Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je neuvěřitelné, že existují tvorové, kterých nulový obzor končí na těchto stránkách :)))
    • třeba ty?
  • Ruská pátá kolona se činí, tolik příspěvků *2*

    Ti Amerikáni by tady měli zůstat a konečně postavit ten radar. Aby kremelského skřeta přešla chuť na "bratrskou pomoc". *2*

    Jó, Poláci jsou jinší kabrňáci. Mají s Rusem své nedobré zkušenosti:

    Poláci konvoj vítají, chtějí, aby i zůstal, říká novinář

    video.aktualne.cz/dvt...fea04/
    • To ti nestačí ten radar v Brně? *16*
    • Pozor, soudruhu, abys nezavařil klik-automat *2*
    • fakt nedobré, osvobodil je, německé území jim vybojoval, prostě hrozné zkušenosti. ta západní část Ukrajiny, aby bylo jasno, byla polská asi tak jako Zakarpatí české.
    • A ty jsi čí kolona, anonyme? Možná, že ti není známo, že se "bratrské pomoci" v roce 1968 zůčastnili i ti tví hrdinní Poláci. A to, že si nyní hrajou na vojáčky a děti školního věku hrdě proklamují jak vezmou zbraň a půjdou bojovat, to mně připomíná spíše nejen znaky totalitního státu, ale zcela určitě touhu zavděčit se jinému velkému bratru. Ono totiž něco podobného bylo v Německu v polovině třicátých let, také tam vychovávali mladé chlapce i dívky k boji a kdo nechtěl, ten byl zrádce.
      • Zlej Trolle,meleš páté přes deváté,vyzkoušej jiný translátor,ten co používáš si s ruštinou moc nerozumí. *3*
    • možná až k něčemu dojde budou si moci Poláci zase uškubnout kousek České republiky jako v roce 38. A o něco později je Američané převálcují jako Němci 39
  • Nábor stávkujících proti vstupu okupačních vojsk US Army na území Novočeska proběhne zítra v 10.00 hod. před všemi úřady práce .Čest. *10*
    • A pozítří bude proveden "odsun" všech rusofilů do jejich země zaslíbené. Tak sbalit kufry a v pondělí v šest ráno na vokzale. A nezapomeňte, že se bude vekslovat čas o hodinu napřed. A o kolik si převekslujete časy až pojedete na Sibiř, to vám řekne Puťka. Pokud vám ovšem ty časy neseberou. *2*
      • to bys odsouval, kdyby ti dali čepici s runami, že *16* *16* *16*
        • Rusofilové by mi dali runy? Kde by je sebrali?
  • Proti radaru jsem byl taky ale konvoj vítám.
    Radar byl protlačován na základě lživých argumentů (obrana proti Iránu, 0 dopad na zdraví, atd), tedy lžiargumentů takové povahy, které teď používá Putin ve spojitosti s Ukrajinou (Topolánek od něj asi hodně okoukal). Nikdy jsem nebyl příznvce Ruska, ale neberu nekriticky vše, co nám sem Bushovi jestřábi chtěli nacpat.
    Od Radaru se politická situace dost změnila, v USA u kormidla už není Bush a dost se toho změnilo k lepšímu (i když rusofilové nebudou nikdy souhlasit) a Putin se naopak totálně zbláznil.
    Konvoj odsuzují je největší rusofilní křiklouni, kterých je sice minimum, akorát hodně řvou. takže pokud si pan Hlas myslí, že rusofilové = český národ, tak by měl omezit příjem alkoholu na doporučované 4 deci vína denně.
    • pokud si naopak myslí, že národ jsou rusofobové plete se opravdu pořádně. a ten konvoj není konvoj, je uveden jako demonstrace síly.
    • No taks nám to vysvětlil USAfile.......hned jsme klidnější.... *6*
  • je vyhlásit Českou republiku za otevřenou zónu, ať si tu která armáda chce profrčí, škody nenadělá a ještě naši prodavači v bufetech s rychlým občerstvením vydělají, čímž se zvedne hrubý domácí produkt. Máme s tím historické zkušenosti, jen je třeba aspoň 24 hodin předem uklízečce na Hlavním nádraží v Praze nahlásit průchod té či oné armády ať stihne vytřít podlahu a informovat cestující aby nezavazeli v cestě....
  • http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/americka-kapitanka-odmitla-vypustit.html?m=1
  • Mějte se pánové. Dnes budu nakupovat a relaxovat.

    Oblékla jsem si černé kalhotky a černé punčochy. Černou minisukni a červený
    roláček který odhaluje přírodní krásná prsa číslo 3. Nakonec černou bundičku
    a Bože já jsem kočka. *14* *14* *14* *14* *14*

    Je pátek a jak se říká blázni mají svátek. Tak všechno nejlepší rusofilové. *15* *15*

    Mějte se
    Vaše vášnivá kuřačka Simča. *14* *14* *14*
    • myslím, že na Hlaváku zapadneš do tamní společnosti, držím palce
    • Koukám, že máš velkou zásobu dámského prádla, Simone. Inu my ti tvoji úchylku nebereme. Jen kdybys byl zde v diskusích trochu rozumnější.
      • Já jsem holka Bohouši a holky nosí kalhotky. Smiř se s tím konečně a nezáviď.

        Simča
    • jo night club volá *1* travesti show co?za co jdeš za vondráčkovou?
      • Jsem holka zlato. Užij si svátek.

        Pa blázne

        Simča.
        • Simčo jseš komediantka. Už si to ani tady nelze představit bez tvých gagů.Škoda, že nemůžeš poskytnout nějaké video o své nebetyčné kráse.Tak si to dál užívej a piš co nejvíc, ať se zasměji.Někoho sice můžeš nas.at, ale toho si nevšímej. Člověk musí mít fantazii, jinak by tě mohl jako někteří opravdu považovat za zneuznanýho dědka.Myslím podle těch příspěvků, které bohužel směřuješ jenom na východ.Ale budiž, jiná už asi nebuideš. Na převýchovu jseš už zase moc stará i když jseš mladé děvče.
          • Mám tě ráda.

            Simča
  • Poláci konvoj vítají, chtějí, aby i zůstal, říká novinář


    http://video.aktualne.cz/dvtv/polaci-konvoj-vitaji-chteji-aby-i-zustal-rika-novinar/r~605b6ef8d3d211e4a66e0025900fea04/
    • Poláci se paktovali už s Hitlerem a přiživili se také na Sudetech. A pak se hróózně divili jak s nimi jejich "spojenec" zamet......dějiny se opakují....
      • S Hitlerem se paktoval Stalin. Poláci se Němcům i Rusům bránili, rudý ko.ote!
        • Poláci se svým, tehdy ještě vzorem Hitlerem, zabrali naše pohraničí taky, ddsnes na ně ve zlém tamní Češi vzpomínají. jo že je pak kamarád obsadil, to už byla jiná píseň
        • bránili se jen vám esesáku když jste je podtrhli ve vašem paktu.....
        • ale historická fakta nezměníš.....
  • Až odvezou do nově otevřeného diagnostického centra pro duševně choré v Klecanech místního pisatele pod 10 nickama tak se smrskne diskuse ze 150 na 30 příspěvků !!!
    V opačném případě jde o placeného pisatele portálem Tiscali .
    • ... nefandi si, moc toho tupce intelektuálně nepřevyšuješ, blbe :)))
      • tebe ale vždy
  • No a když vlezou na dálnici bez známky a snímače poplatků tak poldové budou koukat jinam ? *3*
    • ... budou čumět na tebe, vypatlanče :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit