Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okamura má můj hlas
  • Povšimněme si chůze gestikulace a vyjadřování mladého Diensbiera....nepřipadá vám že je to Zeman v mladším vydání????? Kdo jste znal starého Dientsbiera tak ten byl malý rezatý a ráčkoval!!! Mladej chodí i s tou hlavou nabok jak starej Zeman...jo a obě rodiny se navštěvovali už před revolucí!!! Jsem pro test DNA..... *3*
    • se pelešili všichni dohromady jejich potomci jsou všude jen chrchla a jeho manželka byli suchá větev *1*
  • K Dienstbierovi jako tragikomické figurce nemá cenu cokoliv říkat. Tento blbeček jako nejzbytečnější ministr všech dob se odepíše politicky sám. *3*
    Co se Okamury týče, komické na celé smutné věci je to, že má naprostou pravdu. Tábor v Letech u Písku skutečně nebyl žádný koncentrační tábor, nýbrž kární pracovní tábor pro recidivisty, asociály a romové tvořili jenom část osazenstva. To, že nakonec skončili v Osvětimi byl následek Himmlerova nařízení, které to řešilo obecně ( nejen pro tento tábor ).
    Závěr:
    Je to stejný nesmysl, jakoby jsme za pietní místo začli označovat všechny místa kudy oběti skutečných koncentračních táborů před internací prošli. Důsledek absolutní zvrácenosti tzv. pravdoláskovské politické korektnosti. Svět se zbláznil a ti největší idioti ho chtějí řídit. Zdravý rozum nemá šanci. *11*
    • Koho to zajímá, tady má slušně seřazená fakta:
      http://jardanovak.blog.idnes.cz/c/420541/Okamura-rika-ze-tabor-v-Letech-nebyl-koncentracni.html
  • Dienstbiere, Dienstbiere, volil jsem tě za prezidenta v domnění, že budeš jako tvůj otec a ty jsi čím dá tím více podobný Kárlovi von Sajrajtovi z Bilderbergu a to ministerstvo je opravdu naprosto zbytečné a mělo by se zrušit, protože lidskál práva jsou akorát pro všechny v EU i USA toaletním papírem . A to běsnění kolem Okamury je opravdu komické v kontextu s tím, co se děje na Ukrajině. Na jednu stranu bojujete za Romy v Letech, dobře i když to byl pracovní tábor tak pak je jistě do koncentráků i odváželi, ale Kárlův otec jich z tohoto tábora využíval k prospěchu svému. A to , že se resisucituje fašismus na Ukrajině nikomu vůbec nevadí, protože USA Bilderberg je s fašisty-banderovci jedno tělo, jedna duše a tak takové upalování v Oděse i ´těhotných žen za živa necháváte bez povšimnutí a ještě s tím svinstvem na té Ukrajině proti Rusku souhlasíte, protože jinak by se Big Brother za oceánem zlobil.

    Jděte už do háje, všichni , na lidská práva po tom všem co se děje věří jen pitomci a hlupáci. . Třetí světová klepe díky bankrotářům UK a USA na dveře, protože se nechtějí o nic s těmi druhými dělit a chovají se jako nacisté-nadlidé. ovšem s plnou hubou lidských práv, demokracie a svobody a přitom zabíjí o sto šest, ovšem humánně. HNUS.
  • Do tábora v Letech by měli být sestěhováni cikáni z různých ubytoven, vybydlených lokalit atd. Snad by si prasátka ve vepříně zvykla.
  • KIMCID
    u mne je pravda za pochvalu....Okamura na hrad
    • Kříženec nikdy!!!!
  • Aby se náhodou všichni nepoprděli, Okamura nazývá věci pravým jménem, tohle je téma, ožehavé, ale on se nebojí. Třeba ho to vyhoupne na lepší místo ve volbách. *9*
    • Okamura má pravdu! Pracovní cikánský tábor v Letech nebyl koncentrační tábor, ale místo, kde
      se soustředili cikáni, kteří v životě nevěděli, že je třeba pracovat! Ať se někteří lidi rozčilují, jak chtějí,
      Okamura má pravdu!
      Pan moudrý Dienstbier ať z Čechů nedělá vrahy cikán ů hza protektorátu. Tábory založili nacisti! Že skončili cikáni v koncentračních táborech, nebyla věc Čechů, ale nacistů!
      S cikány máme špatné zkušenosti, zvláště.Proto je správné přísloví: "Bijte je, bijte je, nikoho neživte"!Slyšel jsem nedávno výrok mladého cikánma: Nech na nuás, gádžovia, kjuvy robia"!
      Takže - Smrt komu?
  • souhlasím s panem Okamurou
  • Okamura má pravdu.Jinak vždy v přírodě platilo ,že buďto se adaptuješ na prostředí nebo končíš.Naši spoluobčané se nějak nemohou přizpůsobit několik generací a díky populistickým gestum jako jsou slyšet z úst našich mravokárcu se toho asi nedožiju.
    Dvykrát týdně jsem svědkem jak si naši romáci dělají ze sousedova pozemku zásobárnu materiálu.Výjezdy policie za moje a vaše daně nepočítaje.Chudák prostě někdy taky musí do práce a nemůže být pořád na zahradě a hlídat si svůj prací získaný majetek .Tedn dobyte čeká až odejde a pak mu to rozkrádají po kouskách.Tak mi tady nevykládejte o nějakých chudácích.Jejich podpora z mých daní je stejná jako moje mzda.Prostě si platíme parazity.Už to jednou pochopme ,jinak to bude stále horší.
    • Prasečák zbourat a tábor znovu zprovoznit.ale hlavně rozšířit,protože cikáni se za ty roky od války zase rozmnožili.
  • Dientsbier je prolhaný gauner po tátovi.Tam skutečně likvidační tábor nebyl.Pouze tam zadržení cikáni nemohli krást a museli protrhávat řepu.Takto to tvrdí okolní pamětníci.Co melou naši političtí tlučhubové,jako je Dinsbier,to se nedá brát vážně.To je stejný prolhanec a syčák,jako byl jeho táta.
    • Kdyby byl pan Dientsbier naživu, musel by tomu svému parchantovi namlátit tu jeho prolhanou křiváckou držku až by mu z ní lítaly cáry. Ať se to rudooranžové hovadské NIC stydí takovými žvásty špinit jméno svého pana otce. To byl člověk s velkým "Č", jeho potomek je jen ču....ák a to ještě přichcíplý.
      M.j. - jak toho šikmooka absolutně nemusím a jeho žvástům se lze jen v 99,9% smát, tak v tomto svém výroku má 10....00..00% pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit