Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inflace jako prase, pro potraviny vláda doporučí jezdit do Polska, na Ukrajinu si půčuje, porušuje platné zákony, jako valorizace důchodů, podepíše dohodu o relokaci migrantů, ... Vláda amatérů v čele s prodavačkou mobilů, traktoristou a elektrikářem, kteří své práci ve vládě nerozumí. Hlavně, že jsme nejlepší, objednáme zbytečná letadla 2x dráž, než např. Izrael, a to nejdůležitější je, že "antibabiš" za každou cenu. Žádný jiný program neměli. Voliči pětikoalice musí pištět blahem, jak to tady tahle vláda oře. A ještě sama sebe pochválí. 🤮

    PS : díky za toho blijícího smajlíka, chyběl.

  • Kde máš výplatu táto?!

    Mámo hrál jsem karty a hrál jsem skvěle. Dostal jsem soupeře pod tlak, až z toho byli na nervy.

    No a kolik jsi vyhrál?

    Mámo to není podstatné, hrál jsem dobře, pěkně jsem se pobavil, popili jsme, no prostě skvělý večer.

    Tak už dost! Kde máš peníze?!

    Všechno jsem prohrál. Ale to přeci není podstané, mámo. Hlavně že jsme zdraví!

  • ..ilustrační foto hovoří za vše ... dva totální idioti, zcela odtržení od reality .. ten náš jen  z deseti tituly před a za ... ale ten je opravdu do Bohnic ... když mně jiní nepochválí, pochválím se sám ... signalista s černým prstenem ... totální trotl!!

  • Ukrajina prodána a je to! A kdo je novým majitelem Ukrajiny? Zastavení třetiny
    plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon,
    který podmínil souhlas Kongresu s mamutí válečnou půjčkou  - zastavením
    transportu ruského plynu do Evropy! 
    Toto je válečný zločin USA proti celé Evropě!Pokud Kyjev nezastaví alespoň část ruského plynu do Evropy, tak americký kongres neschválí, či výrazně omezí disponibilitu  s obrovskou válečnou půjčkou  ve výši 40 miliard USD Ukrajině.   A protože Kyjev půjčku nutně potřebuje, tak na toto vydírání musel v úterý přistoupit -  i když tím přijde o miliardy dolarů za tranzit ruského plynu do Evropy.  Úvěr je zajímavě koncipovaný, protože věřitelem  úvěru  není americká vláda, jak by se dalo předpokládat, ale přímo Federal Reserve, tedy americká centrální banka. Jinými slovy, za tento úvěr nebude Kyjev dlužit Washingtonu a jeho vládě, ale bude dlužit FEDu.  A to znamená co? Že bude dlužit  Domu Rothschild napřímo. A je to venku!!!  Prostě židovský prezident Ukrajiny z Krivoj Rogu zadlužil zemi u sionistických Rothschildů.  Svůj ke svému!?!A
    teď už si naivní(?!?) Ukrajinci mohou rovnou vystrojit své
    pochorony, protože z tohoto dluhu už se nevyhrabou a ani to není cílem
    USA.
    Zelenský byl do funkce "dosazen" právě proto, aby předložil Rothschildům celou Ukrajinu na talíři. A k tomu teď došlo.  Ale
    Ukrajinci o tom zatím vůbec nic neví! Jsou ve válečném stavu a v tom
    drží veškerou neomezenou moc jen prezident jako vrchní velitel a
    celá činnost parlamentu je tak suspendována!
     Takže Volodymyra Zelenského  stačilo podmáznout, strčit mu kokain pod nos (obrazně i doslova), vložit $$$ na jeho účty ve Switzrlandu,  v Panamě, v Belize...(!?!)Volodymyr
    Zelenskyj, který mj. figuruje ve svodkách Pandora Papers,
    je zkorumpovatelný tak snadno, že snadnější to už být nemůže a 
    Ukrajina je už majetkem Rothschildů! Hotovo, vymalováno a největší  konceptuální kolaboranti mohou teď začít řvát "Slava Ukraini!"Ani jim nedojde, že Ukrajina právě dostala nového majitele!A douška na závěr:P. Fiala podepsal obrovský dluh na obnovu Ukrajiny.  Ale podepsal i to, že ČR bude platit i úrok!!! Každý rok půjde 0,5 mld. z našeho rozpočtu.  Zdá se, že aby to ČR vůbec mohla zaplatit, začne výprodej půdy naší země !?!

  • Nikdo není na světě zbytečný. I ten největší blbec může na světě sloužit jako špatný příklad.

  • Když se tím chlubí pravdomluvný pan Fiala, tak to prostě nemůže být jinak.
    Každý přeci ví, že tenhle člověk by nezalhal, ani kdyby mu šlo o modrého ptáka. 

  • Dvojkrypl na jeden záběr...


  • hodnocení by mněl Fiala nechat  na lidech ,za mně , to mu rozumí jak koza náklaďáku

  • V říjnu uplynou dva roky od zveřejnění uniklých dokumentů v rámci kauzy Pandora Papers, které mimo jiné odhalily offshorovou strukturu bývalého premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Jak pokračuje vyšetřování jeho nákupů přes firmy v daňových rájích? České a americké úřady se k němu nevyjadřují. Sdílnější je francouzská prokuratura, ta v rámci svého šetření řeší žádosti podané na základě mezinárodní vzájemné pomoci

    Který z vládních politiků udělal takovou ostudu a tolik toho nakradl  jako tato svin.!

    • Kde těch zbylých 299? Ale ono to účel prostě splnilo, tak co. 

    • Gorobilypes

      Tak po té co tam figuruje Zelenský se po PP slehla zem 😁

      • Slibovaly že po volbách zveřejní celý seznam Čechů s PP , a nic 😀 

        • To už pro presstituty není "na programu dne". Asi bychom se divili! 😉

  • Ten Fialový šmejd se může vychloubat nějakými "úspěchy", které ani žádné nemá jen proto, že ho ve lžích kryjí mainstreamová média. V čase Babišovy vlády se mainstream mohl přetrhnout aby Babišovi čímkoliv zavařil, jakýmkoliv nepodstatným štěkem, ale teď najednou mainstreamu moc nevadí ani kauza organizovaného zločinu Dozimetr. Však taky vláda vybraná hlavní média pokoutně dotuje z našich daní. Nejvíc ta přízeň médií k vládě lze poznat na Novinky.cz a Seznam zprávy. Nedivil bych se, kdyby i tady tento plátek za přízeň vládě taky něco inkasoval. Peníze nesmrdí ani od zločinců, pokud se jedná o velké částky. Není vidu ani slechu ani po Milion chvilek. Čapí hnízdo podle aktivistů Milion chvilek prý ohrožovalo demokracii, kauza organizovaného zločinu Dozimetr zřejmě ne. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit