajera.Takového který rozumí všemu.A ještě jsi iniciativní.a vyhryzuješ! Člověče nemyslíš že něco visí ve vzduch?Nebude to náhodou facka?Taková to poctivá česká pedagogická.Taková ve tvém vlastním zájmu.Člověku se rozsvítí v palici.A najednou je normální.Zařadí se do davu a je klid.
    • Vážený pane ministře,
      manželka (35 let) se zamilovala do 20 leté dívčiny, nedovedete si představit bezmezné utrpení tří rodin. Jak vysvětlit 10 leté dceři tento stav, že bude mít dvě maminky. I když řeším problém v klidu, dcera tuto skutečnost nechápe, okamžitě došlo ke zhoršení prospěchu ve škole, výsměch spolužáků a co bude v pubertě nikdo neví. Manželka trvá na svěření dítěte do její péče, nemá odpovídající zázemí ani ho s milenkou nebuduje, neboť je zamilovaná a na takové věci nemá čas. Nikdo neví, co bude dál.
      Přeji Vám, abyste nemusel obdobný případ řešit.
      otec dcery a manžel sebevědomé lesby
      • Narazil jste na jádro problému, bez ohledu na to, zda vám někdo nebude třeba věřit.Já osobně vašemu příběhu věřím. Mnoho homosexuálů si svoji orientaci často uvědomí pozdě a v rámci konmformity začne svůj sexuální život heterosexuálně. Po nějaké době si teprve uvědomí, kým chce být. Ale vraťme se k adopci dětí homosexuály. Argument, že homosexuální patrneři adoptující heterosexuální dítě, z dítěte homosexuála neudělá, je pravdou, ale problémy jsou společenské. Heterosexuální většina stále se byť podvědomě řídí hanlivým předsudkem s názvem buze...anti a žádným zákonem nelze tyto předsudky zrušit. Homosexuílové mají stejná práva, jako ostatní, ale adoptované dítě bude v takovémto vztahu psychicky trpět a to velmi vážně !!! Jednak nebude chápat, proč je v jeho rodině odlišný stav, než jinde, jeho spolužáci a kamarádi/ky jej budou ponižovat a neoprávněně posuzovat také jako homosexuála, nehledě pak na to, že jeho odlišně orientovaní "rodiče" jej mohou i ohrožovat zneužíváním ( není přece vlastním rodným dítětem ).Tohle všechno je ta podstata, o které píšete, i když samosebou zde nehrozí zneužívání dcery jde o vlastní dítě a incest většinou v pokrevních vztazích je geneticky často omezen jenom na některé jedince, ale i podle textu je zřejmé, že vaše dcera tímto vztahem trpí. Jsem přesvědčen, že snahy homosexuálů adoptovat dítě za cenu utrpení adoptovaného dítěte by nemělo být oficiálně povoleno.Rovnoprávnost mají - v televizích je jich jak naseto, tak to by jim snad mohlo stačit !!! Dienstbier je -nemám slov, ale domyslete si to každý podle sebe. Zaplať pánbůh, že takového pitomce nezvolili prezidentem...
        • Ještě doplním, že jsem byl taky kdysi heterosexuál, až později se ve mně probudily homosexuální sklony, které nakonec zvítězily a jsem čistý homosexuál, má bývalá rodina se ode mne odvrátila a nyní žiji sám jako kůl v plotě, ještě štěstí že mám po rodičích takovou chajdu, je to skoro jako domek a mám proto kde bydlet, jinak bych byl také vyřízený, proto radím držte se a hlavu vzhůru, nejste sám!
          • Tečko, ještě že máš přítele Nota.
          • No, ty dvě tečky jsme rozdílní. Já jsem nikdy homosexuálem nebyl a ani mi to nikdy nenapadlo. Dokonce neumím vůbec homosexuální praktiky a ta registrovaná partnerství pochopit. Poznal jse to až v pozdějším věku a stačil na to první klystýr v nemocnici. A bylo mi jasné, že nikdy homosexuálem nebudu, ani kdyby mne mlátili...
            • Jistěže, to přece poznáš podle textu. Používám také "tečku", protože tomu pravému blbci tečkovi alias Pištovi strašně vadí logické a pravdivé příspěvky. Používal jsem svůj nick, ale právě to ten blb využívá a začne okamžitě psát ty svoje kraviny pod mým ukradeným nickem, aby se mi tak snažil vyprovokovat a ponížit mne na hlupáka. Jediná obrana je psát pod jeho tečkou, takže on musí ty svoje bláboly také napsat pod tečkou a čtenáři to už podle textu rozliší a poznají...taky jsi to poznal ihned, takže mám pravdu.
            • Taže ty dva příspěvky jsi nepsal ty.
  • ostapkotab
    toho zkurv€nyho zkurv€nce zabit !!!
  • Pane ministře,snad by bylo vhodné uzákonit něco také pro pedofily. Jsou to také lidé, ať mají radost ze života!?!
    • hugenot ,vyklesti u sameho korene poznavaci znameni.
    • 1000 bodů to mě pobavilo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit