Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okamura má můj hlas
  • Možná by bylo dobré se zeptat občanů Let a okolí na názor! Ať se panové Kalousek s Dienstbierem chytnou za ruce, opustí politickou scénu, které jen, jako mnozí další, výrazně škodí a založí v okrese Písek prosperující firmy. Chytráci *11*
  • Bastrarde kumunistický! Vraždit na Ukrajině začal bolševický válečný zločinec s paralyzou mozku Vladimir Putka, pošahaný rudý blbe!
  • Aby se náhodou všichni nepoprděli, Okamura nazývá věci pravým jménem, tohle je téma, ožehavé, ale on se nebojí. Třeba ho to vyhoupne na lepší místo ve volbách. *9*
    • Okamura má pravdu! Pracovní cikánský tábor v Letech nebyl koncentrační tábor, ale místo, kde
      se soustředili cikáni, kteří v životě nevěděli, že je třeba pracovat! Ať se někteří lidi rozčilují, jak chtějí,
      Okamura má pravdu!
      Pan moudrý Dienstbier ať z Čechů nedělá vrahy cikán ů hza protektorátu. Tábory založili nacisti! Že skončili cikáni v koncentračních táborech, nebyla věc Čechů, ale nacistů!
      S cikány máme špatné zkušenosti, zvláště.Proto je správné přísloví: "Bijte je, bijte je, nikoho neživte"!Slyšel jsem nedávno výrok mladého cikánma: Nech na nuás, gádžovia, kjuvy robia"!
      Takže - Smrt komu?
  • Dinzbíre,zaanálku a podobná h o v a d a vy popíráte genocidu na .
    východni ukrajině,tam pravý sektor vraždí hrdinné lidi,jednou se budete zodpovídat
    • Juro, hajzle komunistický, sklapni, aby Ti někdo nerozšlápl ten Tvůj rudý rypák, jako
      Foldynovi, ČSSD, komunistickému agentovi!
    • Příteli. Mám obavy, že nebudou...jinak za přezdívku Zaanálek máte palec nahoru *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit