Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zase bude mít Česko předsedou vlády lumpa.Takže tradice,že prezidentem,nebo předsedou vlády musí být zase darebák se tradičně dodrží.
  • Vážení vylízaní mozci-voliči ODS,bojujte za svoji spásnou ODS,hlavu vzhůru a ptáky nechat v trenclách do zvonu.
    PS. Jarin z NHL letos ještě neposlal všimný!!!
  • Jsem gay a jsem na to hrdy.
  • ostapkotab
    utekl jsem z fejsu,ale tady je tech d#bilu taky pozehnane *2* *1*
  • Ty prý taky chroustáš ty kozí bobky, je to pravda?
    • Jasně dělám si z nich hemenex, přidám trochu toho sejra od Nota a je to mňamka.
  • Ještě ho musím vyblafnout Notovi, ať s toho taky něco má, on má za tou předkožkou takové bílé sejry, to mám velmi rád. *14*
    • To jo udělej si s toho tvaroh!!
      • Jednou tam měl dokonce zbytky lejna soudruha Ransdorfa!
        • A chutnalo ti to soudruhu?
          • Velice. Každému se to nepoštěstí, Soudruh Ransdorf je můj sexuální ideál a zatím platonická láska. *14*
            • Tak ti přeji dobré chuti, ale moc toho neoblizuj ť se nepobliješ !
  • Co se stane ještě před koncem funkčního období: Zeman se uchlastá, zákeřný pes mu shrně koberec nebo přistrčí skříň, takže si rozbije h.bu a z vozejku už nevstane nebo bude z hradu vypráskán pro pohrdání Ústavou. *14* *14*
    • ostapkotab
      . no a prijde tam jeste vetsi *12*
      *15* *1*
    • Ten ožran se nedožije vlastní smrti!
      • Vlastní ne, ale tvé určitě!!
      • Pan Zemn je můj president a hlava státu!
      • *1* *1* *1*
  • Pan Zeman je náš president a hlava státu!! *14* *14*
    • ostapkotab
      . game ovar
    • Je to i muj prezident.
      • Konečně jste vy dva přišli k rozumu!!
        • Trochu blbka, co???? *11*
          • To není blbka, ale blbek Pišta, který stále mění nicky. *3*
  • Je úsměvné jak bolševici plivou jedy na ČSSD, přestože si je zvolili. *1* *1* *1*
  • Nutno uznat, že pan nový premiér má za sebou kromě planých řečí i nějakou tu činnost.Stačí jen připomenout zpackaný prodej OKD podvodníkovi Bakalovi.Nejnověji se ukázal jako velký bojovník, když za vydatné pomoci sdělovacích prostředků ukáznil oponenty ve vlastní straně.Navíc, jako člověk pověřený jednáním o nové vládě, dokázal zatáhnout do této vlády tu nejnedůvěryhodnější, politicky chronicky promiskuitní stranu "Lidovce" a dokonce přes čtrnáct dnů čekal s jednáním, než se vrátil z "nalejvárny" v USA její předseda!Jeden až obdivuje trpělivost ANO, i když ony ty získané pašaliky jejích prominentů za tochu trpělivosti přece jenom stojí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit