Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta ženská co popsala,jak udává známé a jak se bojí na ulici,to neudělala bez důvodu,byl v tom patrně  sexuální motiv-touží po mohutném černém údu ,touží nosit v břichu míšence.A v tom jí překáží jak rodina,tak přátelé.Však ono se jí toho v dnešním Německu dostane až se jí to líbit nebude .

     

  • Opravil bych název článku na " Dnešní společností prorůstá neskutečná blbost promíchaná s idiotskou naivitou.
  • Kterej arabskej přičmoudlej vepř (monarcha) tuhle blonďatou prostitutku asi platí? Ona je ostudou, zrádkyní a odpadem evropských národů. Kdyby za komunistů někdo začal žvanit o Aláhovi, tak by rovnou putoval do blázince. Za Ády do koncentráku. To ovšem ještě lidé používali zdravý selský rozum. Dnes mají navrch schizofrenici.
    • snílku, kdyby to byl jenom sen. Ona je to holá skutečnost a o to je to horší.
  • Dnešní společností nenápadně prorůstá muslimský mor
  • Jen malá ukázka schopnosti asimilace barevného obyvatelstva :
    Doma se nám povalovaly staré housle. Nikdo na ně nehraje a tak jsem dal inzerát.
    Od jednoho spoluobčana jsem obrdžel tuto nabídku :
    dobri vecer na bydnu vam za houvsle,4000,tisice jestli mate zajem.pro
    sina,doškoli,dekuji
    Nevěřícím mohu zaslat mailem. *4*
  • ... neboj, debile, tento můj plk je konečně mou nejposlednější návštěvou mezi dementy zde :)))
    • zameč a vyskoč......
  • ... čau, Strašíku, jak jsi vysvětlil svým příbuzným, že máš dementní povolání?
  • ... Strašík zase jednou testoval dementy, které zde ve své demenci opečovává, blb mezi blby :)))
  • Gabriel Leckéši:
    Toto jsem poslal "Aquaparku Poprad"
    ... počkám si na odpověď a pak se obrátím na státní hygienu ...
    Dobrý den,
    žiji delší dobu ve Francii, jsem v důchodu a jsem Slovák.
    Koncem srpna jsem plánoval dva týdny dovolenou právě v Popradu av Aquaparku.
    Koncem srpna proto, že doufám, že už nebudou horka a takový velký nával. Je tam krásně (jednou jsem tam už byl) a táhne mě to tam pořád, ale spíše jsem neměl možnost.
    No po zveřejnění fotky, že se tam u vás "koupi v hábitech", jsem své rozhodnutí změnil a zrušil i ubytování v penzionu. Zůstal jsem totiž zděšen, že jak se u vás hazarduje se zdravím vlastních občanů.Vysvětlím a pak mě můžete byť udat, i když nikdy jsem nebyl rasista čí xenofobie:Ako píšem, žijem vo Francúzsku a vidím to tu denne na plážach pri Atlantiku. Mnoho moslimiek v burkinách, spočiatku ma to zaujalo, že ako sa dá v tom kúpať, ale dá sa. Niektoré sa len prechádzajú po pobreží pláže, po členky vo vode, v skupinkách. Keď sa blíži väčšia vlna, zdvihnú tu burkinu nad kolena a vtedy som uvidel na jednej z nich veľkú mokvajúcu ranu v podkolení, medzi stehnom a lýtkom, skôr na lýtku, veľkosti asi 5-10 eurovky, pre predstavu. Bolo to nechutne a neviem, čo to bolo, ale bolo to neošetrené a mokvavé - ružovo červene. Už som na tej pláži do vody nešiel. Presunul som sa na druhu a tam to iste - ženy v burkinách, zahalene , v skup inkách prechádzajúce sa tak isto vo vode po pláži. Zrazu jedna si cupne, že ako niečo pozerá vo vode, ale začala vykonávať VEĽKÚ potrebu!!! Okolo sa hrali v piesku a kúpali malé deti. Opláchla si “ehm”(svoju riť), viete teraz čo a pokračovala v prechádzke. Výkaly, čiže ľudské exkrémenty ešte dlho tam omývali vlny oceánu. Ďalšiu som videl sedieť na nejakej handre (tiež v burkyne ) ako si oškrabáva niečo z vnútorných strán stehien. Nevidel som, ale domyslel som si podľa pohybov pod handrami. Zvedavosť mi nedala a išiel som sa pozrieť, po jej odchode na miesto a skutočne - kopa hrubých, kožených šupín sa tam váľala. To je len par prípadov, ale za tie roky som toho videl podstatne v iac a určite by vám to nebolo prijemne vidieť ti ež.Hygienické návyky týchto žien sú obmedzené na dobru vôľu ich muža či otca. Niektorým nie je dovolené sa doma okúpať aj dva týždne, bol som na návšteve v takej rodine, kde otec povedal 11-ročnej dcére, že okúpe sa, až sa vydá a muž jej to dovolí. Takže taká hygiena vládne medzi nimi a potom chodia na verejne kúpaliska urobiť si očistu, keďže doma nesmú! Ja som bol totálne zhrozený a znechutený z toho,že púšťate tieto indivídua do verejných bazénov, medzi deti, ženy, mužov, ktorí nemajú žiadnu imunitu voči exotickým nákazám a chorobám a ohrozujete ich zdravie a životy. Ja si svoj nenechám ohroziť a už v živote nevkroč ím do vášho Aquaparku a dúfam, že moje rozhodnutie budú nasledovať všetci normálni a zdraví ľudia Slovenska. Strávil som asi rok (s prestávkami) vo Francúzskych nemocniciach a mal som možnosť vidieť, že v akom stave a s akými chorobami tam prijímali arabské ženy. Infekčné oddelenie muselo byt rozšírené o celé jedno poschodie zo štvorposchodovej nemocnice. Syfilis, rôzne pohlavné choroby, mokvajúce infekčné rany po celom tele, nechutne výtoky z pohlavných organov, atd... to všetko dokážu ukryť pod tými burkinami, až do kritického stavu, kedy už musia navštíviť lekára a muž im to dovolí, ale väčšinou býva neskor Mimochodom, to čo mala ta pani na sebe nie je kúpací odev, je to bežná burkina na celodenne nosenie, len je farebne upravená, aby vyzerala ako kúpací odev. Ony v tom chodia celé týždne, neumyté a potom vy ich v tom pustite do verejného bazéna, medzi deti a zdravých ľudí – no hrôza. Sľubujem, že nikdy už nevkročím do vášho Aquaparku a aj tu vo Francúzsku už vyhľadávam len opustene pláže, bez servisu, komfortu, občerstvenia. Ale moje zdravie a život si vážim viac ako toleranciu, nutnosti prispôsobiť sa inej kultúre a
    • ... jsi nepoužitelný kripl, jen tak dál, tapetuj, tapetuj, tapetuj, blbečku :)))
    • zvyknúť si na exotické nákazy, infekcie a choroby. Ak vám vadia šortky po kolena (ja ich nepoužívam, ale viem, že ich zakazujete) mali by vám vadiť aj tieto nehygienické habity ukrývajúce prenosne infekcie na tele týchto osôb. A mimochodom - nie my sme prišli k nim, ale oni k nám, takže by sa v prvom rade mali oni prispôsobiť na a nie my im. Ale ak takto budete pokračovať vo svojej benevolencii voči zdraviu a životom svojich zákazníkov, dúfam, že v krátkej dobe skrachujete, zavriete svoj Aquapark, alebo vám ostane 30 verných moslimiek a každý večer môžete meniť vodu a dezinfikovať.Veľmi ste ma sklamali svojim benevolentným prístupom k svojim zákazníkom.
      Váš bývalý návštevník
      Tohle by mělo platit i pro Teplice a vůbec všude, kde se koupou muslimové!
  • z nacismu německého, to jsou ubohé zbytky minulosti, jako spíše z nacismu který po válce ovládl USA a metastázuje do světa jako rakovina. Jediná účinná léčba protirakovinový preparát Putin.
    • židovský nacismus?
      • ... ale kdepááák, tvá bezkonkurenční deemence, sr*či :)))
      • vzdělaní vědí o čem je řeč, ignorantům je ztráta času něco vysvětlovat.
        • ... rád si hraješ na vzdělance, ale jsi a nadosmrti zůstaneš balíkem, kriple :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit