Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zase bude mít Česko předsedou vlády lumpa.Takže tradice,že prezidentem,nebo předsedou vlády musí být zase darebák se tradičně dodrží.
  • Pokud se podrazák Sobotka spřáhl s nepříteli lidu KDU nezaslouží se nic než opovržení a odsouzení svých bývalých voličů. Zamyslete se proč k sobě nechtěl demokraticky lidem zvolenou třetí v pořadí KSČM a pokud z ní má takový strach proč to nebyl Úsvit Okamury. A musíte dojít k závěru, že Sobotka má z někoho strach až s.re.
    • Komouší jsou zločinci: zloději, vrazi, kolaboranti s fašistama i bolševikama, podražáci, homosexuální pedofilové, atd., atd. ..... Komunisty volí jenom stejní darebáci, jako jsou oni sami, nebo úplní vypatlanci, nebo (a to je nejpravděpodobnější) obojí. Spolčit se s nima znamená, stát se vrahem taky!
      • ostapkotab
        annicko ty jsi dobrej v#l !
      • Pane Petře, tečko! Vy máte tak osobitě vypatlaný způsob myšlení, a tak originálně přisprostlý způsob vyjadřování, že se nemůžete skrýt za žádný pseudonym.Prostě vaše hloupost a vulgarita je naprosto originální!
        • Já se neskrývám, ani nejsem Petr, rudej vypatlanče. Protože mi komunisti kradli (jak jinak, že?) můj původní nick, tak teď píšu pod nickem, který mě zrovna v daný okamžik napadne, pitomče.
          • Tak tedy paní Anno, za to skrývání se omlouvám, ale to ostatní platí jak pro Petra, tak pro vás.Upřímně řečeno na ženu je váš styl a slovní zásoba až překvapivě primitivní, a hraničí s počínající debilitou!
          • Hele, moravska vypitozo, neotravuj tady.
        • Nejtragičtější ovšem je, že si to neuvědomuje a bude tady otravovat dál!
  • Nutno uznat, že pan nový premiér má za sebou kromě planých řečí i nějakou tu činnost.Stačí jen připomenout zpackaný prodej OKD podvodníkovi Bakalovi.Nejnověji se ukázal jako velký bojovník, když za vydatné pomoci sdělovacích prostředků ukáznil oponenty ve vlastní straně.Navíc, jako člověk pověřený jednáním o nové vládě, dokázal zatáhnout do této vlády tu nejnedůvěryhodnější, politicky chronicky promiskuitní stranu "Lidovce" a dokonce přes čtrnáct dnů čekal s jednáním, než se vrátil z "nalejvárny" v USA její předseda!Jeden až obdivuje trpělivost ANO, i když ony ty získané pašaliky jejích prominentů za tochu trpělivosti přece jenom stojí!
  • Pan Zeman je náš president a hlava státu!! *14* *14*
    • ostapkotab
      . game ovar
    • Je to i muj prezident.
      • Konečně jste vy dva přišli k rozumu!!
        • Trochu blbka, co???? *11*
          • To není blbka, ale blbek Pišta, který stále mění nicky. *3*
  • uz na to cumiteee, uz na to zase cumiteeeee cooooo???!!!!!! pozoooor tohle ještě není poselstvi z oblacneho domu kde vas nikdo nespasi!!!!! pozooor ne houba ale jelenice je zavedla tam kde musí potkat blud a kde nic necrci z nej. tam ted bude cumet na nas z televizní obrazovky kde bude jen tak a vy na to prispejete. uz je vam to jasny proc taky poradne nesuka???? protože ma strach jako palach v ohni zrozeny!!!!!
    • Dobre jsi to Tecko rekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit