Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomuto tématu bych podotknul jediné. Běžte po krámech a podívejte se na ceny. Po razantní devalvaci koruny nám ve všech komoditách šplhají ceny ne o několik procent, ale řádově o desítky procent. Takže domácí poptávka brzdí. Mnou si ruce bankéři, kteří jen tahají z lidí formou půjček, úvěrů atd. další a další peníze ženoucí je do dluhové pasti.
    Osobně si koupím co potřebuji a na co mám. Nápad rady ČNB je promyšlený tah nadnárodní ekonomiky vydojit z naší republiky co se dá. A za to se v roce 1989 cinkalo klíčema ?
  • Tak jako tak, svět této civilizace spěje ke katastrofálnímu zhroucení. A jelikož mu vládnou vlci místo moudrých, nedá se s tím moc dělat. Zatímco světu vládne "horních deset tisíc", kteří tahají za šňůrky a jsou (navždy?) zabezpečení, podřezávají si nevědomky už teď pod sebou větev. Komedie s převzetím moci masou se budou opakovat. Vstanou noví bojovníci a pro změnu zase oni budou těmi vlky, kteří vše sežrali a posadí svá panděra nad scénu loutkového divadla. A tak to půjde pořád dokola. A protože svět už nebude mít kam růst, bude bída, nespokojenost a autoritářské režimy. To, co jsme si užili posledních 23 let, na to se bude doma při svíčkách a suchém chlebu už jen vzpomínat. Jako na krátký akční film, bohužel spadající právě do doby, kdy se slavný kapitalismus sám zničil.
  • Je třeba zprovoznit dostatečné množství katovských mučíren.A ty osadit co nejkrutějěími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
  • Bez obalu. Chysta se invaze obyvatel z Alfa Centauri na Zemi. Jsou z rosolu a napadaji vsechny telni otvory, aby lidi vycucli z jejich tela a roztahovali se v nem sami! Nesnaseji cesnek, cibuli, nemyty smrad, chlast a Kalouska. *1*
    • ...a to dává větší části národa velkou šanci se ubránit *1* *1* *1*
  • A zítra tu bude další fundovaný článek jiného ekonoma o přesném opaku to dnešního článku,nejsem dement,nečtu plky,ale starám se,takže se ničeho nebojím *2* *2* *2*
    • A proto si to musíš zanalyzovat vylepšená dvojtečko se závorkami sám, protože záleží zda nám tu píšou ekonomové z Nervu a nebo opravdu nezávislí ekonomové. Dlouhý , Zahradník, Mejstřík, Kohout, Singr a další zastupují nadnárodní korporace a banky a tka jsou závislí na nich. Na Wall Street jedou obchody krize ne krize. Goldman Sachs propočítal trend zlata na sell, short, low - jak si vybereš a vydělávají balík, na forexu si propočítávají trendy u jednotlivých párových dvojic a je jedno zda trend proráží supporty nebo naopak rezistance, musí to určit dobře a to oni umí, nejít proti davu, takže je nic nemůže ohrozit. Káva před měsícem vyklesala na nejnižší hodnotu od května r. 2011 a nyní se odrazila ode dna a pro změnu roste. Kakao roste, pšenice klesá na nejnižší hodnoty za poslední dva roky a tak se na burze vydělává krize ne krize. Oni mají svoje jisté a protože půjčují peníze , tak jim pěkně bobtnají konta z úroků. A jak se mají lidi dole, je vůbec nezajímá. Kapitalismus to jsou peníze na prvním místě za jakoukoliv cenu, i přes mrtvoly. A to jste prostě chtěli, to jste si vyzvonili klíčemi , protože jste málo studovali a neměli jste o tržních principech nenažrané ekonomiky ani tušení. Singr s ČNB devalvovali korunu ani jste nemrkli, Kellner si zázračně i s těmi zasvěcenými jistě přivydělal nějakou tu miliardičku a nám nyní budou říkat, že kdybychom měli euro, tak se to nestane, ale takto oni zabránili deflaci. . O důvod víc pro ty, co nás nás dostat blíže k EU. Pak se s eurem v dluzích budeme vařit jak v papiňáku jako Řecko a další jižní státy. Pěkný nový rok ovčánkové.
    • Kozomrd pod novým nickem :-)) *12* *12*
      • marná snaha aha,hlavy vepřové napsat něco smysluplného *2* *2* *2*
        • Marně se namáháš a ztrapňuješ blbečku, každý už tě zná jako staré boty!! *15*
  • Co získá jeden úspěšný český "kapitalista", o to bude chudší řada obyč. pracujících lidí.Za socíku jsem tomu nechtěl věřit, ale člověk se musí přesvědčit prakticky.Tvrdé poučení.Takto lidi zneužívat je ale také nebezpečné, viz historie. Někdy to ani nebává žádný samet. Na samet nalítnou jenom povolní blbečci, kteří se domnívají, že všechno přijde samo. Po zlu vždy nepřichází dobro.
    • Staň se kapitalistou a nebreč *3* *3* *3* ,takový osly mám moc rád,nebýt toho kapitalisty,nemáš na chleba lemple *2* *2* *2*
    • Napsl jsi to obráceně, po dobru přichází zlo,
  • Čau, otroci !!! Jak se vám to americké otroctví líbí ??? Mě už je to jedno, života mi moc nezbývá, tak to už nějak doklepu. Ale co vaše děti ??? Toť otázka, což ???
    • Nazdar dědku *3* ,hele líbí,nejsem idiot,nemusí mi nikdo říkat co mám dělat,nežiji na dluh a moje děti sice ještě studují,ale nejeví se být k ničemu,takže se o ně nebojím *2* *2* *2*
      • Tak se běž podívat do států s vysokou nezaměstnaností, abys pochopil, že jsou mezi nimi i vysokoškoláci a není jich vůbec málo. V krizi ani VŠ to nejistí. Udělej si exkurzi do Detroitu jak velké strojírenské město s věhlasným automobilovým průmyslem zbankrotovalo. Ovšem to si musíš vidět dál než na špičku nosu, abys si utřel nudli.
      • Od které doby kůzlata studují??? *3* *3*
        • A telata, oslata, krysáčci atd... *6*
  • Ta buchta mluví jistě k věci, ale pozor, je to po celá desetiletí pravidelná konzumentka lihových nápojů v jedné nejmenované středočeské čtyřce a vše zmiňované za ta léta odposlouchala z akademických diskusí mezi mnou a Notem ČSSD, visela na nás okama a uchama dycky jak praštěná a šoupala z obdivu panáky jak zběsilá...a u toho i zůstalo, což z její fotky exaktně vyplývá! Ncméně jen víc takových knedel páč elementárně myslících!!! *6*
  • A slyšela jsem že ten tečka tu kozu znásilňuje nějakým klackem protože už nemůže má 77 let
    to jsou dneska lidi to je děs!!
    • Ta koza je stará 77 let??? Teda ten Tečka je prase exelentní.
      • Je to starý prasák ten tečka, ale koza má 5 a on 77 let, proti němu je to mladice, říkala mi sousedka která bydlí vedle jeho chýše že je od něj stále slyšet řev a mečení, ten ji musí chudáka trápit, půjde to asi babka hlásit na ochranu zvířat.
    • On si bude tak dlouho zahrávat až ho zabásnou, copak nemá rozum??
      • Neměli by na to Pištovo "kozomrdství" už konečně "vlítnout" ochránci zvířat za týrání ??? To by Pišta musel pak tu kozu přemluvit, aby jim tvrdila, že se jí to líbí...Prostě by se zeptali kozy: "Líbí se ti to" ??? A koza na to: "Mééééé, mééééé, mééééé" A Pišta na to: Nevěřte jí, nevěřte jí, bylo to jen jednou a to jsem byl ještě vožralej.....
      • Ten bakelit ale tohle právě strategicky chce, nechat se v teple živit, viz link:
        http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Rom%C3%A1nsk%C3%BD_sloh
        *6*
  • Stalo se za tuhého komunismu.
    Honza přiběhne celý vyděšený do hospody a povídá:"Tak si představte. Franta dostal dvacet roků v Jáchymově protože vykřikoval, že všechny je potřeba vykopat a dát na jejich místa komunisty."
    "To snad ne", diví se ostatní.
    "No jo, on to vykřikoval na hřbitově.", povídá Honza.
    *1*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Není tam už víc smajlíků? Blbečku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit