Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Petránek je jeden z mála profíků pravdoláskařů, spíš bych řekl, že patří k elitě novinářů, nelže, je objektivní, a už je náš, obyčejných lidí, ne chartistů - to už je sprosté slovo
  • Pišta Žiga tečka a Not CSSD musí pochopit že Zeman je jejich prezident, doufám že to už brzy pochopí.
  • Je jasné že Zeman tuto potápějící loďku nemůže zachránit, za vše může Havel který vedl puč a sliboval lidem rajský život, jak to skončio vidíme kolem sebe, vybíráním popelnic a zločinností 10 x větší než za minulého režimu, veškeré firmy jsou rozprodány do cizích rukou a lidé živoří na dluh který je na osobu obrovský, čili skončilo to po roce 89 nakonec úplným krachem.Žádná sláva se nyní konat nebude, to je jisté.
    • Zázraky se konat nebudou. Nyní je hlavní, že jsme se zachránili před protektorátem Schwarzenberg + ten Rakouský sudeťák a Posselt sice nic neřekl, ale nepochybuji, že by si nechal ujít příůležitost...
    • Nehledej v presidentovi žádného záchrance. Je to jen "kladeč věnců", jak sám o sobě říkal Havel. Ten rajský život si musíme sami vytvořit vlastní poctivou prací a šetřením.Nikdo nám ráj nedá. A to špatné co tady je, to je právě ten komunistický hnis z komunistického vředu, který po Listopadu praskl a ten rudý hnis vyhřezl. A zatím jsme ty rudé s.ačky neuklidili, naopak rudá p.asata a tupci se v tom rochní.
      • Jen si uvědom že ten vřed dnešní je daleko horší než ten komunistický, a vo tom to je, jak říká Pitkin.
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.To aby chudáci kati makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
  • Nejdůležitější věc,který je třeba řešit,je přestat zadlužovat tuto zemi a začít svižně splácet nasekané dluhy i za cenu,že to bude hlupáky i lumpy pořádně bolet.Že by zrovna Zeman uvedené prosazoval,to se u něho očekávat nedá.Cesta ke státnímu bankrotu a tík k tomu,že bude muset náš národ tento životní prostor opustit,bude pokračovat i se Zemanem.Zeman je dobrý ,řečeno po zemědělsku,akorát tak za vůz,aby hnůj nepadal.
  • "Lidem je zle, tak zvolili Zemana"
    Je to sice menší zlo ale stejně bude ještě daleko,daleko hůř!Kapitalismus byl je a bude stále horší! Opakuji tu nejkratší definici: Krad starý Mates jako straka,krad u bohatce i u žebráka pak na vše co nakrad a co bylo vzato dal ceduli"Soukromé vlastnictví je svato!"
    Jinak Obama teť podepsal zrušení rozpočtového stropu.Takže se natiskou další miliardy doláčů a zaplatí to celej svět. No a u nás ?!?!

    http://www.verejnydluh.cz/
    http://www.voxvictims.com/2011/10/10/vizualizacia-dlhu-usa/
    Werich s Voskovcem sice zpívali "Naschledanou v lepších časech!" ale nevím nevím....
  • Současní zmrdové (Nečas, Kalous,Benda(ik),Stanjra,Švanc,Dráb aj.) a co je zarážející ,že se k nim už řadí i Pospíšil ,za posledních 5ročků udělali z ČR feudální stát ,kde mohou mocní vše (ODS ,KOP09,PIDEM,Duka, VLK a jiní nenažranci vše ) a na ně není špagát v podobě zákonů-Vlastička ,Dalík,Kalousek,Topolánek.Na lůzu mají zákon,ale na spřízněné duše ruka zákona myslí.
  • Zeman je můj prezident!
    • Emigruj!
    • Zeman je naděje tohoto národa, mnoho pomatenců to zatím naprosto nechápe.Zejména takzvaná kulturní fronta se totálně zkompromitovala.Já očekávám, že v dohledné době bude s nadhledem pomáhat řešit vše, co zkazila tato současná politická zlodějská sebranka.Přeji mu pevné zraví.
    • A kčemu ho potřebuješ ??? *1*
      • Tome,nereaguj na toho blba.'Pan JuDr' pravy si vypujcil nick.
        Asi u toho kradeni onanuje...
        • Tak nevím, je nebo není tvůj prezident?
          • Prezidentem zvolenym stadem samozrejme je,ale je otazkou,kdo ''Emana z Nusli'' za sveho prezidenta povazuje.Ja jej za prezidenta nikdy povazovat nebudu-kdyz se ptas.
            Pruzinskeho jsem rovnez za prezidenta nepovazoval...
            Ti dva prognostici jsou mi uplne volny!
            At je to jak je-stado stejne na vyber z onech kandidatu nemelo,tak blbce presvedcil ten,jez lze a obklopuje se pochybnymi lidmi...
            Ale slova Pruzinskeho byla zavadejici:
            Pravda a laska zvitezila nad lzi a nenavisti! *1* *1* *1*
            • No vidíš já jsem zase nepovažoval za prezidenta Havla, nebyl to můj prezident.
  • Nyní bude lidem navíc na zvracení.
  • Kdyby tam byl ten syn nácka, tak by to bylo lepší ?
    • ... irelevantní otázka hlupáka
    • Hurá globální kolonizace afrických států byla zahájena?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit