Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD je spolu s ODS zodpovědná za korupci zlodějny a státní zadlužování. Proto
    je směšné nyní od Sobotky poslouchat že je na čase začít jednat hospodárně.
    Já říkám že je na čase zamést všechny partaje na smetiště dějin a začít stíhat polistopadovou
    smetánku na jejíž kontech leží lup z 24 let trvajícího rozkrádání státu.
    Rodinky kariérních komunistů jsou dnes tržní mafiáni zatímco řada lidí okradených za
    vlády KSČ se marně dožaduje navrácení svého majetku.
    • Jojo, souhlasil bych, kdyby... Koho tedy volit? Babiše? Okamuru? U ČSSD či ODS je aspoň určitá ideová linie.. Pokud se jim podaří zbavit se zájmových skupin tak je tady naděje. Ale Ano či Úsvit? vždyť to jsou pouze zájmové skupiny.. A minulost nedávná nám u některých vadí a minulost u jiných nám nevadí? /Babiš!/
      • "KOHO VOLIT ?",je to uměle vytvořená patová situace,volby nemohou dopadnout jinak.Kdyby Češi nebyli bandou primitivů a zbabělců,tak by místo voleb vzali do ruky klacky a nastolili by skutečnou,nikým neovládanou DEMOKRACII
      • Pokud je mi vnucováno buď menší zlo, nebo menší zlo a všichni další jsou uměle (politicky) odstraněni - nevolím. Zodpovědnost není na mě coby voliči. nýbrž na těch, kteří možnost volby zmanipulovali!
      • Sám jsi si odpověděl, tak se tím řiď. *4*
  • No jóóó - tak se Buhušek konečně dočkal !!!
    To jmenování = začátek jeho politického krachu... :-)
    • ... mýlíš se, Evčo, bude to závěr jeho politického krachu, žádná rovnátka mu nepomohou :)))
      • Na křivou páteř rovnátka neexistují ... :-)
  • Sobotka bude premiérem? Hm. Je to důkaz toho že v našem státě to nejdále dotahnou
    jen lidé neschopní nebo všehoschopní. *1* *1* *1*
    Smál jsem se když tisk prezentoval souboj v ČSSD jako střet zlého Haška a dobráka Sobotky.
    Oba jsou lotři! Hašek je sběratel korýtek a chce se stát předsedou. Vůbec mu nedojde
    že voliči ČSSD ho nechtějí. Milenku si stejně jako Nečas platil ze státních peněz.
    Sobotka otevřel cestu exekučním mafiánům a na financích toho také dost napáchal.
    Hašek Sobotka. Zde pro ČSSD platí to pověstné z bláta rovnou do louže!
    • Nádražní ochmelkové si přece tu KSČSSD zvolili, tak wo co gou. *1* *1* *1*
    • Naprostý souhlas! *1* *1* *1*
  • Po prvé ve své historii bude mít náš stát v čele vlády politického kojence,obklopeného ze všech stran všehoschopnými Jezinkami.Z těch jejich dvou prstíčků se brzy stanou pořádná chapadla, která nejen Sobotku, ale i celou ČSSD stahnou do politické bezvýznamnosti.Všech členů i voličů této strany je mně hluboce, ale opravdu hluboce líto.Myslím, že je v dohlednu doba, kdy jak ODS, tak ČSSD budou mít své místo už pouze v učebnicích dějepisu.Čest jejich památce!
    • Hele Jane vystihl jsi to naprosto přesně.Jen bych ještě dodal, že po nich nikdo nebude truchlit!
      • Omyl. Bude. Pak veškerou moc na sebe vezme otrokář Babiš a je možné, i když denes neuvěřitelné, že občané budou ještě rádi vzpomínat i na toho chemika alkoholika.
      • Spíše po nich budeme počítat škody, jako po Standovi. To byl také takový politický rychlokvašák.
        • Jasně , ale - křišťálově čistý rychlokvašák ... :-)
    • No už aby to bylo. *1* *1* *1*
    • Tak to by bylo moc fajn. Bohužel v těchto sférách to takhle asi nefunguje. Zde mají neomezeny počet pokusů a omylů.
  • Otázkou je, co od toho očekávají voliči. Já od toho neočekávám nic.......Zkušenosti za posledních 23 let.
    • ostapkotab
      zorro co jinyho,dalsi zdrazovani *12* jedno !
  • Iniciativní blbec se přece jen dočkal povýšení na premiéra.
  • Koho byste, proboha, na postu premiéra vlastně chtěli, když na Sobotku plivete? Toho pitomce Martina Kubu nebo Němcovou či Drábka, Topolánka, Kalouska, Schwarzenberga nebo nějakého dalšího gaunera? Sobotka vůbec není takový sralbotka, jak ho někteří v této diskuzi nazývají. Nejsem z toho taky nadšen, ale je to pořád lepší než ti pitomci výše jmenovaní a mnoho dalších nejmenovaných....
    • Ty jsi spadl z Marsu. Sobotku bychom brali a podporovali jako premiéra, pokud by dodržel vlastní program ČSSD. Jenomže stačilo, aby Holobrádek se 14 hlasy na něj zadupal a pod ním i okolo bylo hned hnědo a on opustil program ČSSD a přes Holobrádka převzal program Duky s Kalouskem. Ptáš se jako totální trotl. Prostě programem ČSSD se stala obhajoba restitucí a Kalouskovské zllodějny. Zradil všechno, co kázal, za několik minut. Jako Jidáš - dříve, než kohout zakokrhá, třikrát mne zapřeš, říká mu Ježíš Kristus. Sobotka je největším sralbotkou na zeměkouli a stihl to za chvilku...Proto jej obratem nikdo už nechce, lhal voličům, ostatním občanům a lže vždy a všude a jenom se chystá na krádeže !!! A ty se ještě ptej. Umíš vůbec poslouchat, co říkal ??? Prohrál tak celou ČSSD, která do 6 let skončí hůře, než ODS...
      • A co jsi čekal od oranžovoprdelníka? *1* *1* *1*
    • Ja bych tam chtel Hurvinka *5*
    • Chtěl bych takového premiéra,který se hned po volbách nedá dohromady s úhlavním nepřítelem svojich voličů a není kašpárkem,kterého řídí Kalousek.Chtěl bych rovněž poznamenat,že rozhodně nechci na ministerstvech nekompetentní neodborníky,které nám nepoučitelná ČSSD neustále dokola nepochopitelně vnucuje.
  • Pan dělnický prezident už nežere tlačenku. Včera říkal jeho mluvčí, že jeho oblíbené žrádlo je teď pražská šunka od kosti. Rychle zapoměl, na co oblboval své, už tak zblblé voliče...
    • Chovej se slušně dobytku tečko a neschovávej se za Annu-T, neb dostaneš takovou bombu do tlamy že ohluchneš, je ti to jasné?? *16*
      • Já jsem hrdý komunista a neschovávám se ty kokota synu!
  • Pane prezidente Zemane, kam tak "šíleně chvátáte", vždyť v tomhle Česku to jde bez vlády, konec konců by to šlo svojí setrvačností i bez Vás. Prosím Vás neuspěchejte to, máte času habaděj, já myslím, že takové Velikonoce, to je docela dobrý termín na jmenování premiéra, že mám pravdu ?!
  • Taky to bude na hóóóódně dlouho soc.dem. předseda vlády.Zkončí hůř jak Paroube ale i celá soc.dem.!
    • Pán je z prognistického ústavu jako Zeman nebo Klaus?
      • Alenko nejsem ze žádného ústavu ale jak nemám rád Kalouska tak ten šizuňk má pravdu v tom,že naslibovali,naplánovali ale kde na to vzít? Snaží se přenést odpovědnost na kraje a města a ty jsou taky bez peněz. protože i tam jsou tunelyA tak i v hejtmanech mají velkou opozici,která vládu klidně schodí.No a kdo na tom získá? Ty co se budou smát za bukem a to je KDU a Babiš.
        Kdysi tady koloval vtip o tom jak jeden maník se svěřuje druhému.Já to mám doma jak malou republiku.Moje žena je jak předseda vlády.O všem se snaží rozhodovat.Tchyně jako ministrině zahraničí.Hádá se se všemi partajemi.Děti jako zahraniční obchod.Všechno vyvezou a rozprodaj. Ten druhý "A ty jseš tam aspoň president?" On: Ne ja jsem lid všechno to financuji a nesmím do ničeho mluvit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit