Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Petránek je jeden z mála profíků pravdoláskařů, spíš bych řekl, že patří k elitě novinářů, nelže, je objektivní, a už je náš, obyčejných lidí, ne chartistů - to už je sprosté slovo
  • Pišta Žiga tečka a Not CSSD musí pochopit že Zeman je jejich prezident, doufám že to už brzy pochopí.
  • No vidíš já jsem zase nepovažoval za prezidenta Havla, nebyl to můj prezident.
  • Klídek ty bukvice jedna, prdne ti žilka v lejnu a potáhneš nohu *1* *1* *1*
    Jak je možné, že se takový blb naučil číst a psát? No, háčky a čárky nic moc, ale pár ran rákoskou by to spravilo
    *1* *1* *1*
    Že tě doma víc nemlátili.
    Aby jsme si to ujasnili, já do tebe nereji pro to, že si myslíš, že jsi pravičák, ale pro ten tvůj fekální slovník a urážení všech s jiným názorem.
    Nemyslím si, že všichni voliči KŠ jsou čuňata, ale po tom co si zde přečtu, tak do stád, lůzy, norků a dalších inteligentních výlevů, zde drtivou většinou přispívají právě ti zmiňovaní zastánci KŠ. A dokud budu moci, tak zde budu. Měj se Honzo. *1* *1* *1*
  • Zázraky se konat nebudou. Nyní je hlavní, že jsme se zachránili před protektorátem Schwarzenberg + ten Rakouský sudeťák a Posselt sice nic neřekl, ale nepochybuji, že by si nechal ujít příůležitost...
  • Taky ti přeji hezký den ty pako, aby nevozili po poutích tebe za nepravý titul JuDr. *12*
  • Prezidentem zvolenym stadem samozrejme je,ale je otazkou,kdo ''Emana z Nusli'' za sveho prezidenta povazuje.Ja jej za prezidenta nikdy povazovat nebudu-kdyz se ptas.
    Pruzinskeho jsem rovnez za prezidenta nepovazoval...
    Ti dva prognostici jsou mi uplne volny!
    At je to jak je-stado stejne na vyber z onech kandidatu nemelo,tak blbce presvedcil ten,jez lze a obklopuje se pochybnymi lidmi...
    Ale slova Pruzinskeho byla zavadejici:
    Pravda a laska zvitezila nad lzi a nenavisti! *1* *1* *1*
  • Říkej mi jak chceš. Mne dokáže naštvat jen inteligentní člověk, což ty bohužel nebo bohudík nejsi. *1* *1* *1*
  • Tak nevím, je nebo není tvůj prezident?
  • Blbe, syn předsedkyně senátu Němcové jezdil státním autem a za naše peníze jako by bylo jeho, kdoví jak dlouho než se na to přišlo, to se ti líbilo?Když si holka přibere na projížďku pár kamarádek je to asi trestný čin, magore!!
  • Chtěl, kopnout tě do řiti, blbe.
  • Jen si uvědom že ten vřed dnešní je daleko horší než ten komunistický, a vo tom to je, jak říká Pitkin.
  • To vis,ze ne RUZO,mohu Ti tak rikat-ne? *1* *1* *1*
    Tva zzenstilost se nezapre ty gumo...
  • Copak soudruhu ''doktore'' a jeste prav...
    *1* *1* *1*
    Bud rad,ze jsi obcan tohoto zdegenerovanyho bolsevickyho statu,jinde bys skoncil nekde na hnoji.
    Jsi zmrd,ale to vis,ze ty *12*
  • Nehledej v presidentovi žádného záchrance. Je to jen "kladeč věnců", jak sám o sobě říkal Havel. Ten rajský život si musíme sami vytvořit vlastní poctivou prací a šetřením.Nikdo nám ráj nedá. A to špatné co tady je, to je právě ten komunistický hnis z komunistického vředu, který po Listopadu praskl a ten rudý hnis vyhřezl. A zatím jsme ty rudé s.ačky neuklidili, naopak rudá p.asata a tupci se v tom rochní.
  • Je jasné že Zeman tuto potápějící loďku nemůže zachránit, za vše může Havel který vedl puč a sliboval lidem rajský život, jak to skončio vidíme kolem sebe, vybíráním popelnic a zločinností 10 x větší než za minulého režimu, veškeré firmy jsou rozprodány do cizích rukou a lidé živoří na dluh který je na osobu obrovský, čili skončilo to po roce 89 nakonec úplným krachem.Žádná sláva se nyní konat nebude, to je jisté.
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.To aby chudáci kati makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
  • Ty mamrde ještě žiješ? Už jsem myslel že jsi emigroval, vem Pištu a mazejte jinde aby váš prezident nebyl Zeman.
  • Nejdůležitější věc,který je třeba řešit,je přestat zadlužovat tuto zemi a začít svižně splácet nasekané dluhy i za cenu,že to bude hlupáky i lumpy pořádně bolet.Že by zrovna Zeman uvedené prosazoval,to se u něho očekávat nedá.Cesta ke státnímu bankrotu a tík k tomu,že bude muset náš národ tento životní prostor opustit,bude pokračovat i se Zemanem.Zeman je dobrý ,řečeno po zemědělsku,akorát tak za vůz,aby hnůj nepadal.
  • Džanre bull, chas mrivinč, gadžo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit