Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jsi absolutně nekvalifikovaný zaostalý zakomplexovaný deb*l :)))
  • ... jenom největší primitiv vypisuje romány o něčem, čemu ani zamák nerozumí, moulo :)))
  • ... akorát tvůj pidimozeček nemele, tupane :)))
  • ... jenom nejzdegenerovanější primitiv, který nedokáže nic víc, než zde blít, omílá koblihy :)))
  • ... samozřejmě s póvlem o tom diskutovat nemám důvod, zoufalí pitomečkové :)))
  • ... je geniální, kolik primitivních hlupáků článek trotla rozžhavil do červena, paráda :)))
  • ... Tomáš Chalupa je rozdrolenej dávno :)))
  • Položit mandát a vzdát se strany to by byl čin hodný hrdiny a rovného člověka .Jinak jsou to jen kecy. Do dnešního dne o ní nebylo ani slechu a najednou je plná morálky ,copak se stalo že tak najednou procitla???? že by vyšší nabídka??? ať jde do análu. *9*
  • Koukám že některejm se nerozvítí ani když jim na naprosto zřetelný důkaz posvítíte reflektorem! Možná jim vrhá stín ta kobliha či co?
  • Bureš stejně skončí v krimánále, pokud neemigruje do Putinstánu. Boží mlýny melou sice pomalu, ale melou!
  • Co si to jen ta ženská dovolila, postavit se proti Burešovi, že. Kobliháři na ni teď nenechají niť suchou. Taky s chutí dám koblihy, ale koupím si je a nečekám až je Bureš upeče ve své pekárně podniku-státě a dá mi je jako úplatek.
  • madla.znadrazi
    Můj pes povídal, že mu možná něco uniklo, ale o té paní dosud tak nějak ani neslyšel a teď je z ní mediální hvězda, dnes bude dokonce pomlouvat Babiše v Top ČT televizi ....
  • Máš recht - já jsem neměl potřebu snížit se k donášení na své spolupracovníky a zdárně spolupracovat s mocnou StB před rokem 1989, jako činil donašeč Babiš vulgo Bureš alias Čáp z čapího hnízda, který si tak zatížil své vlastní svědomí, pokud v ů b e c nějaké má.
  • nebo kulky .....! *11*
  • Ve šplhu k výšinám byla krotká jak ovečka na další šplh však neměla IQ jedině potom s přirážením bez šplhu. *11*
  • tady děvče se totiž nebojí! Má svoji představu a za tou si stojí! A jde si za svým jako D'artaňan. Neochvějně vyhrává souboje. Málem vzorem ctnosti a odvahy. Ty Kykina - když už jsi takový bezbřehý charakter a náš krystalicky čistý hrdina, že by jsi poctivě složila mandát ? A nebo je v parlamentu teploučko, platíček a náhradičky běží? A já budu taková ta zbloudilá krysa, která se po zádech jiných vyšplhala ke korýtku a nyní se ne a ne odtrhnout? To by se pak lehce mohlo stát, že u vás v ulici ti každý, ale naprosto každý může přijít načurat před dveře. A právem.To už se tak vytříbeným charakterům dělá.
  • Čo bude teraz Bureš robiť, do iiči? Ovce niechcú robiť v jeho podniku-štáte. Že by tuná naozaj bola hen tá demokracija, boha jeho?
  • Ta paní je využila ANO k tomu aby se dostala do sněmovny a potom si mohla vybrat kam uteče. Nejspíš ji Kalousek bude vyhovovat, všemu rozumí a do všeho kecá. A pan redaktor tam patří také !!!
  • Ty okusovaci emerickejch prdeli, jdi do prdelee..hi..hi
  • Nechápu ty minusy.Pokud je to špatně, tak se nedivím, že je tady vše v bordelu.Vynechte z toho Babiše a tuhle slečnu nebo paní.O těch se nebavím, pozastavuji se nad tím, že je špatné navenek působit jako názorový monolit.
    Pokud volím stranu, tak mám v programu stěžejní body, které musejí být pro tu stranu zavazující.Není možné, aby při hlasování někdo hlasoval ve prospěch opozice.Je to stejné jako kdyby na ME ve fotbale váš obránce přihrával utočníkovi z druhého týmu na gól.
    Já neberu nikomu jeho názor, ale pokud je uvnitř strany přehlasován, tak by se neměl při hlasování stavět na druhou stranu.To potom nemá význam nějakou stranu volit, když se nemohu na názorovou jednotnost spolehnout.Díky přeběhlíkům bylo v minulosti schváleno pár nepěkných věcí.Pokud se Vaše názory přestanou slučovat s vaší stranou, tak odejdete, ale nehlasujete proti.To si myslím je fair.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit