Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peto vememe si kluka nebo devce?
    • Typicky moravsky "humor" *2* Tady ujetina s nickem otaznika krade nicky,sam si odpovida a po napsani svych idiotskych prispevku si vyhoni flaxu.
      Ano velevazeni-tenhle odpad lidstva ruku v ruce s prasivejma ukrajincema a rusakama vystval rodile prazaky z domovu a dnes je Praha jejich.
      Rika si moravskej imbecil:Ja su z Prahe... *12* *12* *12*
      • Jak jsi na to blbe přišel, to už ani nepoznáš co jsi sám napsal? Máš Alzhaimra v pokročilém stadiu, a to bys ještě chtěl s tečkou coby dva buzxxxanti adoptovat chlapečká, hybaj do ústavu se léčit!! *16* *12* *12*
        • tahni do hajzlu moravskej Z M R D E!!!
    • Já jsem pro kluka, přece jako gayové nebudem brát holku.
  • Jirka je vool. *1* *1* *1*
  • S Notem budeme adoptovat chlapečka.
    • To vám asi nepovolí, jste už moc staří a navíc úchylové! *15*
      • Nejsme staří, a jsme gayové, ne úchylové.
        • Zlodeji nicku,to,ze jsii uchylobuzerant se da prejit,ale ze jsi z prasivy moravy se prejit neda.
        • gayové = úchylové *1*
        • Jste staří a hnusní! *12*
  • Dinstbier by místo takových troubovitostí měl pomáhat k tomu,aby vláda místo dalšího zadlužování země ,začala nasekané dluhy svižně splácet.A to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.
  • Přátelé, oznamuju vám, že na diskuzi vystupuju i pod nickem Aleš. Váš Tečka.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze jste mi vsichni u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
  • Chtěl bych vidět někoho kdo by spočítal nicky které používá Pišta Žiga tečka, cikán z Plzně buď kradené nebo vymyšlené, je jich obrovské množství od doby kdy to tady začal zasírat!! *16*
    • Je jich mnoho, ale v každém příspěvku se podepíše Tečkův mdlý intelekt, takže by si ty nicky ani nemusel vymýšlet.
  • Moravaci jsou B U Z E R A N T I a S V I N E! *12* *12* *12*
  • Bezte vsichni do p r d e l e ! Ja jsem Not a muzu se na vas v y s r a t !
    • Not ,vzdyt ti nikdo nebere prvenstvi v hlouposti ,tak se necil.
      • Otazniku,kdyz ses tady tak po moravsku rozepsal,tak napis ctenarum,kolik nicku si ukradl jen u tohoto clanku.
        • Člověče nechci ti brát tvou pravdu, ale bojuješ s nesprávným nepřítelem. Otazník je jen jeden a jeden je i ten co se pod ním skrývá, tedy já. Sice někdy pod mým nickem řádí nějaký troll, aby mně zesměšnil, ale to tu je normální a už jsem si na to zvykl. Jinak cítíš se opravdu dobře, nemáš halucinace?
          • Tečka si někde stěžoval, že u Nota se začíná projevovat Alzheimer.
            • Jak ses to dozvedel ty Viktore?
          • Ze ses tak rychle ozval...Divne,ze?
  • Dostaneš tečko bombu do tlamy až se zlomíš,,, *15* *2* *1*
    • Pokud budeš krást nicky, parchante nesvéprávný!!
      • Ty někde vidíš nějaké tečky? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit